Lukku. Otsustasin auto ikkagi endale jätta.

Kõik Volvodega seonduv

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Henn, Leho, vanapeer

marko914
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Apr 2012, 18:57
Asukoht: Haapsalu

Lukku. Otsustasin auto ikkagi endale jätta.

PostitusPostitas marko914 » 31 Mai 2012, 09:09

Ootamatult on kätte jõudnud olukord, kus sedaankerega autol ei ole enam minu peres kohta. Suvel hakkab eeldatavasti ehitamiseks minema ja nüüd oleks universaalkerega autot vaja. Kui veel konks ka taga oleks, siis veel parem.
Kuna ma Volvo marki autost väga loobuda ei tahaks, siis teeks sellise vangerduse, et vahetaks oma S60-ne ühe V70-ne vastu. Ei ole oluline kas on see vanema kerega kuni 2000 aasta või uuema kerega 2000 ja edasi. Esimesel juhul tahaks rahalist kompensatsiooni saada, teisel juhul maksaks ise peale. Muidugi üks ühele vahetus oleks kõige lihtsam.
Mingeid mootori ega käigukasti eelistusi ei ole, võib pakkuda kõiki variante (muidugi vaikselt vaikselt hakkan isegi diislit rohkem tahtma), aga see mis kütust auto tarvitab, ei saa kindlasti määravaks. Määrav on ikkagi üldine hea seisukord, sest päris roima endale ka ei taha kaela võtta. Õnneks siin foorumis kõik hooldatud autod :)

Hyundai sai müüdud ja paar nädalat jäi kuulutuse aega üle, siis panin ka auto24 kuulutuse üles, et mitte rahal raisku lasta minna:

http://www.auto24.ee/used/897930

Kirjutage/joonistage siis mulle, vaatan kõik pakkumised üle.
Helistada võite ka: 53 449 689

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline