Volvoklubi kalender 2011 ! "KOHUSTUSLIK"

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, deejay

Kas oled sellise süsteemiga rahul nagu kirjas kirjutasin?

JAH! Üüber äge idee ju. Osalen kindlasti.
6
21%
Arvan, et isegi sobib.
17
59%
No käib kah aga maru keeruliseks aetud see asi.
3
10%
Süsteem on liiga keeruline. Ei viitsi niipalju jamada.
1
3%
Kui asi oleks lihtsam, siis ilmselt osaleks.
0
Pole hääli
Mitmes õlu mul nüüd juba läheb, sest no midagi ei saa aru?
2
7%
 
Hääli kokku: 29

Kasutaja avatar
Rene
Foorumi veteran
Postitusi: 1119
Liitunud: 29 Dets 2008, 16:06
Asukoht: Põlva

Volvoklubi kalender 2011 ! "KOHUSTUSLIK"

PostitusPostitas Rene » 06 Veebr 2010, 11:26

Tere!
Lühidalt - teema järgmine.
Paneme 2011 kalendri kokku. Selle aasta jooksul.

Pilt peab olema tehtud sama kalendrikuu jooksul, mis kalendrikuu pildiks see kandideerib.
Pilt peab olema vähemalt formaadis 800x600 pixel

Süsteem on lihtne: kõik kes soovivad pilte kalendrisse, siis saadavad need mulle mailile xxx
Süsteem on natukene raskem: Pildid, mis kandideerivad 2011veebruari kalendrikuuse peavad olema tehtud 2010veebruaris - palun ausust siinkohal, sest kontrollida otseselt ma ei saa.

Nimelt kõik saadavad oma veeburari volli pildid mulle mailile. Panen 1. märts need üles ja nädal aega saab kodulehel ( mille teen ) hääletada oma lemmikpildi poolt. Ehk 2011 veebruari kalendripilt tuleb veebruar 2010 tehtud piltidest. Ja nii hakkab olema iga kuu.

Jaanuariga jäime hiljaks - seega selle kuu jooksul võite saata ka erandkorras pilte, mis tehtud jaanuar 2010. ( Sellisel juhul märkida, ka pildile juurde "jaanuar" )

Puust ja PUNASELT: Saadate minu mailile veebruaris ( selle kuu jooksul ka erandkorras jaanuari ) tehtud pilte. Kirja pealkirjas sisus palun kirjutada kasutaja nimi ja kuu ( näide, kui mina saadaks näiteks oleks pealkiri: ReneK "jaanuar" ). Kui veeburar läbi teen väikse kodulehe, kus pildid üleval ja hääletate - seekord hääletus tuleb natukene lihtsam/kiirem. Nädal aega hääletada. Kõrgema skooriga pilt läheb 2011 kalendrisse. Ja nii iga kuu.
Kui vastuväiteid, siis ootan huviga. Ideesid vms. Kriitika jne. kõik oodatud. Ma olen paksu nahaga. :)
(kalendri hind ja kvaliteet ilmselt tuleb sama, mis see aasta, sest mina isiklikult jäin rahule )

Miks selline süsteem? Propageerida seda, et ikka aegajalt fotokaamera kah kätte võtaksite ja oma Volvosid pildistaks. Samuti, et ei tekkiks miski "oi bljääää juba jõulud läbi ja peaks hakkama nüüd kalendrit organiseerima" teemat.

Nagu ka eelmine kord, siis palun arvestage erinevate vollidega ja kalender oleks ju palju ägedam, kui oleks palju erinevaid Volvo mudeleid.

Lugupidamisega
ReneK
http://www.kinnistuhaldus.ee Korteriühistute haldusteenuse terviklahendused (ka korteriühistute loomine) Põlvas ja Võrus.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline