O/Laenata: 18-19” veljed-rehvid

Kõik Volvodega seonduv

Moderaatorid: JaanKaer, 760GLE, Igor, Henn, Leho, vanapeer

indrekk
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 02 Dets 2017, 07:31

O/Laenata: 18-19” veljed-rehvid

PostitusPostitas indrekk » 13 Juun 2020, 15:16

Tervitus

Panen kaks soovi ühte posti:
1) mul lähevad S80 18” Zubrad taastamisse ja nädala peaks millegi muuga sõitma - äkki kellelgi vedeleb mingi 5x108 jooks, mulle saaks lihtsalt alla poltida ja nädala sõita ja siis tagastada? Muidugi mingi kompensatsiooni eest. Vist on nii, et ma alla 18” velgi ei saa panna, kuna pidurisüsteem oli 18” jaoks (V8) - ehk siis alla 18” palun mitte pakkuda, suuremaid võib.

2) Ja siis otsin vaikselt ka mingit 19x9 veljekomplekti, millega stance pisut laiemaks-ägedamaks saada. Kitsamat kui 9 ei soovi ja võib pakkuda nii ainult velgi kui ka koos suvekatega. Siin on eelarve ka kahjuks piiratud, et velgede eest üle 500€ ei kannata välja käia, ideaalis võiks selle eest olla ka rehvid sees, millega kannataks selle hooaja veel sõita. Välistatud ei ole ka muu poldivalemiga veljed koos adapteritega -> 5x108.

Nüüd ilge joppamise korral võiks saada kaks kivi ühe linnuga. :) Aga kuna tõenäosus selleks on väike, siis paningi variandid ka eraldi.

Elagu Volvod ja tänud ette

Indrek

Kasutaja avatar
PorisedRattad
Foorumi veteran
Postitusi: 775
Liitunud: 26 Apr 2018, 07:59
Asukoht: Tallinn

Re: O/Laenata: 18-19” veljed-rehvid

PostitusPostitas PorisedRattad » 16 Juun 2020, 11:06

On olemas ühed 18" P3 xc veljed (ilma rehvideta), mida saaks laenata. Kui sa viitsid kuskil lasta keskava suuremaks teha vastavalt P2-le, siis selle võib lugeda kompensatsiooniks. Nendel ma teen keskava mingi aeg niivõinaa suuremaks, sest on plaanis need enda p2 xc alla panna.
Kui oled huvitatud, siis helista 55kuus93846.
XC70 2.5T 2004 154kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist