Milline neist "vabadest" EFI süsteemidest on parim?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
andresko
Kõva postitaja
Postitusi: 166
Liitunud: 30 Nov 2008, 22:07
Asukoht: Harku
Kontakt:

Milline neist "vabadest" EFI süsteemidest on parim?

PostitusPostitas andresko » 06 Okt 2011, 00:16

Tere.

Alles MegaSquirt'i PCB tegemise lõpusirgel (augud veel puurimata), ja kõik komponendid ostetud, juhtusin kogemata VEMS http://www.vems.hu/wiki/ leheküljele.
VEMS tundub vähemalt kirjeldustes parem kui Megasquirt, PCB'l pindmontaazh(SMD) komponendid (vähem auke puurida...), ja kasutab mulle rohkem meeldivat Atmel'i kiipi.

Sellega seoses tekkis küsimus: kas keegi teab nimetada veel mõnda vaba EFI süsteemi, mida oleks lihtsam ise ehitada kui Megasquirt'i ja mille KÕIK skeemid oleks vabalt leitavad (MS-II daughterboard'i layouti ju pole) ?


terv.
Andres

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Milline neist "vabadest" EFI süsteemidest on parim?

PostitusPostitas kaak » 15 Okt 2011, 10:23

Miks peakski olema megasquirdi emaplaadi skeem vabalt leitav?

Arvatavasti teed sa hetkel siis Megasquirt V2.2 emaplaati, millel pole kohta süüte ega tühikäigu ja paljude muude asjade kontrolliks. Seega pead sa veel ühe emaplaadi tegema...

Keegi ei keela võtta prose pinout ja teha ise emaplaat, mis on sama suur kui vana telekas.

Mõttekas oleks võtta (osta) V3.0 emaplaat (3 kihiline) ja sellele joota tükid külge. Kui üritad söövitada ja pärast veel käima saada seda 2.2 varianti, ma olen päris kindel et raiskad kogu oma energia selle esimese sammu peale mis on kellegi teise poolt ammu tehtud (v2.2 on vist 2001 aasta vidin- mõeldud esialgu ainult pihustite kontrolliks, isegi väntvõlli anduri lugemist pole emaplaadil- mõeldud EDIS'ga koos töötama- jälle lisa extension board lm1815 ja mõne takisti-konde jaoks).
Pilt
1800s T5
e36 T5


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist