1. leht 1-st
Volvo Dienstwagen
Postitatud: 28 Mär 2013, 15:51
Postitas Volvotik
Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 28 Mär 2013, 20:39
Postitas Berit
njaa, tore et keegi päris kenasid autovideoid eestis teeb, ehkki see hägustamine-teravustamine oli minu jaoks veidi liig ja kiire (osades kohtades ei lastudki pildil selgeks minna), samuti dolly ülelendavad võtted. ja see kodukootud gängsta teema ka veidi too much, pärast pagassiavamist oleks võinud hoopis hakata rattaid vahetama vms
üks minu läbi aegade lemmikuid autovideoid on see. ei midagi üleliigset, et midagi puudulikku.
http://vimeo.com/38903151
Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 28 Mär 2013, 23:33
Postitas Loff
Vinge pemm, kuigi see madaldus oli natuke liiga...
Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 29 Mär 2013, 09:07
Postitas Berit
madaldus on kena niikaua kui ei lähe kämbri käppimiseks. mulle need vildakad rattad iseenesest ei istu ikka üldse. oh ükspäev jäi linnas ette mingi treilal lexus, millel olid rattad ikka väga lääpa aetud. see oli kellegi-kellegi pill ka, aga mul ei ole mälu selliste infokildude peale.
Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 29 Mär 2013, 13:35
Postitas Loff
Sul õde ei ole?
Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 30 Mär 2013, 23:05
Postitas Berit
On, aga liiga noor ja just eile heitis mulle ette, et miks ma mingite vanade rontidega sõidan ja miks ma endale normaalset autot ei või osta. Ja et mis nendes autodes ÜLDSE ägedat on. Mitu miksi kahesõnaga. Ta ei mõista.

Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 31 Mär 2013, 00:28
Postitas Loff
Kuidas sõbrannadega on

Re: Volvo Dienstwagen
Postitatud: 31 Jaan 2014, 11:58
Postitas Volvo75