Teeks kevadel ühe lappimise...

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Hary Firstrom

Teeks kevadel ühe lappimise...

PostitusPostitas Hary Firstrom » 07 Veebr 2006, 21:59

...lapiks mitme peale poleerimiseks vajalikud vahendid.
Plaan soetada profimasin, pastad jms. läheb umbes 500 maksma uues rahas(täpne hind mudeli valiku taga jms)...saan seal odava hinnaga kätte ja seepärast mõte tekkis...
Kas keegi kampa lööks ? Koos ostes pole investeering suur, kui meha tuleks kokku a la 4 ja peale oleks suisa odav...masin on töökindel ja kannatab kõva uhamist et siis vaid tööle valu...oskusi saan kõrvalt õppides..see muidugi enda asi igaühel..ja teadmiseks, et masina saab ka suisa ära rikkuda...8- )

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 08 Veebr 2006, 12:00

ehee, mina enam ei poleeri ise ühtegi masinat :P
Odavam tuleb see proffide tööks jätta;)
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Kasutaja avatar
simpson005
Volvo Club liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:56
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas simpson005 » 08 Veebr 2006, 12:32

jutt jumala õige, kui ikka ei oska siis ära katseta, nii mõnigi poleeria ei saa sellega hakkama ja laseb värvi spektrisse ja siis on ikka tükk tegemist et asi korda saada, halvemal juhul ei saagi, ma lasen poleerida sõbral kes tegelend sellega aastaid ja teab mis pastat kus kasutada sest ühel autol võib vaja minna mitut erinevat pastat it asi ilus ja õige tuleks!
Hind on ka norm ca. 800.- oli viimati.
Olen isegi pidanud pesulat ja kindlasti teen selle uuesti lähi ajal kui nats vaba raha tekib ja ruumid leian!

Kasutaja avatar
simpson005
Volvo Club liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:56
Asukoht: Harjumaa

Re: Teeks kevadel ühe lappimise...

PostitusPostitas simpson005 » 08 Veebr 2006, 12:32

Hary Firstrom kirjutas:...lapiks mitme peale poleerimiseks vajalikud vahendid.
Plaan soetada profimasin, pastad jms. läheb umbes 500 maksma uues rahas(täpne hind mudeli valiku taga jms)...saan seal odava hinnaga kätte ja seepärast mõte tekkis...
Kas keegi kampa lööks ? Koos ostes pole investeering suur, kui meha tuleks kokku a la 4 ja peale oleks suisa odav...masin on töökindel ja kannatab kõva uhamist et siis vaid tööle valu...oskusi saan kõrvalt õppides..see muidugi enda asi igaühel..ja teadmiseks, et masina saab ka suisa ära rikkuda...8- )
kust sellise hinnaga saaks oleks ka huvi

Rein
Kõva postitaja
Postitusi: 171
Liitunud: 15 Jaan 2006, 22:12
Asukoht: Lõuna Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas Rein » 08 Veebr 2006, 22:44

Ehh, mis te punnite, kui mitme peale, siis asi lõpeb kähmlusega ;). Ma endale ostsin, ja oma autosid poleerin, kuna reaalset korraliku poleerimise summat ei raatsi ükski kunde välja plekkida. Päev -pooltesit läheb ära, ja alla 2000 ei saa ikka mingi nipiga hakkama, kui korralikult teha, aga see on selline töö, mida ei saagi poolikult teha, siis leidub jälle igal vennal sõprasid, kes kusagil pesulas mingi 500 eest üle lasevad :P, ehh mõteu jutt, hoiame raha kokku, ja saavutame ei midagist, :p. Maksame kellegile poolevähem raha, aga vastu saame veerandi ideaalist, olles kulutanud kolmveeard raha :P.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist