Häbipost

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Demis
Foorumi veteran
Postitusi: 1250
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:08
Asukoht: GSM 534 86974
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas Demis » 22 Juul 2010, 16:55

cemile kirjutas:
Demis kirjutas:Mari-Liis Tüvi aka mariliizu154
Ostis oma 850le 870 krooni eest kaupa.
Maksetähtajaks oli 14 päeva (13.03.2010)
Peale seda sain vabandusi a'la raha kanti tagasi jne.
Siis blokeeriti MSN ja telefonile enam ei vastata.



Teistele teadmiseks. Sama isik varastas läbi kelmuse minult sülearvuti. Tegemist on eelnevalt kriminaalselt karistatud kodanikuga, kelle hingel on kelmuseid, varguseid ja muid pättuseid. Ja läheb sama rada edasi. Seega palun kontrollige inimeste tausta enne, kui nendega tegemist teete. Antud isiku kohta leiab päris kirevat informatsiooni avalikust kohtulahendite registrist....


Selle inimese kohta tegin avalduse inkasso firmasse. Eks aeg näitab mis sellest asjast saab.

Kasutaja avatar
mafeikin17
Kreisi postitaja
Postitusi: 364
Liitunud: 29 Mär 2010, 06:48
Asukoht: Tallinn - viljandi - Tallinn
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas mafeikin17 » 22 Juul 2010, 19:57

Heh sellist teemat ikka vaja et teisi hoiatada sulide eest.
Soomes küsisime poola ehitajalt kord et miks ta nii palju varastab töö juurest asju jne.
vastus oli lihtne et teie kutid ei tea kuidas meie riigis elu käib.
Kui mina ei võta tuleb järgmine ja võtab 3 korda samapalju nagu mina tahtsin alguses võtta :D
seega laske alguses kohe natukene võtta siis ei võeta pärast kõike ära irw :D poolakad ja nende maailm.
Kui tahad probleeme, siis osta ford

zmart
Kreisi postitaja
Postitusi: 408
Liitunud: 07 Sept 2010, 09:16
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas zmart » 14 Okt 2010, 16:56

Nonii.

Keiss selline:

Kasutaja naxitrall soovis osta minult katalüsaatori, saime kokkuleppele, et Tanel transpordib talle selle ja maksab ka sularahas!

Teisipäeva õhtul Tanel jõudis rakverre tagasi siis ütles, et naxitrall pidavat mulle helistama ja arveldusarve numbri küsima, siiani pole ühtegi vastust!

Peale Taneli väidet saatsin talle PMi koos nime ja arve numbriga, et tehku ülekanne ära!


2 PMi olen nüüd saatnud, ühtegi vastust pole saanud! MSNi lisasin, aga siiani pole "accepteeringut" tulnud.. Täna kui ühtegi vastust ei tule hakkan telefoniga pommitama! Arvan, et keegi lahke inimene tema numbrit mulle jagab kah! :D
www.autokile.eu - Eesti suurim vinüülkilede e-pood!

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas hypnotiza » 14 Okt 2010, 20:54

zmart kirjutas:Nonii.

Keiss selline:

Kasutaja naxitrall soovis osta minult katalüsaatori, saime kokkuleppele, et Tanel transpordib talle selle ja maksab ka sularahas!

Teisipäeva õhtul Tanel jõudis rakverre tagasi siis ütles, et naxitrall pidavat mulle helistama ja arveldusarve numbri küsima, siiani pole ühtegi vastust!

Peale Taneli väidet saatsin talle PMi koos nime ja arve numbriga, et tehku ülekanne ära!


2 PMi olen nüüd saatnud, ühtegi vastust pole saanud! MSNi lisasin, aga siiani pole "accepteeringut" tulnud.. Täna kui ühtegi vastust ei tule hakkan telefoniga pommitama! Arvan, et keegi lahke inimene tema numbrit mulle jagab kah! :D


Olen üsnagi kindel, et tema külma ei tee! Natukene rahu ja kannatust.

Kasutaja avatar
Demis
Foorumi veteran
Postitusi: 1250
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:08
Asukoht: GSM 534 86974
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas Demis » 14 Okt 2010, 21:03

Arvan ise ka, ju on Naxitrallil mõjuvad põhjused.
Omal temast vaid poitiivsed muljed

Kasutaja avatar
rainz
Kreisi postitaja
Postitusi: 378
Liitunud: 11 Aug 2009, 18:22
Asukoht: Tallinn/Mõigu
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas rainz » 14 Okt 2010, 21:15

Olen Samuti Naxitralliga äri teinud ja mitte kunagi külma saanud. Usun ka, et on mõjuvaid põhjuseid.
Rootsi Raud ja Heavy Metal
Volvo V70 98a. 2.5 TDI aut 103kw
Müüa 850. varuosi +372 51 33 950

zmart
Kreisi postitaja
Postitusi: 408
Liitunud: 07 Sept 2010, 09:16
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas zmart » 14 Okt 2010, 21:19

Täna tema poolt tuli õhtul siis PM, et ülakanne tehtud - ootame siis kuni üle tuleb!
www.autokile.eu - Eesti suurim vinüülkilede e-pood!

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

Re: Häbipost

PostitusPostitas 760GLE » 15 Okt 2010, 01:15

Juba kahe päeva möödudes otsitakse foorumist Häbiposti teema üles, et inimene sinna naelaga kinni taguda?
Küll need närvid on tänapäeva inimestel kerged läbi põlema.
Sten
5 245 17kolm

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas Volvo75 » 15 Okt 2010, 08:41

Olgem natuke kannatlikumad tõesti :)
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Häbipost

PostitusPostitas Iceman » 15 Okt 2010, 16:30

Volvo75 kirjutas:Olgem natuke kannatlikumad tõesti :)

+1. naxitrall´i suht niimoodi laimama hakata kohe. No ma ei tea. Vast on tõesti mõjuvad põhjused. Rahu ja kannatust võiks tõesti veidi ikka olla!!!! Enne, kui teist avalikult pooma hakkad!

zmart
Kreisi postitaja
Postitusi: 408
Liitunud: 07 Sept 2010, 09:16
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas zmart » 15 Okt 2010, 16:37

MA ei oska seisukohta võtta, võiks siis põhjendada kah, miks viibib jne! Suht närvi ajab!

Peale seda kui andsin arvelduarve numbri siis oli vaikus. eile õhtul ainuke asi, et tegin ülekande just ära! Täna juba hakkab päev õhtusse veerema ja ülekannet pole ikka üle tulnud..

Vihale ei aja see, et ma raha pole saanud, vaid vihale just ajab see, et tüüp nagu pole kontakti võimeline!
www.autokile.eu - Eesti suurim vinüülkilede e-pood!

Kasutaja avatar
torms
Foorumi veteran
Postitusi: 2305
Liitunud: 22 Juul 2009, 19:40
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas torms » 15 Okt 2010, 16:38

Ei saa ka naxitralli laita, paar korda äri teinud ja ainult kiidusõnad noormehele.
Poleerin läigestan vahatan

naxitrall
Kõva postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 19 Okt 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn, Nõmme / Männiku tee 108b GSM 55532810
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas naxitrall » 15 Okt 2010, 17:01

ohissand..andke armu nüüd :D esiteks miks ma foorumis ei ole vastanud on olnud see, et olen iga päev kella 12-01'ni garages olnud ning ei ole istunud foorumis koguaeg ega elanud arvutitaga..(andeks kui see on suur patt :!: ) tõesti ei läinud asi nii nagu algul kokkulepitud ning ei saanud tanelile sula anda kuna nordeal on pikemat aega juba mingid tehnilised tööd ja automaat keeldus raha väljastamast. Polnud kasutaja zmart numbrit ka kohe käepärast ja kui koju jõudsin tol päeval oli kell 1 öösel juba ning ei hakanud helistama enam(oleks seda teadnud, et asi nii suure kellakülge pannakse viivituse tõttu siis oleksin kasvõi kell 4 öösel helistanud..)järgmine päev oli juba kiri postkastis koos konto nr'iga..mida ma enam ikka helistan... :S eile sain lõpuks alles garagest välja kell 6 ja õhtul tegin ülekande ära (väikese viivitusega küll aga tegin..seepärast tõesti vabandan).

See miks raha täna üle ei ole tulnud tõesti ei oska öelda kuna pangas näitab makse staatuseks "ootel" (ilmselt mingi panga kamm kuna eelmine nädal oli sama keiss ja vabandati ette ning taha minu ees pangas) kohe helistangi panka ja küsin kuid ennem lõpetan selle postituse.

aga no cmon..tõesti nagu kui inimene(ehk siis mina) ei vasta kohe (seda enam, et internetis ei vasta) võta telefon kätte ja helista kui midagi on! mitte ära hakka laimama foorumis(veel enam häbipostis). Tõesti arvad, et hakkan oma nime mustama mingisuguse 700.- katalüsaatori pärast? :lol: nii loll ma nüüd ka pole kui sa sedasi arvad... Igastahes vabandan omaltpoolt veelkord viivutse pärast kuid tõesti...mina ei ole selles süüdi, et pangas on mingid probleemid( pean tõsti panka vahetama..nordea juba liiga tihti paneb näkku)
Sõidukite kere- ja värvitööd. 55532810

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas Volvo75 » 15 Okt 2010, 18:50

Loodame, et see teema on nüüd ammendanud. Ja tõesti ennem, kui kõigile kellegist halba rääkida peaks natuke ootama...eksimine on ju inimlik :)
Ja naxitrallile oskan soovitada vaid uut panka :)Swedbank näiteks :)
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

zmart
Kreisi postitaja
Postitusi: 408
Liitunud: 07 Sept 2010, 09:16
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas zmart » 15 Okt 2010, 21:02

Pank pangaks ja kui vaatasin, siis pidevalt istus naxitrall online! Ei tea kas foorum refreshib ise mingi teatud aja tagant või mitte, kuid ka sellep panin ka selle siia - vaatasin, et isik online kuid pole vastanud jne!

Muidugi vabandused minupoolsed, kui ülekanne on edukalt üle tulnud - siiani pole ühtki piiksu.

Igatahes, moderaatorid või kes te kõik siin olete, võite selle Naxitralliga seotud postitused ära kustutada KUI ÜLEKANNE ON ÜLE TULNDU!!! Kirjutan siia kui OK on!
www.autokile.eu - Eesti suurim vinüülkilede e-pood!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist