"Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

diselmotoor
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 06 Apr 2016, 13:13

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas diselmotoor » 04 Mai 2017, 22:34

Autoleht.ee foorumist tulid siia või? :D

Rahune maha nüüd, kui ei meeldi siis ära vaata ja nii lihtne see ongi. Kui sul on aga füüsiline suutmatus kirjutamata/ütlemata jätta ja pead oma maailmavaadet kõikidele kuulutama siis noh..

https://www.youtube.com/watch?v=ZQCGl9JanS0

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 05 Mai 2017, 01:09

KRT ma uputasin oma töö masina põllu peal mudasse. On küll 4x4 ja igasugu kolmetähelisi elektroonilisi abivahendeid aga ei liigu ta sealt kuhugile. Persse kõik ümberkaudsed talud olid kah tühjad polnud kusagilt traktorit kah appi paluda. Homme lähen Unimog'iga järgi ehk õnnestub kätte saada.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas sanderk » 05 Mai 2017, 09:15

Seepärast ongi volvo nelikvedu hea. Jääd pm kohe kinni ja pole nii kaugele vaja traktorit otsima minna :D

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4316
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Iceman » 05 Mai 2017, 09:19

Nagu öeldakse- mida võimsam/suutlikum maastur, seda kaugemale on vaja traktorit otsima minna :D . Ajaa, KURAT kah! :D

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 05 Mai 2017, 16:03

KURAT Unimog on ikka hea masin. Sildadeni sees olnud sprinteri tõmbas nagu muuseas mülkast välja.
Ainult väikesed kraavid jäid.
Pilt
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Liiwaannus » 05 Mai 2017, 22:54

kurat, miks valge mees, nii loll on, et korduvalt kodus poolassidega n*ssimise ette võtab.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tanel313 » 05 Mai 2017, 22:59

diselmotoor kirjutas:Autoleht.ee foorumist tulid siia või? :D



Ei ole antud kohaga tuttav, kas neil olid ka mingid küsimused, millele sa vastata ei oska?

Siiani arusaamatu, miks minu täiesti tagamõtteta küsimusest selline poleemika üles keerutati. Hambutud isikliku solvangud (suvaline rekkamees? Jah, tõesti, ka piiramata täismassiga veoautoga oskan ma sõita, küll on kehva lugu), tagajalgele perutatud utiilivännid, milleks? Ju siis on ka endal kahe kõrva vahel tasapisi klõpsimas arusaam, et aja ja rahaga on tegelikult targematki teha.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tanel » 05 Mai 2017, 23:02

Oled tõsiselt kirgas kriit siinses foorumis. Keep up the good work!!
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tanel313 » 05 Mai 2017, 23:14

No ma ostaks ka endale mingi surma ja teeks pilti, kuidas ma kaalukaupa turtle waxiga masseerin, aga rispekti nimel päris kõigeks ka valmis pole

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Liiwaannus » 05 Mai 2017, 23:35

Kurat, mis kraaklete. Võtke mul pigem see pooltelg küljest ühes tükis.
Tanel313, ei kiida heaks isiklike solvanguid su aadressil, teistpidi Taneli maalriteemas alustatud tühi kommenteerimine teemal, et maalrid netis ei passi ei andnud teemale midagi juurde.
Samuti võikx aru saada, et foorumis enamus inimesi, kes autoteemasid peavad on entusiastid ja pole mõtet inimeste hobisid halvustada isegi kui sa aru ei saa. Kui halvustada pole mõelnud, siis soovitan postitused enne postitamist üle lugeda ja mõelda, mis mulje jätavad.
Teisele leerile ütleks, et ei ole pointi isiklikuks minna, isegi kui kellegi mõttemaailm või arvamus teid ründab, sest mida see teile anna, kui vastu solvate? Ja on tõesti inimesi, kes tulevad foorumisse igapäevaliikuri/tarbeeseme probleemidele lahendusi otsima, ei ole mõtet kedagi hukka mõista kui 110% autopede pole. Ise ma ilmselt ka viimast kriteeriumit ei täida, sest ei laku masinat piisavalt selleks, kuigi pühendan ilmselt aega rohkem masinale kui nii mõnigi teine inimene.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tanel313 » 06 Mai 2017, 00:13

Okei, kui see maalriteema indiviide niivõrd sügavalt haavas, las ma siis seletan lahti. Mul on endal automaalri kutsetunnistus Vana-Vigalast aastast 2005, paar aastat vahelduva eduga (nii palju, kui viitsinud olen) on sellega ka leiba teenitud. Värvitud on igasuguseid aparaate, näitusechopperitest lõõtsbussideni, ka kliendid on samamoodi seinast seina.

Seega minu väide, et netist ei otsi ükski normaalne maaler kliente, põhineb minu enda ja ka tuttavate võõbade kogemusel. Isegi irl on tavataks see, et tuleb mingi võll, et ou, tule viska pilk mu saanile peale ja ütle mis arvad. Raiskad siis mitu tundi aega, vaatad alt ja pealt, pakud mingi hea hinna ka, kui äkki ülejärgmine nädal pole veel suurt planeeritud ja tranduleti omanik on jube rahul ja lubab "ülejärgmine esmaspäeva hommik" sara töökotta tuua. Paku, kas see sara ka kunagi kuhugile töökotta jõuab. Mitte ainult minu omasse, vaid kuhugile. Netis automaalri otsimine on sama tark tegu, kui netis maja kapitaalremontijat leida. "Mul on praegu valge maja, seitse tuba, tahan, et kõik tehtaks korda ja maja oleks kollane". Kõiki asju netis ei tee. Mul on moment võtta tegija mistahes värvitööks, kuid ma ei hakka kuskilt otsast kellegi kontakte jagama, kui postituses on lisaks tsitaat "Tegelasi, kes hinnaga 3000e + sellise töö eest küsivad, ärge vaevuge kontakteeruma"

Aga kes kurat oskab seda tööd hinnata ilma ise nägemata-katsumata??? Tõi mulle töökaaslane oma hobiauto värvimisse, et kõik eeltöö tehtud, ainult katta ja värvida. Paraku lihtsamaid eeltöövigu maha lihvides paljastus juuksõhukese täitekrundikihi alt ämblikuvõrk roostetäppe. Ligi sada töötundi lihtsale "katmisele ja värvimisele". Vabandan, kui ma peale nähtut ja kogetut olen mõnevõrra irooniline, nähes "interneti hinnapakkumisi"

Ma ei ole inimeste hobisid halvustanud, vähemasti teadlikult mitte. Lihtsalt teatud mudeli puhul tekkis mingi muster, mis tekitas küsimusi.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Liiwaannus » 06 Mai 2017, 00:23

Siis ehk tasuksi pikemalt vastata, mitte visata repliiki, samuti eitea sa, mis seisus Taneli masin on ja mida ta saada tahab, et mõista hukka 3k kui liigkallist tööd. Hetkel tundub igatpidi eeldamise teema ja välja kipib kukkuma nagu nad inglise keeles väljenduvad ass-u-me.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
baxxter
Foorumi veteran
Postitusi: 2026
Liitunud: 13 Jaan 2007, 22:06
Asukoht: tartumaa, Nõo
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas baxxter » 06 Mai 2017, 08:06

Liiwaannus kirjutas:Kurat, mis kraaklete. Võtke mul pigem see pooltelg küljest ühes tükis.

Üldse küljest või välimine ots? kumb pool?
Volvo 850 GLT universaal 2.5 1993 (125kw) MÜÜDUD
Volvo S60 bensiin, manuaal 2001 (103kw) Müüdud
Volvo C30 1.8f bens manuaal (ökopill :D)
Subaru B9 tribeca, 2006 180kw, pereauto
53364298

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Liiwaannus » 06 Mai 2017, 08:58

baxxter kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:Kurat, mis kraaklete. Võtke mul pigem see pooltelg küljest ühes tükis.

Üldse küljest või välimine ots? kumb pool?

Välimine, parem. Närvi ajab see, et ei saa aru, et kas pole stopper piisavalt laiali või ei koputa piisavalt kõvasti ja istub lihtsalt niudi peal kinni.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Tanel » 06 Mai 2017, 10:13

Tanel313 kirjutas:Okei, kui see maalriteema indiviide niivõrd sügavalt haavas, las ma siis seletan lahti. Mul on endal automaalri kutsetunnistus Vana-Vigalast aastast 2005, paar aastat vahelduva eduga (nii palju, kui viitsinud olen) on sellega ka leiba teenitud. Värvitud on igasuguseid aparaate, näitusechopperitest lõõtsbussideni, ka kliendid on samamoodi seinast seina.

Seega minu väide, et netist ei otsi ükski normaalne maaler kliente, põhineb minu enda ja ka tuttavate võõbade kogemusel. Isegi irl on tavataks see, et tuleb mingi võll, et ou, tule viska pilk mu saanile peale ja ütle mis arvad. Raiskad siis mitu tundi aega, vaatad alt ja pealt, pakud mingi hea hinna ka, kui äkki ülejärgmine nädal pole veel suurt planeeritud ja tranduleti omanik on jube rahul ja lubab "ülejärgmine esmaspäeva hommik" sara töökotta tuua. Paku, kas see sara ka kunagi kuhugile töökotta jõuab. Mitte ainult minu omasse, vaid kuhugile. Netis automaalri otsimine on sama tark tegu, kui netis maja kapitaalremontijat leida. "Mul on praegu valge maja, seitse tuba, tahan, et kõik tehtaks korda ja maja oleks kollane". Kõiki asju netis ei tee. Mul on moment võtta tegija mistahes värvitööks, kuid ma ei hakka kuskilt otsast kellegi kontakte jagama, kui postituses on lisaks tsitaat "Tegelasi, kes hinnaga 3000e + sellise töö eest küsivad, ärge vaevuge kontakteeruma"

Aga kes kurat oskab seda tööd hinnata ilma ise nägemata-katsumata??? Tõi mulle töökaaslane oma hobiauto värvimisse, et kõik eeltöö tehtud, ainult katta ja värvida. Paraku lihtsamaid eeltöövigu maha lihvides paljastus juuksõhukese täitekrundikihi alt ämblikuvõrk roostetäppe. Ligi sada töötundi lihtsale "katmisele ja värvimisele". Vabandan, kui ma peale nähtut ja kogetut olen mõnevõrra irooniline, nähes "interneti hinnapakkumisi"

Ma ei ole inimeste hobisid halvustanud, vähemasti teadlikult mitte. Lihtsalt teatud mudeli puhul tekkis mingi muster, mis tekitas küsimusi.


Kuna sa minu teemat nii sügavalt hinge võtsid siis vastan samga.
Peale siia tehtud teemat olen saanud 4 maalri tel nr ja 2 kontakti kellega võiksin ühendust võtta.
Ära tule siia rohkem jutuga, et netis pole mõtet küsida, kuna vastust ei saa sinna nagunii. Saab ja piisavalt.
Omast kogemusest võin öelda et maalrid on samasugused (tõlkimatu rõve sõim) nagu sinu kirjeldatud kliendid. On inimesi, kes peale kokkulepitut kohale ei ilmu ega vasta ka telefonile, on neid kes vaatavad sulle ülevalt alla. Jne jne.
Vahet ei ole kas sul on paber tehtud 2005 või 2014. Kui sa värvimisega ei tegele ja end selles vallas piisavalt ei hari, siis head tulemust sealt oodata ei saa. Värvid muutuvad ja lakid muutuvad samuti muutuvad krundid ja pahtlid ning ununeb ka püstoliga värvimine. See ei ole kui rattaga sõit mis ei unune. Inimesed ootavad maalrilt head tulemust, mitte seda mida võid ise sprei purgist plekile pasandada.
Mina usaldaksin enne maja kapremonti tegema netist leitud firma, kui mingi isehakanud ja suurte lubadustega külasosssepa.
Mis puutub minu tehtud kuulutusse ja sinu sõnavõtule seal.
Ma ei ole sinuga ühtei sõna vahetanud oma värvitavast autost ega millegist muust
Sul puudub igasugune teadmine millises seisukorras antud isend on ja mida oleks seal vaja teha.
Siis sa lihtsalt tuled ja sõna otseses mõttes pasandad teema üle sinule omase tarkusega.
Minu jaoks on tõesti 3000+ e ülemakstud tühja autokere värvimise eest, kus ei pea midagi katma ega ka küljest keerama. Samuti on tehtud keretööd.
Minu jaoks on antud teema ammendatud ja tõesti ei jõua enam seda lollust lugeda
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist