palun gurude arvamust: Volvo S40 1.8 16V R4 85 kW

Igasugune abi auto ostu korral

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer, Tanel

miggen

palun gurude arvamust: Volvo S40 1.8 16V R4 85 kW

PostitusPostitas miggen » 17 Jaan 2008, 09:59

Tundub, et ostaks ära aga kuidagi nagu kripeldab.
Sestap mõtlesin vanadelt tegijatelt nõu küsida.
Ütle palun, kuidas tunne seda autot vaadates on - kas numbrid ja jutt klapivad omavahel?

Ja üldse - :roll: kas S40 mudelit tasuks Volvodest valida (olen rahulik 80% linnasõitja)? Mure ka hooldamise pärast - InfoAutost räägitakse nii head kui kurja...
Viimati muutis miggen, 17 Jaan 2008, 12:02, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
marco
Kõva postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 14 Jaan 2008, 19:35
Asukoht: Tallinn, Hiiu
Kontakt:

PostitusPostitas marco » 17 Jaan 2008, 10:11

Isiklik kogemus:
Sõbral on 1996 aasta V40 ja kõige rohkem häirib sõdumugavus sellel isendil. Minu 1988 aasta vana kerga passat oli mööda kadaka tee (Tallinnas) aukusi sõites mugavam. Raputas väham ja oli kuidagi sujuvam. Kui oled "sport amortide" kummardaja, ehk siis auto peaks olema äkilist laadi käitumisega ja iga liigutuse peale kohe reageerima siis pole probleeme. Seda see volvo on.
Kui vastab kuulutuses läbisõit tõele siis selle aja peale peaks olema hammasrihm vahetatud (kui mitte läbisõidu siis vanuse pärast), tasub uurida. Oma bensiiniautode kogemustest võin vaid öelda, et rahulikuks linnas kulgemiseks on 1,8 täiesti piisav. Maanteel mitmest autost ühe korraga möödasaamiseks ikka nati lahja (aga kes ütles, et ilmtingimata peab korraga kolonnist mööda saama, vabalt võib rivilõpus kulgeda)
..oo00--Mis liigub, see kulub - mis seisab, see laguneb--00oo..

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 17 Jaan 2008, 11:46

Nagu aru saan, siis see auto toodud saksast, siin arvele võetud ja letti pandud? Korralik kirikuõpetaja auto? Samas ma pole nõinud ühtegi saksast toodud autot, millel sn on üle 200k :) 10 aastat vana auto, ehk 12,5k aastas? väga ei tahaks uskuda. Muidu jah, auto korrashoid algab välimusest(ma ei mõõtle siin, et pesemata nädal). Väliselt ja seest ilusad autod on üldiselt paremini ja korralikumalt hoitud kui rääbised. Väliselt tundub ok olema, võid ju kaaluda täitsa.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 17 Jaan 2008, 11:49

autot ostad ikka nii, et istud sisse ja tunned mis ta on. Kui tekib väikegi kahtlus siis parem ära osta ja vaata edasi. Kui tunned, et kõik kuidagi nagu sobib siis ostad ära. See kas on hästi hoitud saad paari kuuga teada.

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 17 Jaan 2008, 12:11

Ma küll ei taha paari kuuga teada et kehv ost oli:) Mina isiklikult vaatasin esmamuljet pildilt ja siis autot elavalt ja infos kontroll ja siiani pole pidanud pettuma) Eks ta sisetunde küsimus on jah:) olen nõus. Lisaks meie ofroadi teedel ei pea isegi volvo vastu nii et ei remondi seda astaid:)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist