Kuhu kadusid omanikuvahetusel kilomeetrid?!

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
pyta
Foorumi veteran
Postitusi: 510
Liitunud: 31 Mai 2007, 22:50
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

PostitusPostitas pyta » 22 Nov 2007, 13:16

Kustav kirjutas:
pyta kirjutas:
vanapeer kirjutas:(täna on külmkapis aint alkovaba õlli rsk)

alkovaba õlu on küll õige õllesõbra solvang :P


Alkovaba õlu on esimene samm kummist naise poole !


väga õige :idea: ja kummi naised ei ole head!
8)

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

PostitusPostitas JaanKaer » 22 Nov 2007, 16:02

Hunt kirjutas:
JaanKaer kirjutas: Mind aga huvitab, et mida teeks CarManlane, kui tähtsalt nokkida siit ja sealt ning siis konstateerida huuli prunditades - 230 000 sõitnud! vähemalt!
!


Kurjama ilus mõte ! Kes viitsib , teeme ära ! ? :P


Laupäev on ilus päev ;) Kusjuures efekti lisab asja veel tõik, kui volvodega muidugi kohale vuristada :D

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 23 Nov 2007, 16:19

Hehee... Tülinorija ei ole, aga sellist tsirkust tahaks küll näha... helistage mulle siis kah ette, kui minema hakkate 8)

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

PostitusPostitas JaanKaer » 23 Nov 2007, 18:55

Helinaad kirjutas:Hehee... Tülinorija ei ole, aga sellist tsirkust tahaks küll näha... helistage mulle siis kah ette, kui minema hakkate 8)


Hilja ehk küll teatan, aga oleme siin kodanik Hunt 'ga kokku leppinud vaikimisi kell 12.00 kokku saada CM ees.

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 23 Nov 2007, 20:02

Selge! Astun kah läbi =)

Kasutaja avatar
Kustav
Chick magnet
Postitusi: 800
Liitunud: 11 Aug 2007, 02:00
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kustav » 23 Nov 2007, 20:33

Heameelega vaataks kah nende nägusid :D
Aga asjad läksid nii et autot see nädal ei saanud linna legaalseks :|
Volvo 940 2.3 ATM 1992

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 23 Nov 2007, 20:40

ma ikkagi ei saa aru milleks te lähete selle auto ls kohta müüjat kiusama (mul puudub side kasut. auto platsiga), see kerimine on ju tehtud teie heaks lp. ls.-du jälgijad, kas see auto on nüüd halvem kui tal on näit väiksem, see on ju ikka seesama auto (ilmselt 230tkm pole ka orig), olles ise olnud ka auto müüja siis selliseid trikke tehakse neile inimestele kes ostavad näitu mitte autot, mida rohkem on ls kallal irisejaid, seda rohkem keritakse, no keda peaks kottima mis seal ees on, kui auto meeldib keri siis see näit ette mis sulle hingerahu toob, pane juurde või võta maha. Kui oled mingi raha eest nõus mingit autot ostma siis osta ja kui sa seda autot ei taha siis ära mõlise, ma isiklikult pooldaks seda kui legaliseeritaks selline teenus, kus iga autoomanik saaks omale sobiva näidu ette kerida peale auto ostu, siis oleksid vist kõik rahul, ls ei ole aluseks auto seisukorrale- anna koerale vorst ja anna vorst lambale ja vaata kummal püsib kauem see söömata. Sry aga ilgelt närvi lähen selle kalendri lugemise peale, tehasegarantiiga on mudugi teine lugu
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Keic
Kreisi postitaja
Postitusi: 352
Liitunud: 26 Jaan 2007, 19:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Keic » 23 Nov 2007, 22:37

See õige jutt, et osta auto välimuse mitte läbisõidu järgi, kuid enamus inimesi on piisavalt lollid auto alal, et täpselt aru saada mis masinaga tegu ja siis vaadataksegi palju seda sn. näitu. Tegu siiski kliendi petmisega, mille muidugi on põhjustanud see sama kliendi enda lollus. Ka mina eelistaks siiski ausust mitte mingit jaburat 120 tuhandelist läbisõitu 20a vanusel autol.
XC90 D5 '07
XC70 D5 '03
S60AWD 2.4T '02

Kasutaja avatar
Kustav
Chick magnet
Postitusi: 800
Liitunud: 11 Aug 2007, 02:00
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kustav » 23 Nov 2007, 22:56

Keic kirjutas:See õige jutt, et osta auto välimuse mitte läbisõidu järgi, kuid enamus inimesi on piisavalt lollid auto alal, et täpselt aru saada mis masinaga tegu ja siis vaadataksegi palju seda sn. näitu. Tegu siiski kliendi petmisega, mille muidugi on põhjustanud see sama kliendi enda lollus. Ka mina eelistaks siiski ausust mitte mingit jaburat 120 tuhandelist läbisõitu 20a vanusel autol.

Mitte ainult välimuse järgi, aga tehnilise järgi ka 8)
Volvo 940 2.3 ATM 1992

peeter3000
Uustulnukas
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Nov 2007, 17:45
Asukoht: Tallinn Nõmme

PostitusPostitas peeter3000 » 24 Nov 2007, 00:22

uskuge või mitte,aga
Belgias on praegu müüa:
Volvo 940 2.0 Turbo SE 02/1992
läbisõit: 16500km (auto müügis Volvo esinduses)
hind oleks eestis ca.155000.-
http://pic.autoscout24.com/images/8/4/3/109615348_1.jpg

maksdev
Kõva postitaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Juul 2007, 00:13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas maksdev » 25 Nov 2007, 14:30

Tere mehed.
Väga huvitav millega see lugu lõpes ... või on .... see ie ole veel lõpp? :)

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 26 Nov 2007, 16:02

Deem... juhtusid mul väga suured mured tulema, mille tõttu polnud mitu päeva mina ise ja alles täna sain kaineks. Seetõttu ei jõudnudki laupäeval kohele tulema, ehkki lubasin. Vabandust! Aga rääkige tõesti, mis siis sai seal platsil.

P.S. Kodanik supp oma avaldusega üllatas veidike ikka küll! Mina ei ole ilkuja ja tähenärija, kuid olen eluaeg aususest lugu pidanud ja ei salli sahkerdamisi ja valet - liiga palju olen ise selliste vendade pärast kannatanud - kindlasti ka sina ise oled oma elus seda kogenud! Sa ei saa lihtsalt kuidagi õigustada sellist asja - loomulikult võib öelda, et see kerimine on pisiasi, kuid sina näid peale kaitsmise lausa õigustavat sellist jama ja kiidad veel takka! Mismoodi saab see "autostja heaks" olla tehtud? Sinu jutt, niipalju, kui ma siin foorumis olen lugenud, on väga asjalik ja mõistlik olnud ning näid teadvat, millest räägid, kuid see ei mahu mulle kohe lihtsalt pähe, kuidas sa järsku nii saad mõelda?!?
Olete kuulnud ütlust "Meest sõnast, härga sarvist?" Ehkki vahel tundub, et see on utoopia, loodan mina, et üks päev asjad nii käiks ja ei pea iga inimest kohtlema nagu potentsiaalset suli või pätti.

Loodan, et sa pahaseks ei saanud minu peale, aga lihtsalt minu arvamus erineb sinu omast ja tundsin, et pean kah sekkuma ja sõna sekka ütlema =)

Olen jätkuvalt seda meelt, et ausalt on ka võimalik, nii imelik, kui see ka ei tundu! Mõelge selle peale ka!

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

PostitusPostitas JaanKaer » 26 Nov 2007, 17:10

Ei juhtunud midagi. Vovad väitsid, et neil pole sellist masinat olnud viimased pool aastat sees.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 26 Nov 2007, 18:25

Müüdud ve?
:unibrow:

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

PostitusPostitas JaanKaer » 26 Nov 2007, 18:48

Noo... nii räägitakse...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist