cuda 940 turbokuut

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

cuda
Kõva postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 10 Juul 2019, 15:15
Asukoht: Tartu

cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas cuda » 24 Mai 2020, 22:13

Et kõik ausalt ära rääkida, peab alustama sellest, et juba mitu aastat oli olnud mingi imelik tahtmine endale kandiline Volvo osta. Ei saagi aru, millest selline tüsistus oli tekkinud. Isal oli küll päris 90ndate alguses 245, aga see on ikka veits teine mudel ja nagunii olin ise sel ajal nii tatt, et mingeid sügavamaid mälestusi sellest masinast ei tekkinud (peale erkpunase "fasten seatbelts" tule armatuuris).

Igal juhul olin oma ideest juba korduvalt õlleklaasi taga sõpradele rääkinud, kui eelmisel aastal umbes samal ajal tabavalt märgiti- "mida sa passid, osta ära siis, ega nad odavamaks enam ei lähe". Tõde oli valus ja saigi hakatud reaalse ostusooviga ringi vaatama. Kriteeriumid olid- universaal, manuaal, turbokas, heas korras, väikse läbisõiduga (Volvo kohta). Alguses sümpatiseeris rohkem 7sajane oma rõhutatult kandiliste joontega, aga 9sajaste hulgas oli valik palju laiem ja ega universaalidel välimuse osas ka suurt erinevust polegi. Üsna pea selgus, et ega Eestis eriti ei pakutagi. On kas mingid läbisõidetud raiped või kalastatakse kirvehinnaga "maasikatega", kuldne kesktee on nagu puudu täitsa.

Hakkasin üle mere kiikama ja kuna tundus, et Soomes on hinnad kõrgemad, sai telefonisse tõmmatud Blocket äpp ja seda hoogsalt igapäevaselt scrollitud. Varsti oli silmapiiril Stocki ligidal kena sinine kuut. Piltide pealt ilus, kuulutuses jutt ja hind klappisid, sai omanikuga ühendust võetud ja täpsemalt seisukorra ja kohta küsitud. Mokaotsast mainiti, et karbi peal midagi on. Kui lisapildid saabusid, selgus, et karp oli mingi kerge laksu saanud ja rooste tõmmanud- vajas tegemist. Lisaks selgus taustakontrollis, et sama masin oli kuu aega varem 2x odavamalt omanikku vahetanud. Kõik see lisainfo võttis ostusoovi ära. Olin juba mõttes ennast minekule häälestanud ja kamraadidki kaasa kaubelnud. Blocketis sel hetkel midagi väga isuäratavat rohkem polnud ja olin juba valmis selleks korraks käega lööma, kui Taanis resideerunud sõber soovitas sealt ka vaadata.
Kiirelt õnnestuski leida pealinnas sobiv kandidaat- 220k sõitnud ühe omanikuga tumeroheline originaalses seisukorras kaunitar. Hind oli enamvähem seeditav ja taustakontroll kinnitas kuulutuse juttu, aga omanik Eesti numbrilt kõne vastu ei võtnud. Sai siis läbi Taani kontaktide eeltööd tehtud, et ei, ma ei ole nigeeria pätt vaid reaalse ostusooviga viisakas noormees pribaltikast. Kui lõpuks müüja liinile sain, siis oli kohe aru saada, et ega vend ise ka ka põline taanlane pole, aga jutt oli hea- "no no rust" ja lubati bronn peale panna masinale ja leppisime kokku, et reede õhtul lendan Kopenhaagenisse ja vend on mul lennukas vastas. Võtsin veel paar "tehnilist nõustajat" kaasa ja paari päeva pärast olime neljakesi Liibanoni autoärika väikeautos teel kuskil Kopenhaageni äärelinna parkimisplatsil meid ootava Volvo poole.

Nüüd siis lõpuks peale pikka sissejuhatust loo peategelasest. Parklas ootas meid seismisest veidi tolmune üheksasajane kaunitar. Tuli välja, et tegelikult polnud müüja siiski masina esimene omanik, vaid hangeldaja, kes ta arvelt maha võttis ja siis ilmselt kenakese vaheltkasuga edasi müüs. Aga Volvo tundus aus ja jutt rooste puudumisest pidas suures osas paika. Miinuseks räme konikas salongis ja kõvasti lokkivad uksepapid. Üritasin veidi ka tingida, aga eks vennale oli selge, et ega need 3 eestlast reede õhtul sealt autota ära ei lähe ja Liibanoni ärikas ei painunud. Sai veel mööda linna erinevate sularahaautomaatide juures käidud (DKK 10K limit per atm) ning raha ja Volvo vahetasid omanikku.

Vahetult peale ostu "transiitnumbritega". Eraldi tähelepanu pöörata sumpaotsale!
volvo1__1590345688_85.253.103.222.jpg

Mis ma siis ostnud olin:
Volvo 940 universaal, 96 aasta väljalase (passis 97), B230FK, tumeroheline metallik.
Varustuse poolest skandinaavia keskmine- 4x elektriaken, soojendusega elektripeeglid, esiistmete soojendus, elektriantenn (ei tea, kas see oli standard või mitte, igal juhul väga vahva retrolisa), välistemperatuuri näidik, kerevärvi peeglid/bamperid. Ja kaltsusisu. All olid 15 tollised Adhara veljed.
Tagasisõit järgmisel hommikul läbi rootsi läks viperusteta, kui mitte arvestada asjaolu, et eelmine õhtu ununes võidujoovastuses praamipilet osta ja kui laupäeval sellega tegelema hakkasin, siis olid kõik laevad (ka Lätti ja Soome) välja müüdud. Lõpuks õnnestus siiski elavast järjekorrast mitu korda kallima hinnaga pilet võtta ja järgmine hommik oli masin Tallinnas maja ees.
Arvele võttes selgus meeldiv tõsiasi, et Taani ülevaatus kehtib Eestis ka. Liibanoni ärikas oli juuni lõpus (tegevus toimus juuli alguses 2019) Volvole ülevaatuse teinud ja seega oli mul aasta hooleta. Eestis vist numbriteta autole ülevaatust teha ei saa?
Ostes olid pagasis hea välimusega Volvo16 tollised suverehvidega veljed (seda, et need olid Columbad ja esiveolisele, sain ma alles hiljem teada). Kuna all olid 15 tollised lamellid, siis esimese asjana sai kummiboksi aeg bronnitud ja lastud rattad ära tasakaalustada ja alla panna. Töö kiire ja korralik, aga auto enam eriti liikuda ei tahtnud. Sai siis tükk aega kummimehega juureldud, et mis jama see on, kuni lõpuks keegi märkas, et rehv on eest vastu amorti. Nüüd on elu lõpuni meeles, mis vahe on esiveolise ja tagaveolise Volvo velgedel. Columbad leidsid hiljem siit foorumist endale uue kodu.
volvo3__1590346254_85.253.103.222.jpg

Kohe peale ostu sai rihmad-õlid lastud ära vahetada ja nädalavahetuseks märgpesuaparaat laenatud. Jube mis jälkus sealt istmetest ja polstritest välja tuli. Vaatamata kahepäevasele ennastsalgavale puhastusmaratonile konihaisu päriselt kätte ei õnnestunud saada. Ei tea, kas see on üldse võimalik, kui eelmine omanik 20 aastat suitsult suitsule tuld on võtnud. Võibolla käin see suvi veel ühe korra üle.
Mingi aeg hiljem vahetasin igavusest veel stabika otsad ja õõtsa puksid. Rohkem Volvo eelmisel hooajal hoolt ei vajanud. Lisatud sai ka madalsurveturbokale kohustuslik MBC. Alguses palju ei keeranud ja Volvo läks oktoobris talvekorterisse 0.6 baarise ülerõhuga.

Talvel sai kuulsast Rootsi oksjoniportaalist tellitud puuduolevat lisavarustust- nahkrool ja kiirushoidik. Lisaks ostsin kokku erinevaid Volvo originaalmakke ja muid pudinaid eesmärgiga auto helisüsteemi parandada, aga samas välimus originaali viia. See projekt on siiamaani ongoing ja keegi ei tea, millal ja kuidas see lõppeb. Peal oli ostes Sony kassetikas ja pagasis 10 plaadiga CD box. Kunagi 90ndate lõpus kindlasti kõva sõna, aga hetkel on armatuuris juba CR-708. Eelektriantenn sai lisaks eraldi lüliti, saab ka pesulas raadiot kuulata!
volvo4__1590346721_85.253.103.222.jpg
Viimati muutis cuda, 24 Mai 2020, 23:13, muudetud 2 korda kokku.
boxy, but good.

ddig
Foorumi veteran
Postitusi: 1439
Liitunud: 19 Veebr 2006, 10:30
Asukoht: Tallinn - Pärnu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas ddig » 24 Mai 2020, 23:04

Väga kuul!

Mul paar sarnast lugu ajaloost võtta ning päris elav pilt tuli silme ette sinu oma lugedes :-)

Adhara veljed sobivad minu hinnangul sellele autole väga hästi.

Mul oli Direktori autoga samuti üsna arvestatav konihaisu probleem, kuid keemiline puhastus andis hea tulemuse.
Nüüd: 960 B204FT ´91; 960 ´92; 965 ´96; 945 B230FT ´96; 960 '96; V90 ´97
Enne: 244 B21E ´78; 740 B234F ´90; 945 B200FT ´95; 960 B6304S ´95; 965 B6304F ´91; 965 '96; 960 Executive ´96

cuda
Kõva postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 10 Juul 2019, 15:15
Asukoht: Tartu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas cuda » 24 Mai 2020, 23:08

Tundub, et korraga üle 3 pildi panna ei saa, seega jätkan uue postitusega.
Käesoleval aastal alustas Volvo oma sõite aprillis. Esimene tagasilöök saabus esimese pesuga- lasin survekaga tagaluugi pealt värvi minema. Enne juba kobrutas ja teadsin, et mingi hetk tuleb sellega tegelega, aga nüüd vaatas vastu hõbedaselt helkiv alumiinium ja enam valikut polnud.
Õnneks leidsin siitsamast foorumist kontakti ja kaasfoorumlane -kj- tuiskas luugi operatiivselt üle. Komplekteerimisel leidis luugil oma koha ka 940turbo embleem, mis "igaks juhuks" oli GCP-st oli tellitud. Väike edevusepisik lõi sisse, minu auto ametlikult selle sildiga tehasest ei tulnud. Kuigi õhukopsik on juba turbo sildiga ja olen üsna kindel, et see on originaal.
volvo7__1590349879_85.253.103.222.jpg

Auto ostmisest alates oli üleval veljeteema. All olnud Adharad tundusid nagu veidi igavad ja väikesed. Kes tagaveolise veljendusega kursis, see teab, et valik on seal üsna niru. Vähelevinud offseti ja poldivalemi kombo ja fakt, et volvoomanikele polnud omal ajal valuvelgede ostmine elus ilmselt esimene prioriteet, on tekitanud olukorra, kus turul eriti midagi ei liigu. Olin endale ülesande keerulisemaks teinud otsusega, et adapteritega ei hakka jändama.
Esialgu otsisin 16 tolliseid originaalvelgi- eelistatult Hydra või Auriga, muidugi poleks ka Geminitest ära öelnud. Aga mida pole, seda pole. Eks midagi liigub, aga tundub, et normaalsele pakkumisele jaole saamiseks peab pm 24/7 kuulutusportaalides veetma. Kevadel käisin ka üht komplekti vaatamas, aga kuna omanik polnud nõus kapsliteta velgedest 300 euriga loobuma, siis minust nad sinna jäid. Lõin otsingutele käega ja tellisin Soomest uued V-Wheels Starid. Pole küll Volvo orikad, aga näevad oma kandisuses välja väga volvolikud ja sobivad minu arust tellise alla nagu valatult.
volvo6__1590349738_85.253.103.222.jpg

IMG_20200515_162707.jpg

Hetkel ta selline välja näeb. Paar nädalat tagasi keerasin turborõhu 0.8 baarini, persedüno kiitis selle seadistuse heaks! Riiulis on veel igast kola, mis ootab külgekeeramist. Osa kola, mis juba küljes on, ei toimi korrektselt ja ootab tegelemist. Osa kola pole veel mu riiulisse jõudnudki- tahaks näiteks pagasirulood, topsihoidjatega käetuge, esimesel juhipoolsel vaibal on auk sees, peaks ära vahetama (kui kellelgi on korralik hall vaip pakkuda, siis võib märku anda). Lisaks muidugi need kortsus uksepaneelid, aga neid on vist Eestist suht lootusetu leida. Tegemist igatahes on, aga selleks ta ju ostetud saigi!
boxy, but good.

Kasutaja avatar
-kj-
Foorumi veteran
Postitusi: 2356
Liitunud: 27 Okt 2007, 16:22
Asukoht: Jüri

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas -kj- » 26 Mai 2020, 00:12

Tõesti korralik masin tundus, ja see äge roheline värv sobib väga hästi.

Kasutaja avatar
Niru
Kõva postitaja
Postitusi: 206
Liitunud: 04 Mär 2010, 12:54
Asukoht: Muumiorg Tartu kandis

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Niru » 26 Mai 2020, 00:43

Milline südant soojendav teema siin foorumis, oli endal ka täpselt sama vaimustus ja vaatasin hollandi volvosid, seal samuti veel madalsurve turboga 940-neid liikvel, kuid polnud nii tegija ega keele oskaja et midagi ära tuua ja kobedamad oleksid koos sõidu ja registreerimisega päris kalliks läinud.
Originaalvelgedega näeks parem välja, tee sisust ka pilte.
Enda omal kiskusin istmed laiali ja pesin istmete katted julmalt pesumasinas ära - kannatab pesta küll ja kui alusporoloon lahti tuleb siis ongi omadega juba läbi, korralikud kannatavad pesta, leidsin mõned sisud aga lõpuks panin tagasi ikka sama mis ostes sees oli ja punase auto puhul sinised istmed pole kindlasti originaal, kuid korralikud. Otsisin kobedat sisu, aga ei liigu eriti enam, ukse polstreid võiks leida küll nt musta värvi, usun et enda otsingute ajal oleks need kokku saanud küll aga mul vajadus puudus. Kui saladus pole siis palju see süüria mees masina eest küsis? Olen ise ka taanist tulles eesti numbrid kaasa võtnud, aga koha peal liiklemiseks, pikka teed ei riskinud tulla, et kui miskit juhtub või piiril rohkem uurima hakatakse on janti liiga palju, kuid oleks võinud midugi tulla ka.
Volvo S80 D5 `05 autom.120kw
Volvo 740 2,3 `92 autom.85kw universaal (nuke)

cuda
Kõva postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 10 Juul 2019, 15:15
Asukoht: Tartu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas cuda » 27 Mai 2020, 12:56

Mis siin ikka salatseda, 32,000 Taani krooni oli vist. Odav ta polnud, kui toomisega seotud kulutused juurde lisada, siis pigem kallis. Kuid nagu ma mainisin, ega kohapealt midagi võtta polnud. Tõele au andes, pole seniajani midagi näinud, mida osta oleks tahtnud.
Skandinaavias (ilmselt ka Madalmaad ja Saksamaa) liigub häid pakkumisi üsna tihti. Selleks aga, et jaole saada, peab keegi kohapeal olema. Keegi, kelle arvamust sa usaldad, sest Eestist ei jõua paraku enamasti nii kiirelt reageerida. Siis jäävadki üle teise ringi masinad, kus keegi juba koore pealt on riisinud. Aga no mis seal ikka, eks Liibanoni meestel on ka pered toita.
Eks see hind ole nii ja naa. Paljud ei taha uskuda, et vana pereauto võib nii palju maksta. Alguses kohtas üsna tihti Kreisiraadiost tuttavat küsimust- "sellise raha eest ostsid siukese asja?!". Eriti naiste seas on seda hämmingut ikka palju, nad ei saa üldse aru sellest. Üldine arvamus on, et selline auto on umbes 200 eurot väärt. Meesterahavad mõistavad volvohaigust rohkem ja kui kedagi rooli vaja panna on, siis on kuut alati populaarne masin.

sisu__1590570514_18.194.222.214.jpg

Sisu on hetkel selline. Skandinaavias väga levinud poolnahkistmeid millegi pärast ei ole, kuigi tavaliselt on lõpuotsa 940ned üsna hea varutusega. Pandi võimalikult palju kraami peale, et suudaks värskemate mudelitega konkureerida. Aga endale selline tagasihoidlik look täitsa meeldib. Kuigi, kui kuskilt nahksisu sülle kukuks, siis võtaks kukalt kratsima küll.
Pildilt on näha ka rullis uksepaneel. Kõik 4 on rohkemal või vähemal määral lokki tõmmanud. Peaks ära vahetama, aga Eestist on suht lootusetu korralikke pappe leida. Juppideks minevad masinad on enamasti lõpuni ära kasutatud ja seest täielikud peldikud. Mõnikord vaatan, mis kraami ja mis hindadega näiteks UK-s liigub, siis hakkab ila tilkuma. Eesti mõistes täielikud maasikad, täispauk varustusega 150K läbisõiduga masinad müüakse mingi väikese plekimõlkimise tõttu varuosadeks. Ühendriikidest ei hakka üldse rääkimagi, varustuse osas seal ka ikka teine tase- katuseaken ja nahktuba olid standard põhimõtteliselt, muust rääkimata.
boxy, but good.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Tanel » 27 Mai 2020, 17:26

Uksepappidel olev naha laadne toode on lihtne ja parandatav.
Eemaldub papilt lihtsalt ja kleebi tugeva liimiga tagasi sinna. Jääb ilus ja ei saa arugi, et midagi oleks tehtud.
Just mõni aeg tagasi tegelesin sama probleemiga
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Niru
Kõva postitaja
Postitusi: 206
Liitunud: 04 Mär 2010, 12:54
Asukoht: Muumiorg Tartu kandis

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Niru » 27 Mai 2020, 23:40

Sealt UK on vist keeruline jah tervet masinat doonoriks tuua, väiksemaid pudinaid küll ehk aga ei tea.
Hind....oh sa sitikas, see oleks minu eelarvest pika puuga üle olnud, ma lootsin maksimaalselt 2500€ piiresse jääda, kallimalt saab muidugi normaalse püha kolmainsusega pilli minu jaoks -kliima-automaat-püsikas. Ma leidnudki siledat ja normaalse varustusega masinat, nüüd kukun sinu teemas oma masinast rääkima aga kannatad ära......ostsin Rapla lammutusest auto24 oksjonilt 340€ (igati eeldatav hind selle margi puhul :) eest puhtalt pildi järgi ja polnudki hull, soomest toodud, eestis ainult 2 aastat olnud ja seetõttu kere kõva, originaalvärv (isegi esiklaas orikas kuigi ei paista enam eriti läbi) ja sisu ka ok, mõtlesin et selle raha eest ükskõik milline on, kas või tulevikuks jupitada, aga kõlbas hobikaks küll - mitte prillikas ja unistuste variant aga ka mitte raibe.
Kurat BMW E30 saavad kokku, võiks ju 700-900 seeria penskaripillid ka kokku saada ja lisaks liigseid juppe müütada ja vahetada.
See et istmekate nati lotendab tähandabki seda et istmekatte porolooni kiht on lahti, see hoiab katte kenasti pingul aga seda parandada ei anna, leiutatud on muidugi vastavalt vabale fantaasiale, on ka istmete poroloonile õhuke kiht peale kleebitud et katteriie uuesti pingule saada, kuid eks muidugi kui palju on endal vaimustust mässata, kõlbab ka nii nagu on. Materjal iseendast terve ju.
Volvo S80 D5 `05 autom.120kw
Volvo 740 2,3 `92 autom.85kw universaal (nuke)

iceone
Foorumlane
Postitusi: 91
Liitunud: 18 Nov 2011, 19:00

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas iceone » 28 Mai 2020, 18:36

Peaks ka “igaks juhuks” 940tubro embleemi tellima :)

Hobibobikas
Uustulnukas
Postitusi: 8
Liitunud: 19 Jaan 2020, 21:58

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Hobibobikas » 06 Juun 2020, 22:28

Kõik on ilus, auto, jutt jne :)
sõidan ise ka 940 2.4TIC universaal turbokaga.
aga stock ja tööd palju, esiklaas ja kapott tahaksid vahetust ja päris palju keretöid.
Jälgin ja ootan järgmisi postitusi huviga :)
Volvo 940 D24TIC 90kw manuaal universaal

cuda
Kõva postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 10 Juul 2019, 15:15
Asukoht: Tartu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas cuda » 16 Juun 2020, 22:50

Täna oli tähtis päev- turbokuut läbis oma esimese ülevaatuse Eestimaa pinnal, Toimus see püha üritus Kristiine keskuse kõrval asuvas asutuses ja pretentsioone ei olnud, nagu hobimasinale kohane, sest kõik on ju korras! Läbisõiduks kogunes aastaga ca 6000 km.
Kuna temperatuuri võib mõõta juba kahekohalise numbriga ja eestlasel hakkab ju nii palavas kliimas paha, siis tuli päevakorda konditsioneer või täpsemalt selle puudumine. Müüja mainis eelmisel suvel, et veidi puhub külma. Minu arust ei puhunud üldse külma, aga konditsioneer tundus sel hetketl täiesti kolmandajärguline asi ja see puudus sai kõrvale heidetud põhjendusega, et küll täitmine aitab. Elu aga paraku ei paku enamasti otseteid ja tihti tuleb minna ringiga, Tänane survetest hipodroomi roheluses andiski märku, et midagi lekib ja lihtsa täitmisega siin paraku ei pääse- tuleb detaile vahetada. Kui keegi teab pakkuda, kus ja kellega vahetada, siis võib märku anda!
IMG_20200616_125355.jpg
kliimajärjekorras
boxy, but good.

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2231
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas volvo245 » 17 Juun 2020, 01:40

Kliimal suure tõenäosusega esimine radikas lekib, see saab kõige rohkem valu (soola,kive jne)

http://www.radiaator.ee/ Asjalikud vennad ja hinnad kah Mõistlikud + Täisteenus radikas,vahetus ja täitmine ühes kohas
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”

Mafka
Kreisi postitaja
Postitusi: 351
Liitunud: 20 Okt 2016, 16:03
Asukoht: Viljandi/Pärnu/Tartu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Mafka » 19 Juun 2020, 19:22

Ehk pandi UV ainet sisse, siis võib lekkekoha leida UV lambiga.
Kuigi eesmine kondensaator-radikas on kõige tõenäolisem koht siis vanas ja pikemalt tühjas seisnud süsteemil võivad ka tihendid lekkida.

Kasutaja avatar
Indrekjj
Kõva postitaja
Postitusi: 159
Liitunud: 13 Juul 2020, 21:50
Kontakt:

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas Indrekjj » 16 Sept 2020, 20:16

volvo245 kirjutas:http://www.radiaator.ee/ Asjalikud vennad ja hinnad kah Mõistlikud + Täisteenus radikas,vahetus ja täitmine ühes kohas

Oled ise nende klient olnud? Mis mureks oli - tundub, et jäid rahule?
Seal, kus lõpeb info, algab fantaasia

Volvo 960 MK1 3,0 150kW ATM 1992 by 372 Design
Paar teist V-tähega algavat autot kah 8)

http://www.accelerista.com
http://www.inseneeria.ee

cuda
Kõva postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 10 Juul 2019, 15:15
Asukoht: Tartu

Re: cuda 940 turbokuut

PostitusPostitas cuda » 16 Sept 2020, 23:52

Kirjutan on lõputust kliimasaagast ka siia siis.
Juuli alguseks sain siis radiaatori.ee töökotta juurde aja, kuna pikad pühad olid vahel ja ilmad palavad. Sõitsin hommikul Hiiule kohale, rääkisin jutu ära, et minu käes pole külma puhunud ja, et on tehtud survetest ja süsteem rõhku ei hoidnud. Lõuna paiku sain kõne, et lekkekohta ei leidnud ja täideti praegu lihtsalt ära. Lisaüllatuseks tuli info, et jahutusradikas lekib kergelt. See suure šokina ei tulnud, sest olin isegi mõnda tilka oma silmaga näinud ja peale sügist hooldust liitri "tosooli" lisanud.
Igal juhul maksin ära ja pöial pihku, et äkki peab (vähemalt suve lõpuni). (tõlkimatu rõve sõim). Pidas 2 nädalat.
Augusti alguseks panin uue aja, et nüüd peaks näha olema tänu värvainele, mis kust lekib ja saab ehk ära parandada/vahetada. Lisaks tellisin ka jahutusradika vahetuse, kuna enamvähem üks töö. Masin hommikul sinna jälle ja paari tunni pärast tulid halvad uuudised, et lekib nii kliimaradikas kui ka kompressor. Kui esimese vahetusega oli arvestanud, siis kompressori 270 eegune (pluss montaaž) hind pani mõtlema. Lisainfoks tuli veel niipalju, et kui mingit garantiid tahan tööle, siis tuleb teha ka süsteemi läbipesu, mis maksab 150 euri ehk kokku 8-900 laks. Otsustasin siiski esialgu ainult radikate vahetusega piirduda, aga poole tunni pärast tuli kõne, et neil on mingid valed radikad, mis mulle ei sobi ja ühesõnaga teha ei saa see kord midagi. Läksin sama targalt autole järgi ja järgmine nädal sai siis radikad vahetatud ja kuna sel hetkel olid palavad ilmad ja pikem tripp oli ees, siis lasin ka süsteemi ära täita uuesti. Praegu kuu aega hiljem igal juhul külma puhub. Eriti usku muidugi pole, et üle talve peab, aga eks näha ole.
Selleks aastaks on kliimaremondist kopp ees ja eks selle kompressoriga tegeleb kevadel edasi. Tundub, et neid taastatakse ka, mis tundub mõistlikum, kui toimiv asi vigase tihendi pärast kolme soti eest uue vastu vahetada.
boxy, but good.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist