Nüüdseks olen siis kahe Volvo omanik. No jäi ikkagi mingi pisik külge. Üks on 940 ja teine on 850 baasile ehitatud sihtotstarbeline. Mõlemad ostetud Harkust eelmisel aastal.Paar pilti kah:
Sihtotstarbelisest tuleb ehk kunagi oma teema.
Kuna mulle see nupuga käimar kohe kuidagi ei sobinud ja sidur ka ei pidanud, siis hakkasingi täiustamisega pihta. M90 kast ja uus sidurikorv koos kettaga:
Läks kohe palju paremaks aga nagu ikka mingi jama tekkis järgmiseks. Nimelt ummistus paisupaagi punn ja tagajärjeks korralikult ümardunud radikas
Ka see ei olnud veel kõik, selgus, et kaanetihend laskis ka omajagu läbi. Eks üks põhjustas teise. Sai ka see vahetatud.
Järgmiseks komistuskiviks sai ülevaatusest läbimine. Mis seal siis ikka, võtsin riiulist tolmukorra alt civicu katalüsaatori ja aretasin siis alla. Tulemus oli ulme:
Aastaga nõks üle 10k kellale juurde. Kallanud, tallanud, kirunud ja ka nägu naerul olnud.
