Autoks siis höbedane S70 2,3T 176 kw ATM. Lisadest küljes 4x el aken, kliima, tracs, ees ja taga käetoed koos topsihoidjatega, püsikas, udutuled, el. peeglid koos soojendusega, 2x airbag, kompuuter, tagumine istmesoendus, xenon pooltuled.
Ette on topitud mingid kohutavad VW päritolu sportistmed. Kohutava all mötlen just seda, et minu tagumikule liiga kövad ja kuna mul söitmist on ikka üksjagu, siis panustaksin pigem mugavusele kui külgtoele.
Läbisöit 347000 ja minu käes olnud augusti algusest ehk umbes 6000 km. Toodud Rootsist.
Mis siis tehtud selle aja jooksul on-
341000- uus aku
342000- veovölli välimised otsad+ sisemised kummikotid, ölivahetus koos filtri ja alt ölipunniga
344000- eest amordid, tugilaagrid, vedrud, tolmukatted, rooliotsad, tagant amordid, tolmukatted
347000- uus koonusfilter koos külma öhu vötuga. Ostes oli koonus lihtsalt aku taha visatud ja ega see väga öhku peale ei saanud, jahedast rääkimata. Keerasin siis aku risti, viisin püsika süsteemid alla poole ja ehitasin filtrile seina ümber ning painduva 160 mm vent toruga vedasin öhu pealevoolu pamperi tagant udutule körval oleva resti juurest.
Probleemid:
1) esiistmed. ikkagi tahaks originaal poolnahkasi.
2)kliima ei toimi- see kapotialune kopsik (aurustuspaak?) on puruks. önneks omal üks varuosamasin kodus olemas ja sealt saab selle maha keerata.
3) summuti klobistab vastu keret. just tühikäigul käib ikka kergelt närvidele. Eks millasgi peab estakaadi ehitama ja alla kiikama minema, mis nägu on. VB ehitab kohe 3" süsteemi ka, aga eks see näis.
4) juhi turvavöö eelpinguti ei toimi.
kindlasti kui miskit meelde tuleb, siis täiendame. praeguseks aitab küll. Miskit huvi pakub, siis ainult küsige.








MÜÜDUD