Volvo klubi kas jah või ei

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

Volvo club estonia

Hääletus lõppes 16 Nov 2020, 23:43

Jah, tahan liituda
20
69%
Ei, pole huvitatud
9
31%
 
Hääli kokku: 29

Kasutaja avatar
rockhull
Kreisi postitaja
Postitusi: 327
Liitunud: 24 Jaan 2013, 16:35

Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas rockhull » 18 Okt 2020, 00:43

Kuna eelmine volvo club postitus, kus oli hääletus on juba suht ammune, ei saanud sinna uut hääletust lisada siis tekitan uue teema. Küsimus siiski suht sama, kas on inimesi kes üldse oleks huvitatud kui klubist sellisest.
''MA VEEREN''
V90 2017 140kw
Xc90 v8 2009
xc70 2006
c70 1998

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Iceman » 18 Okt 2020, 10:07

Enne küsitlusele vastamist ootaksin täpsustust, et mida konkreetselt klubi all mõteldakse? Kutsud ju inimesi liituma klubiga, aga mis on klubi sisu? Ma olen suhteliselt kursis, mis on Soomes Volvo klubi. Samuti mis on Eestis Mercedese või Audi klubi. Seega palun valgusta kõiki, mis plaan või tagamõte selle liitumiskutse taga on. Kas mingi kondikava/põhikiri on välja mõeldud? Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid arusaamasid klubist. Seega enne liituma kutsumist võiks inimesi valgustada, et kuhu koos minnakse.... :roll:

Kasutaja avatar
rockhull
Kreisi postitaja
Postitusi: 327
Liitunud: 24 Jaan 2013, 16:35

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas rockhull » 18 Okt 2020, 11:51

Hetkel pole seda asja nii täpselt, praegu uuriks kas on üldse inimesed huvitatud, et on üldse mõtet seda asja hakata edasi ajama.
''MA VEEREN''
V90 2017 140kw
Xc90 v8 2009
xc70 2006
c70 1998

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Tanel » 18 Okt 2020, 12:23

Huvilised tekivad, kui nad teavad ka kuhu klubisse nad kuuluvad.
Nagu etakondadega ju, sa ei liitu teadmata mis teema nendega on
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas hypnotiza » 18 Okt 2020, 14:13

Lihtne küsitlus, lihtne vastus: kas teeme üldse midagi või pole inimestel endilgi huvi.
Ja kas on veel huvilisi, kes tahaksid ka kaasa aidata mingilgi moel? Hetkeseisuga ausalt öeldes ei tea me isegi konkreetselt mida ja kuidas tegema peab. Kuid vähemalt üritame midagigi (spekuleerimise asemel).

Mina ise olen klubi liige juba ammusest ajast. Ei ootagi, et peaksin midagi saama. Pigem üritan endast midagi anda ja paremaks muuta. Kui saame miskit liikuma, siis ilmselt kaasneksid ka hüved igasugused.

Kasutaja avatar
KoitK
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 05 Juun 2006, 23:15

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas KoitK » 18 Okt 2020, 14:20

Iceman kirjutas:Enne küsitlusele vastamist ootaksin täpsustust, et mida konkreetselt klubi all mõteldakse? Kutsud ju inimesi liituma klubiga, aga mis on klubi sisu? Ma olen suhteliselt kursis, mis on Soomes Volvo klubi. Samuti mis on Eestis Mercedese või Audi klubi. Seega palun valgusta kõiki, mis plaan või tagamõte selle liitumiskutse taga on. Kas mingi kondikava/põhikiri on välja mõeldud? Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid arusaamasid klubist. Seega enne liituma kutsumist võiks inimesi valgustada, et kuhu koos minnakse.... :roll:


100% nõus, kuigi MB klubi on Eesti mõistes suht haruldane, kus ametlikult Daimler nende tegevust ka toetab. Volvo poolest ma sellist asja küll lähiajal ei näe.

Kasutaja avatar
rockhull
Kreisi postitaja
Postitusi: 327
Liitunud: 24 Jaan 2013, 16:35

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas rockhull » 18 Okt 2020, 15:13

KoitK kirjutas:
Iceman kirjutas:Enne küsitlusele vastamist ootaksin täpsustust, et mida konkreetselt klubi all mõteldakse? Kutsud ju inimesi liituma klubiga, aga mis on klubi sisu? Ma olen suhteliselt kursis, mis on Soomes Volvo klubi. Samuti mis on Eestis Mercedese või Audi klubi. Seega palun valgusta kõiki, mis plaan või tagamõte selle liitumiskutse taga on. Kas mingi kondikava/põhikiri on välja mõeldud? Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid arusaamasid klubist. Seega enne liituma kutsumist võiks inimesi valgustada, et kuhu koos minnakse.... :roll:


100% nõus, kuigi MB klubi on Eesti mõistes suht haruldane, kus ametlikult Daimler nende tegevust ka toetab. Volvo poolest ma sellist asja küll lähiajal ei näe.


Ega ma arvan, et neil polnud sellist toetust ka alustades, usun et nad vaeva ka näinud selle saamiseks. Vast võiks härjal sarvist haarata ja teha selleks midagi ka volvo ringkonnas. Või on selle auto omanikud rohkem jutu peal väljas. :roll:
''MA VEEREN''
V90 2017 140kw
Xc90 v8 2009
xc70 2006
c70 1998

Kasutaja avatar
rockhull
Kreisi postitaja
Postitusi: 327
Liitunud: 24 Jaan 2013, 16:35

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas rockhull » 18 Okt 2020, 15:45

Hetkel tundub kõigil rohkem olevat saama isu, et miskit saada tuleks selleks kõigepealt palju vaeva näha, ala läbirääkimised firmadega kes pakuks varuosi või remonti soodsamalt.
Siis ninni nänni, selleks leidma tegijad, vaja välja mõelda kujundused/välimused.
Ürituste planeerimine, mida teha, kus teha.
Ja nii edasi, kõik nõuab aega ja nii mõnigi asi nõuab raha. Kõige sellepealt tuleks mõelda aastamaks liitujale, aga kui igasugune muu kulu on suurem kui liikmete arv lõpuks, siis pole sellest kasu mitte kellelegi
Ehk siis, leidub veel inimesi kes raatsiks oma aega sellise asja peale kulutada ning panna käed külge ilma, et peaks kohe saama midagi.
Lihtsalt veidi nukker lugeda, et oi kuidas mersu ja audi klubis asjad aga volvo klubi siin asja ei saa.
''MA VEEREN''
V90 2017 140kw
Xc90 v8 2009
xc70 2006
c70 1998

Adalbert
Kõva postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Apr 2020, 22:36

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Adalbert » 18 Okt 2020, 21:23

olgem ausad, tegemist on ju eestlastega. kogu aeg tuleb midagi saada, kord mõisahärralt nuuti: liiga vähe oled vilja toonud, siis euroopalt pagulasi, jne. aga see ei ole minu jutu point.
tegelik point seletati neljapäeva õhtul kokkusaamisel lahti, vähemalt minule :)
jah alati ei peagi midagi saama, võiks ju kasvõi ühise automargi austusest midagi koos teha.
nüüd mõned minu arvamused ( need on tekkinud peale neljapäeval kuuldut )
mitte aastamaks vaid kuumaks : paljud liituvad foorumiga just põhjusel: ostis auto, leidis mingi jama, otsis üles foorumi: küsis nõu ja tõenäoliselt sai seda. jõudis kätte ülevaatus, masin seda ei läbinud ning aidaa konkreetne foorum .
erinevad üritused: regad ennast poole aasta pärast toimuvale üritusele, maksad kohatasu ära.
jõuab õige kuupäev kätte ja ei viitsi tulla, loomulik et jääd ettemaksust ilma ( sinuga on arvestatud, kulutused tehtud), aga nädal tagasi suri vanaisa, matused määrati just samale päevale ning ei saa tulla???
jah olen ise nii mõndagi üritust korraldanud ning tean: arvestad osalejatega, teed kulutused ning lõpuks maksad ikkagi omast taskust. kuigi on ka teistiti läinud.
kas luua klubi? - Jah luua.
mis eesmärgil luua klubi? - koguda kokku konkreetse margi austajad.
kes kaasata klubi loomisse? - inimesed, kellel on konkreetne nägemus konkreetse margiga.
kellel eesmärk saada mõni vanem tank liiklusesse juurde, kellel eesmärk spidol taas kord nulle näha, kellel eesmärk pühapäeviti nautida liikluses kulgemist mõne rariteedi roolis, huvilisi on erinevaid.
toodi välja MB klubi, kus Daimler neid ka toetab, arvan et siin peaks olema inimestel piisavalt jonni, et näidata: ametlik esindus meid küll ei toeta aga me teeme ikkagi. küll ta lõpuks tuleb nuruma: kuidas saada teie klubis nimi nähtavaks, usku peab olema.
Jah olen nõus osalema klubi loomisel, oman kogemusi ürituste korraldamisel, seega ideesid üritusteks jätkub.

seega, pigem oleks pidanud olema postituse pealkiri: Kellega loome klubi , mitte Kas luua klubi.
Mutreid ma keerata võin, IT on aga noorte teema

Kasutaja avatar
Indrekjj
Kõva postitaja
Postitusi: 159
Liitunud: 13 Juul 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Indrekjj » 18 Okt 2020, 21:29

Tanel kirjutas:Huvilised tekivad, kui nad teavad ka kuhu klubisse nad kuuluvad.
Nagu etakondadega ju, sa ei liitu teadmata mis teema nendega on

Mina vastasin küsimusele ära. Võrdlus erakondadega on natuke isegi asjakohane, sest liitud ju maailmavaatest ja huvist asja vastu, detailid selguvad töö käigus. Sama lugu on elektriautode kogudusega ja ega Volvo klubi ka teistsugune olla saa.
Vinti ei tohi alguses üle keerata, siis on varsti püss tühi ja tuleb tüdimus. Mitut Volvo klubi Eestisse ei mahu, seega tuleb asja ajada rahulikult aga kindlalt.
Seal, kus lõpeb info, algab fantaasia

Volvo 960 MK1 3,0 150kW ATM 1992 by 372 Design
Paar teist V-tähega algavat autot kah 8)

http://www.accelerista.com
http://www.inseneeria.ee

Adalbert
Kõva postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Apr 2020, 22:36

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Adalbert » 18 Okt 2020, 21:41

samuti võiks mõelda: tahad leida lahendust, siis ostad võimaluse et see leida. enamus kollasest kirjandusestki ju: tahad huvitava pealkirja tausta teada siis maksa. jah klubis olevatel võiks olla võimalus: määrab ise kas tasuta või tasulisse osasse
Mutreid ma keerata võin, IT on aga noorte teema

Kasutaja avatar
Indrekjj
Kõva postitaja
Postitusi: 159
Liitunud: 13 Juul 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Indrekjj » 31 Okt 2020, 21:44

Praegu on 15 vastanut, kes arvavad et jah, klubi võiks olla. Minu küsimus rohelisena on, et kas midagi on juba olemas, mille pealt asja edasi ehitada või tuleb nullist alustada (MTÜ regamine jne)?
Seal, kus lõpeb info, algab fantaasia

Volvo 960 MK1 3,0 150kW ATM 1992 by 372 Design
Paar teist V-tähega algavat autot kah 8)

http://www.accelerista.com
http://www.inseneeria.ee

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Tanel » 31 Okt 2020, 22:55

Kui googeldad mtü volvoklubi ja volvoclub siis on need juba ammu võetud.
Sõidate sellest üle või kuidas asjad lahendate?
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas Iceman » 01 Nov 2020, 10:53

MTÜ Volvo-klubi on Kalev Kallo ja mingi väikese ringi mtü. Volvo-Kallost fännklubi juht
Augusti lõpus registreeriti Tallinnas mittetulundusühing Volvo Klubi, mis ühendab selle automargi veendunud kasutajaid. Praegu kuueliikmelise klubi presidendiks valiti Tallinna abilinnapea Kalev Kallo, kelle ajakirjandus mõned aastad tagasi luksusliku ametiauto kasutamise eest Volvo-Kalloks ristis. Klubi asepresidendiks sai endine siseministeeriumi kantsler Jaan Toots, kes on samuti tuntud kui kalliste ametiautode sõber.
viewtopic.php?t=4183

"Olen mitmendat aastat poliitik. Hüüdnimi Volvo-Kallo ei kõiguta mind. Seda enam, et süüdistustel, mida mulle üritati kaela määrida polnud sisu," tunnistas abilinnapea Kallo EEle.

Klubi idee autorid on Tallinna transpordiameti juhataja Mati Songissepp ja vandeadvokaat Andres Hallmägi. Klubi ainus naisliige OÜ Juveel pearaamtupidaja Eda Keller (sõidab Volvo 740ga) valiti ühtlasi klubi revidendiks. Volvode maaletooja Viktor Siilats on klubis hääleõiguseta auliige.
Vaevalt see nimekiri neil suurenenud on

MTÜ Volvo Club Estonia on registreeritud Urmase (foorumis VolvoClub) ja Uku (foorumis uku17 poolt ).

Tanel kirjutas:Kui googeldad mtü volvoklubi ja volvoclub siis on need juba ammu võetud.
Sõidate sellest üle või kuidas asjad lahendate?


Ma ka seda korra mingis teemas juba küsisin (et kas Urmase, Uku jne teiste foorumi ja MTÜ loojatega ka laua taha istutakse või on istutud), aga vastust es saanud. Järelikult naljaga pooleks: Vaenulik ülevõtmine on ülevõtmine, mille puhul ülevõtja ülevõetava ettevõtte juhtkonnaga oma soove ja tehingutingimusi ei aruta või jätkab tehingut ülevõetava ettevõtte juhtkonna vastuseisust hoolimata. Praegu mulle tundub, et nendega küll räägitud ei ole :). Veel mitte vähemalt.


Mina vastasin praegu "EI" sest mulle jääb endiselt arusaamatuks sisu. Lihtsalt kõlavate loosungite hõikamisse eriti ei usu. Eriti veel kui seda asja reaalselt siin võrreldakse erakonna loomisega, kus 99,9% on juhitavad lambad ja 0,1% otsustajad. Siis vabandage poisid, aga ususektis ei osale kahjuks.
Tahaks ikkagi enne mingi asjaga liitumise otsustamist näha mingit klubi kondikava põhikirja või teeside vms näol. Mõtestage asi põhjalikult lahti, siis saavad huvilised teha kaalutletud otsuse.
Ja kuidas ikkagi MTÜ ja foorumi loojatega lood on? Kas nendega on juba kontakteerutud ja arutatud teemat või mitte? Kui praegu siin lihtsalt arutataksegi ja plaanitakse asju ilma nendega läbi rääkimata, siis jääb sellest ikka väga halb maik külge ja viisakas oleks sellist arutelu siis pigem kuskil mujal pidada. Muidu on selline võõras tagahoovis situl käimise teema.
Igaks juhuks noorematele huvilistele infoks, et korra on seda klubi asja edendamist ca 12-13 aastat tagasi juba arutatud ja proovitud midagi teha. Võite foorumlase Tuus käes küsida, kuidas selle asjaga läks. Tema pidas arutelusid ka foorumi ja mtü loojatega tol ajal, et asi korrektset üle võtta ja ise tegema ning arendama hakata. Paraku sellest siis midagi ei tulnud.

PS. Kui siin keegi hõikas, et KÕIK eestlased on saama peal väljas. Siis küsiks, kes Sina oled? Pärsia šahhi sohilaps või? ;)

PSS: Ma loodan, et minu vastust tänapäeva solvumisühiskonnas võetakse ikkagi pigem konstruktiivse kriitika kui solvumisena.

Kasutaja avatar
rockhull
Kreisi postitaja
Postitusi: 327
Liitunud: 24 Jaan 2013, 16:35

Re: Volvo klubi kas jah või ei

PostitusPostitas rockhull » 01 Nov 2020, 11:27

Urmasega on maha istutud ja räägitud ja koostöö tundus sobivat.
''MA VEEREN''
V90 2017 140kw
Xc90 v8 2009
xc70 2006
c70 1998


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist