Vigase originaalmaki parandus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

ant
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 09 Sept 2007, 19:36
Asukoht: Tallinn/Tartu

Vigase originaalmaki parandus

PostitusPostitas ant » 21 Jaan 2008, 15:37

Olen nüüd mõnda aega neid originaalmakke taga ajanud ning siiani on pakutud kahte vigast makki, üks prillimäelt ja teine pärnust refusest. Mõlemad peaksid sc900 -d olema ning paistab, et mõlema rike on seotud plaadi alusega... Ühel juhul ei tahtnud plaat sisse tagasi sõita ning teisel juhul ei tahtnud plaat hästi välja sõita... Mõlema eest sooviti saada 1000 eesti raha ning juhul kui asja kordategemisega hakkama ei saa, vaevalt nad selle makikese tagasi võtaksid...

Paistab, et viga on üsna sarnane, seega küsikski, kas on ehk keegi veel sellise vigase makiga kokku puutunud ning kas asi saadi lõpuks ka korda? Ehk soovitab keegi ka mõnda parandust?

Paistab, et neid makke eriti palju ei liigu, seega olengi ehk lõpuks sunnitud vigase maki ostma ning lootma, et see kuskil korda tehakse... :(

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 21 Jaan 2008, 16:09

Kas poleks kavalam see plaadivärk unustada ja kasutada mõnd MP3 mängijat helikandjana? Muusikamaht ju kõvastu suurem ja ta kompaktsem kah, kui plaat. Audio-in plugi peaks saama juurde lisada.
:unibrow:

ant
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 09 Sept 2007, 19:36
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas ant » 21 Jaan 2008, 16:19

Juhul kui audio-in plugi lisada saaks, poleks seda plaadivärki tõesti vaja.. Aga hoopis hullem on see, et sc900 vajab ju eraldi võimu. Eks uurin, kas nad seda ka pakuvad, kuid julgeksin selles kahelda.. Originaalvõimu otsimine oleks üsna raske vist.. Siis peaks mingi suvalise võimu kuskilt otsima ehk...

Samas plaadimängija võiks siiski üsna kasulik vahel olla, nii et keegi võiks ikka mõnda remondimeest soovitada .. Kena oleks, kui selle asja Tartus aetud saaks...

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1595
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

PostitusPostitas Hunt » 21 Jaan 2008, 16:23

Aga on ju müügil mp3 mängijad, mis edastavad muusika FM sagedusel :!:

Krutid autojaama selle sageduse peale ja kuula ! Ei mingeid pluginaid ega muud...

edit : Ainuke pluginas mida sa tahad saada, on adapter, mis teeks 12 voldist mp3 voolu.
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

ant
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 09 Sept 2007, 19:36
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas ant » 21 Jaan 2008, 16:34

FM modulaator on endal juba täitsa olemas ning olen seda ka pisut kasutanud. Eelistaks siiski audio-in plugi, kuna helikvaliteet oleks sellisel juhul kindlasti kõvasti parem.

Kasutaja avatar
allan
Foorumi veteran
Postitusi: 2874
Liitunud: 26 Mai 2007, 20:59
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas allan » 21 Jaan 2008, 16:39

Mul sama makk. Selle aux-in-iga on nii, et ega eriti ei saa küll. Käisin ise Alptomis uurimas ja pakuti ainult mingit Alpine MP3-boksi, mis koos kaablitega maksab a'la 5k(ja sellega ei näita loonimesid vaid lihtsalt numbreid, kuna makk on nii vana). Lihtsat kaablit, millega pleierist mussi lasta saaks, ei pidavat olema. Kui leiad, anna mulle ka teada 8)
S60 T5 HEICO SPORTIV | S80 V8 HEICO SPORTIV | S60 R HEICO SPORTIV | 240 GLT | 850 ESTATE
245 1978 | AMAZON 1968 | XC90 D5 2003 | S80 V8 2007 | S80 D5 2007 | V70 T5 2001 | V70 2.5T 1998
INSTAGRAM

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 21 Jaan 2008, 22:49

ant kirjutas:FM modulaator on endal juba täitsa olemas ning olen seda ka pisut kasutanud. Eelistaks siiski audio-in plugi, kuna helikvaliteet oleks sellisel juhul kindlasti kõvasti parem.


Ma ei tea, mul ipod ja itrip fm modulaatoriks , helis ma küll kahelda ei saa, vägagi kvaliteetne heli tuleb sealt ja suhteliselt kaugelt. Lisaks on see oluliselt odavam lahendus. Selleks et saada audio in kaabli effektist aru, peab sul olema kogu sound hea. Vähemalt mina näen seda asja selliselt. Maitse asi:)

aga neid originaal makke ebay ei müü? St korras ja nii?

ant
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 09 Sept 2007, 19:36
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas ant » 22 Jaan 2008, 00:02

rocki kirjutas:
ant kirjutas:FM modulaator on endal juba täitsa olemas ning olen seda ka pisut kasutanud. Eelistaks siiski audio-in plugi, kuna helikvaliteet oleks sellisel juhul kindlasti kõvasti parem.


Ma ei tea, mul ipod ja itrip fm modulaatoriks , helis ma küll kahelda ei saa, vägagi kvaliteetne heli tuleb sealt ja suhteliselt kaugelt. Lisaks on see oluliselt odavam lahendus. Selleks et saada audio in kaabli effektist aru, peab sul olema kogu sound hea. Vähemalt mina näen seda asja selliselt. Maitse asi:)

aga neid originaal makke ebay ei müü? St korras ja nii?

no ebayst tellimise kogemused puuduvad... ning kindlasti oleks kergem eestist makk osta... eks vaja vist ka ebaysse piiluda..

ant
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 09 Sept 2007, 19:36
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas ant » 22 Jaan 2008, 16:43

ok lõpuks leidsin täitsa töötava sc 805 -e ja ostsin ära :) kõik töötab ilusti, heli on super...:)

markus
Uustulnukas
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Nov 2007, 17:48

PostitusPostitas markus » 14 Veebr 2008, 15:25

rocki kirjutas:
ant kirjutas:FM modulaator on endal juba täitsa olemas ning olen seda ka pisut kasutanud. Eelistaks siiski audio-in plugi, kuna helikvaliteet oleks sellisel juhul kindlasti kõvasti parem.


Ma ei tea, mul ipod ja itrip fm modulaatoriks , helis ma küll kahelda ei saa, vägagi kvaliteetne heli tuleb sealt ja suhteliselt kaugelt. Lisaks on see oluliselt odavam lahendus. Selleks et saada audio in kaabli effektist aru, peab sul olema kogu sound hea. Vähemalt mina näen seda asja selliselt. Maitse asi:)

aga neid originaal makke ebay ei müü? St korras ja nii?


Tere,
Mul samuti S80 cd mängija ei tööta ja ma ei jaga sellest heliasjandusest mitte kui midagi. Kas oskaksite mulle lihtsalt ära seletada kuidas ja millega saaksin muusikat läbi orig. maki lasta ja mis selleks vaja on?
Mul on iphone kus on ka ipod sees,kas sellest on võimalik muusikat läbi automaki lasta?
Oleksin väga tänulik asjaliku nõu eest.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 14 Veebr 2008, 15:49

ei tea kuidas see ipodi süs on kuid ise olen endale soetanud selle sigarisüütaja pessa käiva asja. Ipod peaks vist kah läbi selle töötama. Huvitav millest need orign makid läbilähevad kõigil, endal küll töötab.

Kasutaja avatar
squt
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Juun 2008, 11:51

PostitusPostitas squt » 01 Juul 2008, 16:49

markus kirjutas:
rocki kirjutas:
ant kirjutas:FM modulaator on endal juba täitsa olemas ning olen seda ka pisut kasutanud. Eelistaks siiski audio-in plugi, kuna helikvaliteet oleks sellisel juhul kindlasti kõvasti parem.


Ma ei tea, mul ipod ja itrip fm modulaatoriks , helis ma küll kahelda ei saa, vägagi kvaliteetne heli tuleb sealt ja suhteliselt kaugelt. Lisaks on see oluliselt odavam lahendus. Selleks et saada audio in kaabli effektist aru, peab sul olema kogu sound hea. Vähemalt mina näen seda asja selliselt. Maitse asi:)

aga neid originaal makke ebay ei müü? St korras ja nii?


Tere,
Mul samuti S80 cd mängija ei tööta ja ma ei jaga sellest heliasjandusest mitte kui midagi. Kas oskaksite mulle lihtsalt ära seletada kuidas ja millega saaksin muusikat läbi orig. maki lasta ja mis selleks vaja on?
Mul on iphone kus on ka ipod sees,kas sellest on võimalik muusikat läbi automaki lasta?
Oleksin väga tänulik asjaliku nõu eest.



ML Arvutid müüvad või varsti hakavad müüma mingi uue adaptori just Iphone-i jaoks . Põhimõte sama nagu FM-transmitteritel...Mina prooviks enne ostu, kui heli kvaliteet rahuldab, siis on LIHTSAM ja odavam seda juppi osta.

Priit_P
Foorumi veteran
Postitusi: 546
Liitunud: 26 Aug 2013, 21:15
Asukoht: Päälinn/ Lääne-Virumaa

Re: Vigase originaalmaki parandus

PostitusPostitas Priit_P » 04 Sept 2013, 10:00

Enda autol (99a V70) avastasin kah, et orig. makk ei mängi CD`d. N.ö. täis keskus siis- CD, kassett, raadio (SC-805?). Võtab plaadi sisse, prooviks nagu korra mängima hakata, kuid laseb siis plaadi välja tagasi. Vahet pole mis plaadiga proovida. Eraldi kõvakettaga MP3 mängija on ka eelmise omaniku poolt sisse pandud, kuid küsimus on pigem kas orig. makki on võimalik korda saada? Äkki vaja lihtsalt seest puhastada midagi vms. lihtne viga. Oskab keegi siin foorumis sellisele asjale läheneda või soovitada kedagi pädevat kelle poole võiks selle murega pöörduda?
TechFrigo
Volvo V70 2,4 125kw 07/99
Peugeot Partner 1,4i 55kw 2006

Kasutaja avatar
VolliS40
Kreisi postitaja
Postitusi: 454
Liitunud: 04 Mär 2009, 20:46
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vigase originaalmaki parandus

PostitusPostitas VolliS40 » 21 Sept 2013, 08:49

mine käi maki Leo juures Kadaka teel. Mul vahetas ta ühel Blaupunkti makil laseri ära ja töötas ilusti pärast.
"Speed has never killed anyone - suddenly becoming stationary, that's what gets you." - Jeremy Clarkson

S40 98a. 2.0T 118kw
855 96a. 2.0 T5 155+kw
Suzuki Bandit GSF 650 `05

Tel. 51968660

Priit_P
Foorumi veteran
Postitusi: 546
Liitunud: 26 Aug 2013, 21:15
Asukoht: Päälinn/ Lääne-Virumaa

Re: Vigase originaalmaki parandus

PostitusPostitas Priit_P » 23 Sept 2013, 12:45

Järgmise kuu alguses peaks asja uurima. Kui väga kirveks ei lähe võiks ikka lasta korda teha :roll: .
TechFrigo
Volvo V70 2,4 125kw 07/99
Peugeot Partner 1,4i 55kw 2006


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist