Kärukonksu lukusti

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

markstm
Foorumlane
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Mai 2023, 14:26

Kärukonksu lukusti

PostitusPostitas markstm » 31 Juul 2023, 09:29

Äkki keegi oskab rohkem aidata ja vähe targem kärukonksust mida on võimalik eemaldada. Auto on XC60.

Et kärukonksu ära võtta, on vaja võtmega keeraga konksu küljelt ja siis see lukustit saab ka keerata. Hetkel on lukusti punase peal. Ma ei mõista, mis see punane indikaator tähendab, nüüd ei tohi käru vedada või mis? Samas konks küljest ka ära ei tule.

Äkki keegi oskab kirjeldada kuidas see süsteem töötab? Mul võti ka olemas, kuid võti ei keera ka seda, olen lasknud rooste immutit ja wd40 ohtralt sisse. Enne ei läinud võti sissegi, aga nüüd läheb kuid tundub kuidagi liiga lahtine seal sees.

https://www.pfjones.co.uk/images/detail ... up2-bq.jpg

Selline isend ja lukk küljel.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Kärukonksu lukusti

PostitusPostitas Leho » 02 Aug 2023, 23:11

Kui näidikul on punane väljas siis pole see lukusti lõpuni kinni ja ei soovita tõesti käru vedada, konks võib auto küljest lahti tulla.

Konksu kätte saamiseks on vaja see nupp vajutada konksu suunas ja siis keerata kuni konksu sees olev riiv auto küljest lahti laseb.

See võti blokeerib ära selle suure nupu sisse vajutamise.

Kui mul homme valges meelde tuleb võin sellest protseduurist video teha.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

markstm
Foorumlane
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Mai 2023, 14:26

Re: Kärukonksu lukusti

PostitusPostitas markstm » 03 Aug 2023, 23:19

Leho kirjutas:Kui näidikul on punane väljas siis pole see lukusti lõpuni kinni ja ei soovita tõesti käru vedada, konks võib auto küljest lahti tulla.

Konksu kätte saamiseks on vaja see nupp vajutada konksu suunas ja siis keerata kuni konksu sees olev riiv auto küljest lahti laseb.

See võti blokeerib ära selle suure nupu sisse vajutamise.

Kui mul homme valges meelde tuleb võin sellest protseduurist video teha.



Oleksin väga tänulik kui oleks mahti teha video vm, proovisin ise ja no tõesti ei saa sellest nõksust aru kuidas see käima peaks...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist