Lisaimmo eemaldamine XC90

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Lisaimmo eemaldamine XC90

PostitusPostitas sanderk » 19 Jaan 2021, 22:19

Auto ostust saati olen kuulnud mingit lolli sagedust mis otseselt ei sega aga vaikselt kripeldas(olen sedasorti kiiksuga kes kuuleb kui majas ruuter, ledid, toiteplokid või laadijad võrgus). Hakkasin otsima ja leidsin spidoploki tagant gps/gprs jälgimisseadme koos immo lukuga.
Tõmbasin pistikud järelt ära ja ladusin kokku tagasi. Auto ei käivitunud ja panin ta oma kohale uuesti tagasi.Võtsin selle seest siis Sim kaardi ära(Et äkki keegi kunagine omanik tahab mu hästi saladuses hoitud seenemetsasid välja nuhkida vms). Pärast seda kõrva enam ei häiri aga seade mingis teises reziimis ja tarbib palju voolu(5 päeva auto seisab siis käima enam ei lähe)

Nüüd mõned variandid:
1) Äkki keegi tahab seda endale tingimusel et teeb/aitab teha parandused, et auto käivitada ilma selleta.

2) Äkki keegi on kodusem sellistel teemadel ja oskab kaasa rääkida mis seal muudetud võib olla juhtmestikus(ajus vaevalt?). Käisin pistikuid/juhtmed läbi ja leidsin ainult ühe juhtme obd pistiku läheduses mis lõigatud ja kunagist lõpp punkti ei tuvastanud.

3) Äkki keegi oskab välja leida paigaldusjuhise mille järgi miskit tuletada saaks.

Seade on selline:
FC03C0F5-B283-40BE-BFD8-C4BFE7ED4E75.jpeg


7A92FEC8-6136-4418-9BCC-79023509EE00.jpeg


Auto xc90 2009
Tänud!

East Clintwood
Foorumlane
Postitusi: 74
Liitunud: 11 Juun 2019, 17:39

Re: Lisaimmo eemaldamine XC90

PostitusPostitas East Clintwood » 20 Jaan 2021, 14:15

sanderk kirjutas:2) Äkki keegi on kodusem sellistel teemadel ja oskab kaasa rääkida mis seal muudetud võib olla juhtmestikus(ajus vaevalt?). Käisin pistikuid/juhtmed läbi ja leidsin ainult ühe juhtme obd pistiku läheduses mis lõigatud ja kunagist lõpp punkti ei tuvastanud.

Auto xc90 2009
Tänud!


Mul S80 2007, samuti lõigatud juhe OBD läheduses.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist