S80 ei lähe käima

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

hugoS80
Foorumlane
Postitusi: 64
Liitunud: 16 Mai 2006, 09:29
Asukoht: Tartu

S80 ei lähe käima

PostitusPostitas hugoS80 » 18 Sept 2006, 09:55

Ahoi,

Abi vaja, nimelt sai hommikul rutiinsed sõidud ära tehtud, naine tööle, laps lasteaeda ja nüüd masin lasteaia juures, kunas ei lähe käima. Esimesel positsioonile saab võtme ära keerata ja edasi ei jõua. Käik P peal(automaat), muidu poleks saanud ju võtit kätte, kuid nüüd tundub nagu oleks vale käik, millega ei saa käivitada. Ma nüüd ei mäleta kas D peal olles I positsioonist läheb võti edasi või mitte. Käiku vahetada ei lase. Kas oskab keegi pakkuda, milles võiks probleem olla. Kas hommikune niiskem ilm võib kuidagi seotud olla? Hommikul muidu käivitus nagu kord ka kohus.

Ette tänades.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 18 Sept 2006, 10:11

Tavaliselt läheb võti käivitamisel edasi ka teisest positioonist aga töö ajal istub II peal. Imelik, et kang isegi ei liigu. Mõnikord saab IAst ta telefoni teel abi st diagnoosi...
:unibrow:

hugoS80
Foorumlane
Postitusi: 64
Liitunud: 16 Mai 2006, 09:29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hugoS80 » 18 Sept 2006, 10:56

IA ütles, et ei oska midagi arvata, toogu ma masin sinna ning kui aega kunagi leiab siis keegi ehk hakkab viga uurima. Kas võib olla, et kuskil mingi magnet lukk on ikkagi saanud niiskust ja . . . nüüd ei saa kontakti?

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 18 Sept 2006, 11:07

hugoS80 kirjutas:IA ütles, et ei oska midagi arvata, toogu ma masin sinna ning kui aega kunagi leiab siis keegi ehk hakkab viga uurima. Kas võib olla, et kuskil mingi magnet lukk on ikkagi saanud niiskust ja . . . nüüd ei saa kontakti?


Katsu Taketisse helistada .
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

hugoS80
Foorumlane
Postitusi: 64
Liitunud: 16 Mai 2006, 09:29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hugoS80 » 19 Sept 2006, 09:43

Ahoi,

Oskab keegi Tartus soovitada kedagi tegijat, kes süütelukkudega oleks sina peal. Esialgu arvas IA, et süttelukuga probleem.


Ette tänades,

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 19 Sept 2006, 11:07

tartus hea koht siin tähe tänava juures selle tolli maja vastas garaazis. mingi lukuekspert või mis ta nimi oligi. ise olen käind seal kunagi ja väga hea ning norm hinnad.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist