S80 tühjenev aku

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Melkker
Uustulnukas
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Sept 2006, 10:19
Asukoht: Rakvere

S80 tühjenev aku

PostitusPostitas Melkker » 06 Mai 2007, 12:39

Tere!

Kas keegi on selle "haiguse" vastu mingit rohtu leidnud? Tahaks nagu grilli kõrvale raadiot kuulata, aga ei julge eriti lasta, sest on kogemusi kus aint 20 minti raadiot kuulates on aku tühi nii et auto ei lähe enam käima.
Äki olete sellele mingi lahenduse leidnud, oleks viimasepeal. Kuna endal lauluhäält pole siis grilli ääres eriti üürgama ei kipu :D

Kõike paremat

Kasutaja avatar
Mati
Volvo Club liige
Postitusi: 274
Liitunud: 13 Jaan 2006, 18:02
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mati » 06 Mai 2007, 14:10

äkki on abiks ,kui keerad muud voolutarbiad välja ehk puhuri lüliti,sest volvo raadio mängib süüde sees :x ,või on sinu aku juba oma elutee lõpul ja ei oia mahtuvust sees.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 06 Mai 2007, 16:20

pakuks kah aku vahetamist, muidugi jah vent välja keerata ka.

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 06 Mai 2007, 17:06

S80 ongi nii võimas raadio, et niisama mängitades tõmbabki tühjaks. Siin ei ole akus viga. Mul sõber töötab saatkonnas ja tööautoks S80 ja räägib sama lugu. Ükskord saadikut või keda iganes oodates kuulas raadiot ja siis kui oli vaja käivitada oli jokk. Hiljem ta seda muidugi ei julenud tunnistada vaid ütles, et masinal miskit juhtus :)

Kasutaja avatar
pkuldsaar
Kõva postitaja
Postitusi: 133
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:18
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas pkuldsaar » 06 Mai 2007, 17:29

Sama asi ka minu autol. Uurisin iautost kus öeldi et nii peabki olema kuna lisaks raadiole jääb töösse mitmeid ja mitmeid juhtblokke. Neid aga välja lülitada niisama ei saa. Muidugi kui aku peab vaid 20 min siis hakkab ta eluiga läbi saama.Normaalne oleks ikka 40-50 min.
Selle probleemi kohta on foorumites ka eelnevalt arutletud
Priit Kuldsaar
priit@made.ee
510 9332

Volvo XC90 D5 R-Design

Ranar
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Apr 2007, 18:11

PostitusPostitas Ranar » 06 Mai 2007, 18:58

mul endal s80 ja ostsin just endale uue aku aga jah hetkel ple veel k2ivitamisega probleeme olnud..aga kui nagu muusikat kuulan ja ja linnas kuskil parklas niisama oleme siis tegelt mul tavaliselt auto k2ib kuna ple m6tet ju autot seisma j2tta ja akut kulutada ennem las auto t88tab vaikselt ja ongi maki probleem ju lahendatud...nati niru muidugi et syyde peab sees olema aga ikkagi volvodel on ju baas varustuses v6im ja see v6tab ju ka juba omajagu akut...!!!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 11 külalist