S80 elektroonika vead kordamööda ja korraga

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Vilumaa
Foorumlane
Postitusi: 34
Liitunud: 02 Apr 2006, 23:20

S80 elektroonika vead kordamööda ja korraga

PostitusPostitas Vilumaa » 30 Mai 2010, 15:45

Autoks 99a. S80 2.9 150 kw mootoriga, manuaalkasti otsas pesitsemas.
Mureks siis see, et aegajalt põlevad armatuuris enamus tuled ja viled.
ABS, Veojõukontroll, Lambda, ja ka punane hoiatustuli. Mis loetud nimekirjast kõige harvemini põleb. Kõige kauemaks jääb põlema tavaliselt Lambda. Kõige kiiremini kaob märgutuli absi tangant, siis veojõukontroll ning vahel kaob ka lamda tuli. Veakirjad on Rootsi keeles. Sellest paraku aru ei saa. Mõnikord põlevad kõik päris kaua, mõnikord löövad sõiduajal põlema need kõik. Siis olen proovinud sõiduajal auto välja suretada ja kohe tööle tagasi panna. Mõnikord aitab, enamus tuled viled kustuvad. Tavaliselt kipub siis lamda jääma.
Oskab keegi midagi targemat arvata ? Ma küll ei tea mis võib viga olla, aga on võimalik et aju on lolliks läinud? Aitab ajule kuidagi restarti tehes ?

floyd
Kõva postitaja
Postitusi: 144
Liitunud: 24 Mai 2010, 11:35

Re: S80 elektroonika vead kordamööda ja korraga

PostitusPostitas floyd » 30 Mai 2010, 18:14

Seesuur,et kui tahad restarti teha siis pidavat aitama ca. pooleks tunniks aku juhe lahti ühendamine. Aga igaks juhuks löö otsingusse "aju restart" sisse siis saad täpsemat infot.
Mul omal ka S80 ja n....sin ukselukuga :x Ei taha võtmest keerata. Üritasin täna teistkordselt asja käsile võtta aga pidin jälle loobuma... ühte plastikust luku ja lingi katet seest kätte ei saanud. Selline tunne, et võta küljeklaas ära siis vahest õnnestub. Ega sina sellest juhuslikult midagi ei tea?
Floyd.

Siim
Foorumi veteran
Postitusi: 1750
Liitunud: 13 Juul 2008, 22:24
Asukoht: Viljandi/Rootsi

Re: S80 elektroonika vead kordamööda ja korraga

PostitusPostitas Siim » 01 Juun 2010, 10:52

Kirjuta siia, mida ta rootsikeeles soiub, siis saab edasi mõelda.
Nüüd: Volvo C202; Volvo V70 `08; Porsche 928 `80; Porsche 911 `99; Mercedes-Benz E320 `01
Enne: Volvo V70 T5 `01; Volvo 142 `73; Volvo PV544 `62; Volvo 945S `95

Volvo DICE, MB Star Viljandimaal.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist