V40 sinakas suits..

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
pesa
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 30 Sept 2006, 08:26
Asukoht: Tartu
Kontakt:

V40 sinakas suits..

PostitusPostitas pesa » 30 Sept 2006, 08:35

hei,

mulle on sisse läinud tõsine plaan liituda volvo kasutajaskonda. nii sai käidud raadil üht autot vaatamas nimelt see Proovikäivitamisel gaasi andes tuli tagant sinakatuitsu ning väikest vininat oli kere all kuulda. penapump äkki? service tuli ka põles, kuid kadus sõitmise käigus
rihmavahetus vist ootab ka ees kohe, oi see vist iga 120k tagant?

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 30 Sept 2006, 09:40

Service tuli võib vabalt tähendada ka aint õlivahetust. Samas diagnostis soovitaks ikkagi kindlalt ära käia enne ostu. Suits on vast tingitud turbost kui gaasi äkiliselt vajutada, kas ta just peab sinine olema, pigem must?
Sinine suits tähendab ikkagi õli.

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 30 Sept 2006, 09:46

selle eest kauple hinda alla. muidu ise tunnen sealt üht omanikku ja ka enda cali müüsin nende kaudu maha. suht norm pood raadi kohta.

Kasutaja avatar
pesa
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 30 Sept 2006, 08:26
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas pesa » 30 Sept 2006, 15:14

täna sai ka veel pilk peale visatud. tea jah vb nägin ma eile luulusi aga täna paistis kõik ok olevat. Vaevalt nad hinda alla lasevad, vaadates teisi samasuguseid on see isegi odav, liigagi odav. see panebki mõtlema mis taga häda võib olla. Aga õli oli jah vähe, pärast ei jõua platsist kaugemalegi :). Kas diagnosti oleks soovitatav Infoautos käia või saab ka mõnes väiksemas kohas?

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 30 Sept 2006, 18:16

lihtsalt diagn. peaks küll jah nt carstopiski saama

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 30 Sept 2006, 20:20

Mina SOOVITAKS ikkagi IA minna. Mingi 100 eegu pealt pole kyll motet nyyd kokkuhoidma hakata. Seal ikkagi igapaev ninapidi Volvo kapoti all mehed. Ja markavad voibolla midagi sellist mida teises kohas ei osatagi vaadata!

darkcty

PostitusPostitas darkcty » 30 Sept 2006, 22:34

Tähendab, et tiirutasin ka ümber auto. Esiteks muidugi õli oli alla igasuguse normi - viimane kolmandik miinimum piirist. Millest õli roosteseks muutub? Vahetus oli muidugi üle lastud aga jube saastane paistis. Põhjused?

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 01 Okt 2006, 01:07

darkcty kirjutas:Tähendab, et tiirutasin ka ümber auto. Esiteks muidugi õli oli alla igasuguse normi - viimane kolmandik miinimum piirist. Millest õli roosteseks muutub? Vahetus oli muidugi üle lastud aga jube saastane paistis. Põhjused?

klapisääre tihendid (õli kadumine). plokikaane tihend lennanud. jahutusvedelik on sattunud mootorisse jne.
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

darkcty

PostitusPostitas darkcty » 01 Okt 2006, 09:26

kalacompany kirjutas:klapisääre tihendid (õli kadumine). plokikaane tihend lennanud. jahutusvedelik on sattunud mootorisse jne.

Kas jahutusvedelik teeb mootorisse sattudes kurja?
Üldiselt peaks ja võiks sellest mustusest mootoris lahti saama kui õlivahetuse välp tuua kõvasti ettepoole. Kas õli värvuse järgi on võimalik hinnata mootori tegelikku läbisõitu või midagigi hinnata, mis seal sees toimub?

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 01 Okt 2006, 09:42

mootori saad puhtaks mootori pesu ainega. valad mootorisse lased käia natuke ja lased välja koos vana õliga. õli värvuse järgi ei saa küll tegelikku läbisõitu teada kuna õli vahetatakse läbisõidu pealt kas korra aastas või veelgi enam.
seda ei tea kas jahutusvedelek teeb kurja mootoris( kui satub õliga kokku teeb küll kurja, läheb klimpi ja vahtu ning õli kasutegur halveneb)
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
pesa
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 30 Sept 2006, 08:26
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas pesa » 01 Okt 2006, 22:07

vaatan tallinna ka üks 2.0T tekkinud. ja läbisõitu ainult 86k, muidugi kui palju seda uskuda võib.. nagu ikka piltide pealt paistab kõik kena olevat.
link ise siin

samas naljakal kombel alustasin V40 otsingut 1998 aasta väljalaskest ja diiselmootorist. Nüüd olen jõudnud 2001 aastasse, turbo ja bensiinimootorini. niipalju siis "osta diisel säästad rohkem" :D

edit:
sai ka nüüd sellele tallinna omale helistatud. auto alles poolel teel eestisse. Piltide pealt vaadates kõike seda varustust mis reklaamitakse ei paista küll olevat (CDstereo, multifunkt-rool).
Kas saksas muidu ka spidokate tagasikeeramisega tegeletakse? Türklastelt võib ju kõike oodata..

Smile
Uustulnukas
Postitusi: 8
Liitunud: 05 Sept 2006, 16:22
Asukoht: Prillimäe,Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Smile » 03 Okt 2006, 22:02

Sellel petr petroffil pidevalt autosi liigub olen jälginud.Otsimist alustasin ka diislist nüüd kuu kuskil ringi konnanud ja juba vaatan ka bensiini kuna diisli valik suht nutune.Käisin ühte 99 aasta oma vaatamas http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html reklaamitud oli ka palju rohkem asju kui tegelikult peal ja alguses oli üldse vale auto pilt,ja tegelik aasta oli 98 paberites.Jah olime kokku leppinud hinnas jne... kui hakkasin ARK-i poole sõitma ja üks pütt kadus ära,sinna ta minust jäigi.Nüüd vaikselt vaatan Belgia poole et ise tooma minna.PS. Kui veel huvilisi kes sinna poole kiikavad võiks ühendust võtta et koos midagi tarka otsida.Konkreetne juhus tagasikerimisega-sõber hakkas müüma enda passatit ja seal kuskil mingi kaan mille alt saab kerida,kui avas kaane oli all kiri...Tere mina kerisin 100 000 tagasi palju sina kerid,auto oli ka toodud saksast ja siukseid legende olen veelgi kuulnud :D
Volvo 760 2,3 turbo

Kasutaja avatar
pesa
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 30 Sept 2006, 08:26
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas pesa » 03 Okt 2006, 23:09

mul igastahes infoautos reede hommikuks aeg kinni pandud tartu omaga. omanik tõstis selle peale hinda: "sellise hinnaga on rohkem tahtjaid" :twisted: mul sin unetud ööd, kas auto ikka säilib ja kulutatud 800eeku vastu tuult pole visatud :)

krt aga välimus on tal niii kuradima ilus.. :D

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 04 Okt 2006, 00:17

pesa kirjutas:mul igastahes infoautos reede hommikuks aeg kinni pandud tartu omaga. omanik tõstis selle peale hinda: "sellise hinnaga on rohkem tahtjaid" :twisted: mul sin unetud ööd, kas auto ikka säilib ja kulutatud 800eeku vastu tuult pole visatud :)

krt aga välimus on tal niii kuradima ilus.. :D


ihihii nagu mu sõber ostis saksast cabrio golfi : palus ,et saaks auto ülevaadata ja naca hinda alla. Müügimees kustutas sellepeale klaasilt hinna 1900 eur i ära ja kirjutas peale 2300 . Sõber siis loobus ülevaatusest ja võttis 1900 ga .

Alates poolast tuli slepis.
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

darkcty

PostitusPostitas darkcty » 04 Okt 2006, 08:24

darkcty kirjutas:Tähendab, et tiirutasin ka ümber auto. Esiteks muidugi õli oli alla igasuguse normi - viimane kolmandik miinimum piirist. Millest õli roosteseks muutub? Vahetus oli muidugi üle lastud aga jube saastane paistis. Põhjused?

Vat sellist värvi see vedelik seal autos oligi, millest pesa räägib - http://www.automaailm.ee/index.php?lang ... uct_id=245
Ja ainult see paistiski :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist