Pasunad ja kinnitused

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

Pasunad ja kinnitused

PostitusPostitas Helinaad » 27 Veebr 2007, 09:32

Ka minul tekkis sama probleem, et pasunate klemmid originaalkohas äkaseks said ning enam muusikat pole. Pasunad ise õnneks terved, vaja oli lihtsalt klemmid puhtaks teha ning uued juhtmeotsad panna, aga enne külgepanemist peaks pasunad kuhugi kapoti alla viima... aga kuhu? Kasutaja mel61 kirjeldas tehnilise all midagi vasaku tule eemaldamisest ja kuhugi sinna kinnitamisest, aga... Äkki räägid lähemalt? Ning kui äkki on veel keegi pasunad turvalisema koha peale viinud, jagaks oma kogemusi teistegagi?

Kasutaja avatar
arvin33
Kõva postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 21 Aug 2006, 17:53
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas arvin33 » 27 Veebr 2007, 12:39

Pasunate paigaldamiseks on piisavalt ruumi radiaatori ja iluvõre vahel.Olen kõigil vanematel nad sinna ümber tõstnud ja laulavad küll.Parem veel kui saad eri toonidega(kõrge,madal) pasunad, siis oleks ka relee vajalik, nendel tavaliselt suurem voolutarve.

Kasutaja avatar
Helinaad
Volvo Club liige
Postitusi: 366
Liitunud: 24 Okt 2006, 09:14
Kontakt:

PostitusPostitas Helinaad » 27 Veebr 2007, 12:49

Mul ongi(oletan, et originaal?) kahest pasunast koosnev komplekt, mille häält koos mõlema pasunaga veel ei ole proovinud. Täna õhtul proovin ära ühendada, siis tuututan veidi ja uurin, mis hääl on=)

Kasutaja avatar
mgarageu
Kreisi postitaja
Postitusi: 375
Liitunud: 26 Juun 2005, 07:24
Asukoht: Tartu, Eesti

pasunad

PostitusPostitas mgarageu » 27 Veebr 2007, 13:14

mina paigaldasin nad kaitseraua taha vasakule. seda on hea teha, kui vasak latern maha võtta. juhtmeid ei pea ka pikemaks tegema... :idea:
/brickboard member/
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist