940 põhja keevitus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Pacific
Uustulnukas
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Veebr 2019, 11:02

Re: 940 põhja keevitus

PostitusPostitas Pacific » 15 Apr 2021, 18:18

karbid mul õnneks juba uued pandud ja sellega tegelema ei pea. Rõhk on kõhualusel ja kapoti all paar kohta.
Käisin vahepeal ka autot alt vaatamas ning selgus, et paar kohta tahab ka keevitust, kuid enamasti siiski puhtaks tegemise ja uuesti katmise töö.
See aga on üsna aeganõudev, kuna tuleb eemaldada paak, kardaan, stanged, tuled jne, jne, et pääseks kõikjale ligi ehk siis eeldaks omapoolset panust, kuna vastasel juhul peab käima pisut palju raha välja. Hinda ei öeldud, kuid öeldi, et ega see odav ei ole. Aga kui teha, siis juba nii, et ei peaks uuesti niipea kerega tegelemaja saaks tehnikale rõhku panna.

Kuna vahepeal aga kadus mul esimene käik ära siis vaja kõigepealt see mure lahendada. Õnneks sain kohe uue kasti ja lähipäevil läheb vahetuseks ehk siis järgmine nädal saab ehk uuesti liikuma.

Ega siis midagi, kui et tuleb ise millalgi ette võtta aga probleem selles, et suvi on rohkem nagu sõitmise aeg aga talveks puudub hea koht töö tegemiseks. Eks näis, kuidas laheneb.

ziimz
Uustulnukas
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Apr 2022, 21:42

Re: 940 põhja keevitus

PostitusPostitas ziimz » 09 Juul 2022, 17:51

Plekk olemas, kes neid karpe siis valmis väänab, erinevates teemades mainitud aga konkreetselt pole nimetatud. Paluks kontakte, PM sobib ka hästi. Lääne-Viru asun aga eks saab liikuda kui vaja.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline