kui suur aku?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

klemmikas
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Veebr 2018, 20:24

Re: kui suur aku?

PostitusPostitas klemmikas » 22 Juul 2018, 12:58

Ok gljuk, ma ei taibanud sulle enne ühte vastust anda, arvestades, kui vähe infot sa mulle andsid, siis annan sulle ka sama vähese infoga vastuse.
Kui sul ühelgi autol ei kesta süüde sees aku rohkem, kui 1,5 tundi, siis järelikult süüde sees asend võtab piisavalt palju voolu, et see aku ära tühjendaks.
Rohkemat ei oska ma sulle öelda, kuni ma pole ampertange sinu autode akujuhtme külge pannud ega aku mahutavust mõõtnud.
Rohkem ma ei viitsi sinuga vaidlust alustada, kuna sa ei üritagi aru saada, meelega lihtsalt jonnid vastu, kuna sa ei talu, et keegi on sinust akuteemal targem.

Kui vastata siin veel ühele postitajale, siis loomulikult on diislile suurema käivitusvooluga aku parem.
Lihtsalt teatud maalt pole enam erilist vahet, kas see on 900A või 1000A.
Kuid valides erinevate akude vahel, kindlasti tasub eelistada kvaliteetsemat, millel on tihti ka suurem käivitusvool.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: kui suur aku?

PostitusPostitas gljuk » 22 Juul 2018, 13:03

Mul pohh.

Sinu targem jutt on nii udu ka, nagu poliitikul. Seepärast lähengi emotsionaalseks.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

klemmikas
Foorumlane
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Veebr 2018, 20:24

Re: kui suur aku?

PostitusPostitas klemmikas » 22 Juul 2018, 13:04

Mida mu jutus udu on?
Seletasin sulle aku kiire tühjenemise effekti, miks sa ei saa ampreid otse ampertundideks korrutada tavalisel happeakul, sa ei taha sellest millegipärast aru saada, miks?

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: kui suur aku?

PostitusPostitas gljuk » 22 Juul 2018, 13:16

Kas ma olen seda väidet proovinud ümber lükata? Ja selline effekt pole ainult happeakul, nagu sa praegu ütlesid. Keemia energiallikad käituvadki nii.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline