Autopesu, poleerimine, vahatamine, keemiline, klaaside toonimine... Tartus Tasku Autopesulas

Soodustustega teenused klubi ja/või foorumi liikmetele

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
!!!

Kui Sinu Teenusel ei ole soodustust VolvoClub Foorumi Liikmetele või seda ei ole välja kirjutatud, siis su pakkumine kuulub Prügikasti!

!!!
Marko Luhamaa
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Mai 2017, 20:20

Autopesu, poleerimine, vahatamine, keemiline, klaaside toonimine... Tartus Tasku Autopesulas

PostitusPostitas Marko Luhamaa » 03 Mai 2017, 13:33

Tere Volvo klubilised ja teised huvilised.

Tasku Autopesula on kindlasti mugavaima asukohaga autopesula Tartus. Mõnus minna Emajõe äärde jalutama. Mitu suurt kaubanduskeskust paari minuti kaugusel ning isegi Raekoja platsi võib jalutada 4-5 minutiga.

Tasku Autopesula pakub klubi liikmetele järgnevaid teenuseid 100% raha tagasi garantiiga (edaspidi: 100% RTG). Erinevalt tavatingimsutest, kus Tasku Autopesula püsiklient peab valima soodustuse ja 100% RTG vahel, pakume Volvo klubi liikmetele mõlemat korraga. Muus osas tutvu tingimustega lähemalt meie autopesula kodulehelt.

Auto poleerimine Tartus -10%
Normaalhind on alates 190,- . Volvo klubilistele algab hind 170 eurost. Poleerimise paketi sees on ka püsivaha Nano Blueberry Paste Wax.
Enamasti on soovitav enne poleerimise tellimist näidata auto ette. Siis saame enam-vähem ära näidata, millised kriimud on välja poleeritavad ja millised mitte. Siis teeme ka nn objekipõhise hinnapakkumise.

Auto läigestamine - 15%
Auto läigestamine on teisisõnu lihtpoleerimine. Auto poleeritakse üle keskmise abrasiivsusega pastaga. Värvkate saab nii läikima ja eemaldatakse vaid väiksemad kriimud. Tumedate autode puhul jäävad suure tõenäosusega ka poleerimise “hologrammid”.

Auto keemiline puhastus - 10%
Keemilise puhastuse pakett sisaldab ka põhjaliku välipesu pigileotusega. Teisisõnu, tellides kemmi, saate auto puhtaks nii seest kui väljast.

Auto vahatamine- 15%
Pakume auto vahatamist erinevast hinnaklassist püsivahadega. Osadele vahadele pakume ka kestvusgarantiid (6-24 kuud). Rohkem infot meie kodulehel:

Vedelklaasist kaitse värvkattele -25%
Kasutame Jaapani tootja Echeloni vedelklaasi Nano-Fil ja Zen Xero. Olles ise oma autopeal “retsinud” seda hapete ja lahustitega, julgeme välja käia ka kestvuse garantii 2-3 aastat. Rohkem infot ikka meie kodulehel: http://taskuautopesula.ee

Autoklaaside toonimine -15%
Kasutame USA tootja LLumar toonkilet. On võimalik valida erineva läbipaistvusega toonkilede vahel. 5%, 15%, 29%, 35%, 50%, ja 65%.


Kombineeritud teenuste tellimisel (näieks auto keemiline puhastus ja auto poleerimine) küsi hinnapakkumist (soovitavalt näidates autot või saates pildid).

Kui millegi kohta infot juurde vaja, siis pöördu julgelt info@taskuautopesula.ee või tel 5511300

Kontakt:
Marko Luhamaa
Tegevjuht
Tasku Autopesula OÜ
Tel 55 11 300
http://taskuautopesula.ee
E-mail: info@taskuautopesula.ee
Tasku Autopesula Facebookis

Tags:

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist