INFO AUTO teeninduskultuur

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

tafka

INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas tafka » 09 Sept 2005, 10:34

Selline skeem siis jälle Info Autost.
Mul vana 480ES. Ja Info-s tuttav spetsialist, kellega sai privaateremondi aeg kokku lepitud. Kuna aga lepitud ajal ei saanud masinat viia otsustasin päev varem viia ja muud ei jäänud üle kui parkida masin nn. oma töötajate parklasse.
Järgmisel hommikul tuleb seal kõne, kus lubati esialgu kummid läbi torgata ja siis masin lasnakale tasulisse parklasse viia. Persse, ok. ma rikkusin reegleid ja sõitsin keelumärgi alt sisse. OK, minu viga Aga see oli ainus variant vältida võimalikku järjekordset sissemurdmist j aega 480-e küljeklaas oda lõbu pole. Ja oleks siis sellel kohalolnud märgitud mõne nn. oma töötaja auto number - s..gi.
Krt, ise olen samuti klienditeenindaja- konstruktor-müügiinsener praktilisel monopoolses ettevõttes aga sellsit käitumist küll omale lubada ei saa. Selle asjamehe nimi on niisiis mingi ELMO 50 55 013. Saadketalle õnnitluskaarte

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 09 Sept 2005, 19:10

Antud isik
Helmuth - Automüüja 6710024 5055013 helmuth.green@infoauto.ee
info Infoauto kodulehelt
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 10 Sept 2005, 07:00

juhtub noh. Igasugu ole olemas. Eks ta tööle tulle avastas, et "tema" parkimisekoht ole ära võetud.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 10 Sept 2005, 10:13

Kuidas ta üldse su numbri sai?

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 10 Sept 2005, 10:14

Äkki naine ei teinud talle too hommik putru ja arvas, et nüüd siis hakkab taevas kaela kukkuma.

Oleksid võinud talle öelda: "Ega sinu auto kummidki terasest pole".
Sten
5 245 17kolm

tafka

PostitusPostitas tafka » 12 Sept 2005, 16:11

kuis ta mu numbri sai - ma vana loll kleepisin masina tagaklaasile suurelt oma numbri, kuna tahan teda maha müüa. aga vist hea oli, et kleepsin ja politrukhelistas, pärast oleksingi oma kopsiku kuskilt lammarist leidnud.
aga ega see pull nõnda ei jää. küll see politruk müügimeeste kursustele kupatatakse. terror tõuseb mõne aja pärast puht sportlikust huvist

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas vanapeer » 12 Sept 2005, 16:28

tafka kirjutas: Ja Info-s tuttav spetsialist, kellega sai privaateremondi aeg kokku lepitud.

vaata ette et sa tuttavale mäkra ei mängi, kas info talub sellist värki?

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 13 Sept 2005, 10:44

käisin infos omal kollele tihendit ostmas :P Jalutad siism uksest sisse, käed õlised, nina õline, kõik kohad sitased. Mis ise arvad, kui jageled seal kapotti all, eriti kui õlitoru on natsa ennem lekkinud ja kõikkohad sitased. Jalutan siis letti äärde, varuosamees vaatab otsa nagu tulnukale. Eelmine kord sai käidud korralikult puhtals seal omal juppe võtmas, siis teenindus oli tip top. Nüüd aga suhtuti kui kohalikku parmaati :evil: (tõlkimatu rõve sõim), ise töötan kah teenindajana aga isegi pomsasid teenindame, ta ju kah inimene :P Muidu ok.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 13 Sept 2005, 10:48

Neil peavad olema seal üleoleva suhtumise koolitused, kuidas muidu enamus firma töötajaid suudab nii kõrk olla.

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 13 Sept 2005, 10:52

Isiklik kogemus näitab,et need õlised vennad kellest kõigevähem klienti näed löövad tavaliselt papi rulli lauale ja nõuavad kiiresti kaupa:)
Samas tuleb Armani vend ja vingub 10 krooni pärast kaa :D
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 13 Sept 2005, 10:55

kuule kala sul täeisti õigus :) Mul oli vaja kohe ja kiiresti juppi, kuna masin oli vaja liikuma saada, ja oligi nii, et tahan seda ja olgu hind mis ta on :P Endal kah sellised käinuyd, krt, üks vend tuli räbalates dressides laupäeva hommikul kell 10 mul plasmat ostma :) Üks EMT top klient kah jah vingus mul , et tema tahab odavamalt jn jne, kuigi asjadel niigi soodushind ning vaata kes ta on, tema peab saama oma 39.- aasja odavamalt.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 13 Sept 2005, 13:09

kes krooni ei korja, see miljonit ei saa

urbaanboheemik
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 17 Sept 2005, 18:27
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas urbaanboheemik » 17 Sept 2005, 18:33

:D
Viimati muutis urbaanboheemik, 28 Mär 2007, 11:30, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

PostitusPostitas aibast » 17 Sept 2005, 22:58

ära ikka pahnda väga. Lihtsalt, ise olen ju kah klienditeenindaja ja seda tööd juba 1,5 aastat teinud. Tean, et igasuguseid on. Aga no kuule, vahel väike austus võiks kah inimese suhtes olla. Endal oli vaid jah probleemiks just see, muidu kõik ok. Mis teha, kui mul kiire ja vaja jubin kätte saada ning ei jõudnud käppasid õlist puhtaks. Teadsin, et kui mujal teda kohapeal pole siis ikka vast infos on. Ja kui poleks olnud, siis poleks, elaks üle. Juhtub ju igasugu asju, ma vähemalt kõiki kohti täis ei pläkerdanud ega räusanud keset letti (mul endal kogemus meie totaalses pohmas põhjanaabritega kes oma okseloiguga pühapäeva hommikul otsustasid hakkata vist teenindajat ahistama, vääga ebameeldiv kogemus), et kas keegi siin teenindab kah (a.la . mingi suur firmaomanik eesti vabariigis, on alles ennast täis sead, kui mul veel järjekord kus ikka mittu klienti juba enne teda ootamas) ja avaldasin enda soovid ikka viisakalt, isegi ootasin kenasti oma järjekorra ära ega hakkanud teenindajat segama teise inimesega tegeledes. Egas ausalt, kui mingi jõmm ikka üle lett näkku hüppab, siis ikka mina teda ei teeninda lihtsalt. Mingu ja pangu end õige põlema. Krt teenindaja ju kah inimene. Nuuh, autot ostes oli kõik ok , siis kui sai Infos käidud. Mamps ostis sealt ühe fordi putuka. Muidu tip top teenindus aga vahel väheke rohkem sallivust. Natsa liialt on eelarvamuslikku suhtumist seal.

Jutt tallinna omast mitte tartust minu puhul. Pole sinna sattunud.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
kalacompany
Volvo Club liige
Postitusi: 589
Liitunud: 17 Juun 2005, 06:45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kalacompany » 18 Sept 2005, 00:23

Sry... aga see :et ma olen õhtu lõpuks ka väsinud .. ei ole mingi vabandus :!
Eriti inimesele kes on kaks nädalat tagasi läbinud koolituse.
Ma ei usu et keegi tuleb niisama lõugama. Juhul kui kliendile on antud tarneaeg millal teatud osale järgi tulla ning seda osa pole kokkulepitud ajaks kohale jõudnud siis kliendil on õigus esitada pretensioon.
Loomulikult pole süüdi selles müügimees. Aga müügimees kes on vastu võtnud tellimuse omab ka kliendi kontakte . Ja ma arvan, et tal ei ole raske helisada ja öelda :sry teie tellitud osad tulevad hiljem.

Peace

8)
mul ei ole volvot ! mul on head sõbrad kellel on volvo !


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist