Maxpeedingrods kaubavalik SOODSAMALT!

Performance & Tuning parts for Volvo!

Moderaatorid: JaanKaer, 760GLE, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Siia postitage oma "Performance & Tuning" uue ja kasutatud kraami Müügikuulutused!!
Moose
Davaj-Davaj, patom pasmotrim
Postitusi: 1481
Liitunud: 07 Jaan 2008, 00:01
Asukoht: Tartu

Maxpeedingrods kaubavalik SOODSAMALT!

PostitusPostitas Moose » 22 Dets 2019, 23:38

Kuna pakuti mulle diili ja ma pole kade poiss, siis tahan, et ka teised saaksid sellest osa. Niiet väga lihtsa abinõuga tuleb iga ostukorvi pealt 20 naela soodust :)

Pakuvad nemad siis turbosid, coilovereid, H-profiilis sepiskepse(sh loomulikult ka volvo nii red- kui whiteblockile) ja nipetnäpet muudki.
Tegu ON loomulikult hiina kaubaga, kuid kuna eestlane on vaene rahvas siis on neid asju meie maal üsna palju katsetatud ja enamus teeb oma tööd väga ilusti. Turbodega olen ise kokku puutunud ja kohe-kohe kasutama hakkamas, kepse olen ise mitmes mootoris tarvitanud ning ei saa absoluutselt kvaliteedi ega kestvuse suhtes nuriseda.

Kogu tootevalik on üleval neil ilusti ja enamvähem ka arusaadavalt www.maxpeedingrods.co.uk kodulehel.

Kui vajalikud esemed on välja valitud, siis checkoutis tuleb märkida coupong lahtrisse märksõna "moosework" ja voila - ongi soodus olemas. Kallimate asjade puhul mitte nii vaimustav, kuid 100 taalase asja puhul on see juba täitsa tuntav vahe \:D/

Ainus mida vastu küsin - palun kasutada eelmainitud linki sinna lehele tellima minnes(sisaldab trackerit, mis teie tellimuse seostab minuga).
Läbi selle siis jälgitakse palju minust kasu on ja ehk toetatakse minu kiirendusprojekti veelgi mõne vajaliku jupi näol.. ehk siis läbi selle lingi tellides, toetate kaudselt ka minu tegemisi :P

PS! Kes ei oska või ei julge, siis vajaduselt saan ka abistada tellimisega :)
Kontakt minuga läbi PSi.

Jubevahva oleks, kui see teema stickyks saaks O:)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist