M: Vida2014d, EWD + õpetus

Kõik Volvodega seonduv. Müügiväärtus ei tohiks ületada nt raua kokkuostu hinda.

Moderaatorid: JaanKaer, 760GLE, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Hans20
Foorumlane

M: Vida2014d, EWD + õpetus

PostitusPostitas Hans20 » 28 Juun 2024, 13:38

Tere volvomehed! :)

Pusisin just poolteist päeva, et Virtuaalmasin, Vida2014d ja ewd tööle saada. Areng on siiski suur, sest esimene kord(5aastat tagasi) läks umbes 4 päeva + kuu pikkune hoovõtt. ](*,)

Võibolla ma olen ainuke tohman kellel Vida installimisega 100aastat läheb. Foorumite põhjal tundus, et siiski paljud teised on ka hädas.

Kuna ise sain asja päris hästi selgeks siis kustutasin absoluutselt kõik uuesti ära ja tegin nö õpetusvideo kuidas profid :mrgreen: vidat installivad.
Lisaks panin kõik toimivad failid ühte kausta kokku ja kirjutasin õpetused ka juurde.

Sümboolse summa(5eurot, aga alati võid ka kõrgemalt teise inimese aega hinnata :idea: ) eest saad kogu kompoti endale (~16GB).
Virtualboxi asjad, windows7pro + kuidas aktiveerida, IE9 ja muu pudipadi install, vida2014d installimise asjad - nende kõigi tööle saamiseks eesti keelsete kommentaaridega õpetusvideo millest üleval juttu oli. Lisaks EWD ehk siis Volvo juhteskeemide programm mille tööle saamiseks kirjutasin õpetuse. Ewd jaoks pole virtuaalmasinat ega vidat vaja. Saab muidugi ka läbi vida wiring diagramsi avada, aga sellel pole erilist mõtet.

-Arvutis võiks olla ~80GB vaba ruumi.
-Vähemalt 3GB RAM.
-WinRar näiteks, et failid lahti pakkida.
-Vaja on ka mälupulka kus 7GB vaba ruumi.
-Ilmselt pole vahet kas sul on windows 8,10 või 11, sest me loome virtuaalmasina kuhu installime win7pro ja Vida saab seal täiesti eraldi keskkonnas toimetada.
-Ise ostsin 100 euroga kasutatud Lenovo X260. Väga hästi(kiirelt) toimetab.
-Aeglase juustuga pole mõtet närve raisata. Ära küsi kuidas ma tean.

Ütlen ära, et kogu kraam liigub netis täiesti tasuta. Lihtsalt minu kogemuse põhjal 90% linkidest,failidest jne ei tööta ja see ajab kõige rohkem närvi.
Siiski kui on mõni huviline kes ei taha tervet oma nädalavahetust mõtetusega tegeleda siis kirjuta mulle otse ja saadan sulle google drive lingi. Saad paari tunniga kõik tehtud nii, et aju ja silmad ei valuta õhtu lõpuks. :D =D>

Tags:

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline