Neljapäevased kogunemised Tallinnas

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

Neljapäevased kogunemised Tallinnas

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 09:08

Terv jälle,
Peaks hakkama meie klubilist tegevust natukene elavdama. Kui me kõik istume oma mätta otsas ja targutame, ei tule asjast nagu midagi välja. Pakuks välja, et hakkaks nt iga nädal kusagil parklas kokku saama. Teeks algust sel nädalal nt Mustika keskuse parklas? Ja virisemist ei taha kuulda.
Viimati muutis paekas, 29 Juun 2010, 23:46, muudetud 19 korda kokku.

Kasutaja avatar
henk
Foorumi veteran
Postitusi: 691
Liitunud: 11 Nov 2007, 18:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas henk » 11 Aug 2009, 12:53

Ma tuleks küll mustikale :) Hea lähedal tulla.
Päris hea mõte oleks sellised kohtumised. Tartu kutid vist käisid kuskil tanklas iga nädal kokku saamas.

Kasutaja avatar
risto
Foorumi veteran
Postitusi: 785
Liitunud: 06 Okt 2005, 09:12
Asukoht: Keila/Tallinn

PostitusPostitas risto » 11 Aug 2009, 12:56

Sellist traditsiooni omavad veel paljud teiste markide austajad, mina olen kah nõus kui aeg ja koht klapib...

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 13:06

Panen siia nüüd ühe pikema jutu kirja. Eriti tuleb ta pikem, kuna ma kommenteerin seda, mida ma kirjutama hakkan :D
Ärge hakake vinguma, et liiga tihti ja liiga kaugel jne. onju. Kes saab ja tahab tulla, see tuleb, kes ei saa iga nädal käia, aga tahaks ikka tulla võib üle nädala ka käia. kes ei taha üldse tulla ärgu tulgu. Pole vaja hädaldada kogu aeg. Me ei pea tegema ju nii, et vot ainult teeme paraadi või ainult saama parklas kokku või õllekas. Saage aru. Me võime neid asju kõiki teha. Ei pea iga nädal tegema. Siiski võiks piisavalt tihti seda teha. Hoiaks Volvo lipu kõrgel. Samuti on tore, kui vennad ehitavad koos garages uut projektikat või lihtsalt kõpitsevad vanakese elule. aga üritaks ennast näidata ka muule maailmale. Arutame ja vaatame, kuidas keegi aega leiab. Aga pole vaja VIRISEDA. Kõigil on omad ideed ja visioonid. Teeme kõike. Hoiame kokku ja hoiame Volvo lipu ikka kõrgel ex.

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 13:16

Mina olen sel Neljapäeval Kell 20.00 Mustika parklas, Prisma poolses otsas ja hoian lippu kõrgel. kui keegi ühineb on tore, kui ei, siis pole ka hullu. Hakkan iga reede seal passima tund aega. Kui mingil põhjusel ei saa tulla, siis anna siia teemasse teada, et tuul puhub üksilduses seal nüüd. Aga kokkuvõtteks olgu öeldud, et mina olen seal ja ootan kaasvõitlejaid ja kui muud üle ei jää, siis passingi üksi. T**a kaua te vingute ja halate. Võtke midagi ette, mitte ärge ainult rääkige. Saaremaale tuli meid ka suhteliselt vähe. Suur kummardus muidugi neile, kes end kohale vedasid ning vabandan südamest, et ise varem lahkuma pidin. Enam nii ei tee. Vanarahvas ütles kah, et vähem mögöšh ja rohek tögöšh :D
Viimati muutis paekas, 11 Aug 2009, 13:54, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

PostitusPostitas Piku » 11 Aug 2009, 13:18

Toetan täiega!
Umbes sama tahtsin seal Saaremaa grilli teemas öelda.
Parklas ja õllekas ja mujal kogunemisi tuleks niikuinii teha ja küllap piisava etteteatamisega sinna ka rahvast tuleks. Selliste asjade puhul ei olegi võimalik, et need asjad kõigile meeldiks, aga nad peavad olema!
Igale seltskonnale oma.
Aga ka koos võiks midagi teha ja ma tahaks ikkagi agiteerida inimesi paraadide peale mõtlema. Maksimaalselt kord kuus, tihemini keegi ei viitsi ja tihemini satuks me varem või hiljem kas ajakirjandusse (vbolla negatiivselt) või siis politsei huviorbiiti.

Ja viriseda võiks niipalju siis ikkagi, et kui paraad toimuks näiteks kord kahe kuu tagant (või veel harvem) ja sõidetaks koos ringi näiteks ainult tund aega (võibolla rohkem, võibolla vähem), et siis ei oleks vist palju nõutud, et meid oleks korraga sõitmas palju ning et esindatud oleks VÄGA palju eri mudeleid.

Või on paraad juba mõttena nii nõme, et jään vait parem? :?

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 13:23

pikul jummala õigus. Mina tuleksin küll rongi tegema :D
Kõike peab olema. ei ole vaja kodus nurgas seent toksida ainult. Muidu ei ole klubil mingit mõtet. Siis võiksime kõik koos delfis ka üksteist sõimata ja lolli mängida ju.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7043
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

PostitusPostitas Tanel » 11 Aug 2009, 13:25

minu soovitus oleks et kogunetaks nädala sees n. neljapäeval sest reedeti sõidavad palju eemale nv veetma ning selle võrra on vähem rahvast.

To Piku.
kui vaatad millega liiguvad suurem osa aktiivseid foorumi kasutajaid siis suurusjärk jääb sinna 10-18a vahele. mitu erinevat mudelit tegi volvo selle aja jooksul? päris uusi on siin mõni üksik ja selle omanik ei võta ka sõna siin kuigi tihti.
muidugi oleks hea näha ka rariteete millega keegi sõidab või mida keegi oma garaazis peidab
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 13:28

Tanel kirjutas:minu soovitus oleks et kogunetaks nädala sees n. neljapäeval sest reedeti sõidavad palju eemale nv veetma ning selle võrra on vähem rahvast.


Jutt tegelikult õige sul. Teekski siis nii, et neljapäeval. Ei mõelnud kohe selle peale ise ka.

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

PostitusPostitas bronec » 11 Aug 2009, 13:31

paekas kirjutas:Mina olen sel Reedel Kell 20.00 Mustika parklas, Prisma poolses otsas ja hoian lippu kõrgel. kui keegi ühineb on tore, kui ei, siis pole ka hullu. Hakkan iga reede seal passima tund aega. Kui mingil põhjusel ei saa tulla, siis anna siia teemasse teada, et tuul puhub üksilduses seal nüüd. Aga kokkuvõtteks olgu öeldud, et mina olen seal ja ootan kaasvõitlejaid ja kui muud üle ei jää, siis passingi üksi. T**a kaua te vingute ja halate. Võtke midagi ette, mitte ärge ainult rääkige. Saaremaale tuli meid ka suhteliselt vähe. Suur kummardus muidugi neile, kes end kohale vedasid ning vabandan südamest, et ise varem lahkuma pidin. Enam nii ei tee. Vanarahvas ütles kah, et vähem mögöšh ja rohek tögöšh :D


Ma ei saa nüüd hästi aru asjast? Kes on vingunud ja virisenud millest koguaeg jutt käib? Käisid ära Saares, tore. Võta nüüd aeg maha natukene, puhka nädal ja mõtle uuesti. Saan aru, et väga tore oli aga pole mõtet nüüd hakata iga nädal mingit trippi planeerima. Mitte, et ma asja maha laidaks aga mulle tundub asi natukene segane, kui ürituste all jookseb 5 erinevat kogunemiste teemat.
Ega siis neid erinevaid mudeleid väevõimuga ei saa kuskilt välja võtta, mõtle sellele ka, et ega kõik inimesed ei ela pealinnas ja Saarde on mõnel mehel 350 kilti(minu tulemata jäämine ei olnud muidugi kaugusega seotud). Tuled teinekord Lõunasse näed ka 200 ja ka vanemaid mudeleid. Nagu aru saan siis siiamaani oled käinud ühel kogunemisel? Vaata eelmiste pilte ka, mõnes on lausa esiveolised vähemuses.
Et kõik on tore ja kogunemised ka aga pole mõtet üle pingutada. Ma ei vingu, pööran lihtsalt tähelepanu ka muudele asjadele.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 11 Aug 2009, 13:37

Kui nüüd vanade masinate teemat aretada, siis nende omanikud jäävad vahemikku väheaktiivsed kuni mitteaktiivsed. Võimalik, et nad ei pea end eriti seltskonda kuuluvateks (ma ei pea silmas ja loodan et nad end teistest paremateks ei pea). Kuid vanemaid autosid hoitakse rohkem, alati on mingi jupp puudu, tellimisel, nagu ikka juhtub kui vankrit parandatakse suvel. Kõike eelnevat arvesse võttes peaks vanade autode omanikke isiklikult kutsuma, uurima, kuidas vanakesel läheb ja kas saab abiks olla. Kasvõi julgustama, et ilma piduriteta saab sõita küll - teeme rongkäigu nii, et Nõmme mäest alla ei sõida vms. Näiteks mu PV sõber on nii pedant, et pärast auto sõidukorda saamist ikka ta leiab põhjuse pool autot jälle laiali lammutada, et midagi ilusaks teha. Siis ei aita ei meelitamine ega keelitamine. Proovige te teiste meestega ka.
Üks tumesinine PV kärutab Järvel ringi ja võimalik, et ka foorumlane ja loodame, et ta enne remonti ei lähe, kui järgmine volvoürra ja toob oma masina uudistamiseks.
:unibrow:

Kasutaja avatar
paekas
Kõva postitaja
Postitusi: 232
Liitunud: 27 Nov 2008, 19:09

PostitusPostitas paekas » 11 Aug 2009, 13:38

bronec kirjutas:
paekas kirjutas:Mina olen sel Reedel Kell 20.00 Mustika parklas, Prisma poolses otsas ja hoian lippu kõrgel. kui keegi ühineb on tore, kui ei, siis pole ka hullu. Hakkan iga reede seal passima tund aega. Kui mingil põhjusel ei saa tulla, siis anna siia teemasse teada, et tuul puhub üksilduses seal nüüd. Aga kokkuvõtteks olgu öeldud, et mina olen seal ja ootan kaasvõitlejaid ja kui muud üle ei jää, siis passingi üksi. T**a kaua te vingute ja halate. Võtke midagi ette, mitte ärge ainult rääkige. Saaremaale tuli meid ka suhteliselt vähe. Suur kummardus muidugi neile, kes end kohale vedasid ning vabandan südamest, et ise varem lahkuma pidin. Enam nii ei tee. Vanarahvas ütles kah, et vähem mögöšh ja rohek tögöšh :D


Ma ei saa nüüd hästi aru asjast? Kes on vingunud ja virisenud millest koguaeg jutt käib? Käisid ära Saares, tore. Võta nüüd aeg maha natukene, puhka nädal ja mõtle uuesti. Saan aru, et väga tore oli aga pole mõtet nüüd hakata iga nädal mingit trippi planeerima. Mitte, et ma asja maha laidaks aga mulle tundub asi natukene segane, kui ürituste all jookseb 5 erinevat kogunemiste teemat.
Ega siis neid erinevaid mudeleid väevõimuga ei saa kuskilt välja võtta, mõtle sellele ka, et ega kõik inimesed ei ela pealinnas ja Saarde on mõnel mehel 350 kilti(minu tulemata jäämine ei olnud muidugi kaugusega seotud). Tuled teinekord Lõunasse näed ka 200 ja ka vanemaid mudeleid. Nagu aru saan siis siiamaani oled käinud ühel kogunemisel? Vaata eelmiste pilte ka, mõnes on lausa esiveolised vähemuses.
Et kõik on tore ja kogunemised ka aga pole mõtet üle pingutada. Ma ei vingu, pööran lihtsalt tähelepanu ka muudele asjadele.


eks ma täpsustan veel korra üle, et kõik on ilus ja kena, aga lihtsalt minu visioon asjast, et oleks hea, kui rohkem kogunemisi oleks. Keegi ei vea väe võimuga su 200 kohale (mu esimene masin oli 245 universaal 2.3). Kui sa tahad, siis tueld. thats it. Pole vaja tühja juttu ajada ju. Ja mu meelest sa ajasid kaks postitajat segamini. ja ära saa nüüd jälle valesti asjast aru, ma ei ole pahane ega midagi sellist ex. Saage üle. KES TAHAB TULLA, SEE TULEB. Ongi kõik.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

PostitusPostitas Piku » 11 Aug 2009, 14:04

paekal jutt siiski täiesti õige.
Et mida rohkem kogunemisi, seda parem. Olgu siis peale mõni kogunemine nelja autoga, aga vähemalt inimestele on harjumus kokku saada jne...

Ja siis väga harva võiks teha suuri kokkusaamisi (aga selliseid, mis ei nõua ei palju aega ega raha, no kasvõi siis kord põhjas, teinekord lõunas), kuhu peksaks (meelitaks) kohale nii kõige uuemad biznesmanid kui ka vanemad haruldused (vajadusel polsterdame porolooniga :D )

Ega ma mõtlegi nii, et kõik ükshaaval läbi kammida, et kas tuled ja miks ei tule, aga selleks, et inimestel tekiks soov ja tahe ühineda rongkäiguga, peaks neid aeg-ajalt ikkagi toimuma, et neil oleks võimalik piltidelt näha, millest kõrvale jäid.
Ikka kipub ju nii olema, et mida harvem ja kaootilisemalt toimuvad üritused, seda kesisem ka osavõtt.

Ma arvan küll, et võiks hakata mõtlema mingi regulaarse rongkäigu peale. Ideid teostamiseks on miljon : 1) Tallinn 2) Tartu 3) Tallinnast Tartusse ja/või vastupidi 4) Kapa-Kohila.

Aga ma usun, et säärase rongkäigu puhul, mille juures eesmärgiks on rohkearvulisus, tuleks kindlasti mõelda välja koht või trajektoor, kuhu võimalikult paljud saaksid tulla. Et mitte diskrimineerida lõunaosariiklasi, siis peakski toimumiskoht roteeruma (kord siin, kord seal, ka selle võiks ju kuidagi paika panna, aga ei peaks, peaasi, et asi toimuks regulaarselt ja üsna ettemääratud vaheaegade tagant).
Rongkäik võiks siis vastavalt igaühe soovidele kulmineeruda erinevate afterpartydega (näe, tartlased külastavad oma tallinna sõpru või vastupidi, pereinimesed lähevad a la vembutembumaale, mõni läheb koju, mõni segijooma jnejne...).

Ilmselt kõlab küll suht totralt, et uustulnuk kipub agiteerima, aga ma omaarust ei propageeri midagi arutut. Tahakski regulaarset ja rohkearvulist üritust, mis ei nõua palju ning ei võta palju aega. Regulaarsus loeb palju, ma arvan. Oluline oleks see, et see toimuks, küll siis oleks ka osalisi.
Pikad üritused lihtsalt juba ka ise ei sobi paljudele.

[blaablaablaa...]

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

PostitusPostitas bronec » 11 Aug 2009, 15:18

Ega ma ka kuidagi midagi kurja ei mõelnud, niiet edu

Kasutaja avatar
uku17
Volvo Club liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:13
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas uku17 » 11 Aug 2009, 15:19

Krt.on ikka mõnel palju aega ,kadedaks teeb :D
460 1.7 Aut.92
V70 2.4 Aut.01
850 2.4 Man.92
240 2.0 Man.86
XC90 4.4 Aut.05
S80 2,9 Aut.99
V70 2,4 Aut.10

XC70 3,2 Aut.07
XC60 D5 Aut.09
Cayenne 4,8 Aut.13
50 35 322


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist