Rootsist Volvo toomise teenus

Soodustustega teenused klubi ja/või foorumi liikmetele

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
!!!

Kui Sinu Teenusel ei ole soodustust VolvoClub Foorumi Liikmetele või seda ei ole välja kirjutatud, siis su pakkumine kuulub Prügikasti!

!!!
lookas
Foorumlane
Postitusi: 61
Liitunud: 02 Juun 2016, 01:42

Rootsist Volvo toomise teenus

PostitusPostitas lookas » 03 Juun 2016, 05:50

Pakun võimalust sobiva auto toomisel Rootsist. Garantiid ja liisingu võimalust ei paku kahjuks.
Visuaalne ja lihtsam kontroll ikkagi minu poolt autot vaadates ja tellija silmadeks/kõrvadeks olemine telefoni teel.
Klient valib auto/autod välja, saadab mulle lingid, mina kontakteerun müüijaga ning ideaal olukorras on auto paari-kolme päevaga Eestis.
Rootsist toomise kasuks räägib tõsiasi, et rootslane ei hoia autot hooldades/
raha kokku, isegi 500tkm sõitnud autod on ostmisväärsed. See eelnev ei kehti kahjuks Saidide ja Mohammaadidest müüijate kohta.
Olen tegelenud asjaga vahelduva eduga nüüdseks 7 aastat.
Hind sõltub piirkonnast, kus auto asub

Uuendaks infot Rootsi autoplatside kohta, kust viimase aasta jooksul autode kätte saamine eestlastel oluliselt lihtsamaks muutunud.
Müüakse ka ilma transiitnumbriteta, antakse kenasti mõlemad tehnilise passi pooled kaasa jne. Septembri alguses 2018 Eskilstuna autopoes mainiti, et leedukatega pidi igasugu jama olema neile müües, aga eestlastele siiani ok.

Infoks teenuse hinna kohta, et iga juhtum on erinev.
Nt. Stockholmist ja lähiümbrusest oleks auto toomise hind Tallinnasse koos kõigi kuludega 500€.

Minu poolne soodustsus Volvo klubi liikmeile oleks - võimalikult individuaalne lähenemine, soodne hind, abistamine arvele võtmisel ARK-s jne.

50kaks8363

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline