M: 2,5 TDI 103KW 1gen Volvo V70ATM varuosadeks

Kõik Volvodega seonduv

Moderaatorid: JaanKaer, 760GLE, Igor, Henn, Leho, vanapeer

Adalbert
Foorumlane

M: 2,5 TDI 103KW 1gen Volvo V70ATM varuosadeks

PostitusPostitas Adalbert » 01 Mai 2020, 18:14

müügis peaaegu täielik auto, asub läänemaal ristil
velgesid kaasa ei saa. kui soovid tervet masinat, siis pead enda rattad kaasa võtma.
(kogu alles jääv kere: vahetan enda praegusele masinale välja kõik vajalikud jubinad:( polstrid ja muu säärane, ehk et, visuaalne osa ) on saadaval u jaanipäevaks.)
Mootoriga probleeme, veepumba juurest jookseb jahutusvedelik välja ( usun et eelmine omanik tegi säästuhoolduse :( vahetas küll rihma aga pumba jättis vana ja lootis sellega kokku hoida ) ning starterit andes kuulda mootorist kolinat.
masina kere (98a) on suht heas korras ( hall ) läbivaid rooste auke ei ole leidnud, kerel elektriline katuseluuk .
juhi istmel on istumise all 1 õmblus rebenenud ( soojendusega ja soojendus toimib )
esimene kunde poolne väline veovõlli ots ( poldiga versioon ) vahetatud u 7000km tagasi, samal ajal sai kunde poolne esimene ratta laager (undas juba nagu ikarus bussi tagasild :D ) vahetatud uue vastu.
tagumised pidurikettad väsinud ( need on pikalt sõitnud, kilometraasi ma tõesti ei tea ), aga toimuvad, kunde poolne tagumine suporti sisu uuendatud ( rem.komplekt. ehk kolvid mansetid said uued ).
must täisnahk sisu, ukse polstrid on näinud paremaid aegasid ( siit ja sealt kriibitud ning väsimuse tundemärke näha )
Kindlasti ei anna ma kaasa turbot, see jääb minu garaasi varuna seisma.( samas väga hea hinnapakkumise puhul olen nõus mõtlema valikutele)

mingeid ulme hindasid ma välja mõelnud ei ole.
kui vajad mingit osa ja teed pakkumise jupile siis arvesta: keerad ise maha, niisama lihtne see ongi.

minuga saab ühendust siit samast foorumist, käin iga hommik ja õhtu siin
seega kõikse targem on: kommenteerida postitust ;) või kirjutada siiasamasse foorumi sõnumitesse ;)

Adalbert
Foorumlane

Re: M: 2,5 TDI 103KW 1gen Volvo V70ATM varuosadeks

PostitusPostitas Adalbert » 23 Mai 2020, 01:01

tõstan teemat ;)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist