Totrad küsimused.

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas supp » 13 Jaan 2017, 21:00

siemens s3 oli mul esimene telefon , see oli küll aegalsem kui s4
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
kaupz
Foorumi veteran
Postitusi: 1435
Liitunud: 08 Juun 2007, 08:37
Asukoht: Lääne-Harju vald
Kontakt:

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas kaupz » 13 Jaan 2017, 21:47

Rocca Al Mare keskuse parklas ei tahtnud kuidagi 2005 v70 tehase Alarm peale minna,
ja ka tund hiljem maha tulla.

15min hiljem ja 20km kaugemal töötas pult ka 20m pealt !
patareid mõõtsin hiljuti, oli 3,2v
V70D5atm05chip + v70D5atm03 66+71Beetle +79T2 [exV70/2,5tdi/atm]
PiltPilt Veakoodi kustutamine VIDA-ga Keilas

Kasutaja avatar
SinineVagun
Foorumi veteran
Postitusi: 753
Liitunud: 14 Sept 2011, 21:30
Asukoht: Järvamaa

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas SinineVagun » 13 Jaan 2017, 22:10

Mõni muu seade segab puldi signaali teatud kohtades. Omalgi paar kohta teada, kus on alati probleeme, et uksi lukku saada ja pärast ka lahti. Kui guugeldada, võib netist leida jutte, kus näiteks sisselülitatud beebimonitorid ja digiboxid jne ei lase koduhoovis auto uksi sulgeda ja avada.
V70 2,5TD ´99
940 ´94 2,3b :arrow: MÜÜDUD
V70R AWD ´03 :arrow: MÜÜDUD
XC90 V8 MY´07 Executive
C70 D5 '07

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas ants » 13 Jaan 2017, 22:31

Aastaid tagasi oli Rakveres Raja poe juures sama jama, et ei saadud autosid lukku.
Mingid mobiili mastid segasid.
745 GL ´91; LR90 ´87.

Ristooo
Kõva postitaja
Postitusi: 142
Liitunud: 31 Jaan 2011, 16:50

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Ristooo » 13 Jaan 2017, 23:11

Tartus näiteks mul Gefi lammutuse juures kõik autod nii käitunud, kuuldavasti pole ainuke, kellel seal signa peale-maha käia ei taha.

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Oldschool79 » 14 Jaan 2017, 13:10

Tere!

Selline totter teema, et kuhu kaasfoorumlased nutitelefoni autohoidiku paigaldanud on? Vahetasin oma vana telefoni uue vastu ja uut 5" ekraaniga telefoni plaaniksin vajadusel kasutada ka GPS rollis. Aga ei tea, kuhu panna nii, et ei segaks mingil moel väljavaadet tuuleklaasile- olen tähele pannud, et mõned panevad armatuurile, keskkonsooli kohale, aga olen näinud, et gps rollis on telefon paigaldatud tuuleklaasi vasakpoolsesse alumisse nurka. Siis on müügil ka ventilatsioonirestile kinnituvaid hoidikuid, aga minule tekitab see küsimusi, kas see kliima või konditsioneeri töö seisukohast ikka õige on- ega telefoni tagumine korpuse pool takista õhu vaba liikumist. autole oli eelmine omanik liiminud magnethoidiku armatuurlauale keskkonsooli konditsioneeri nupu juurde , mille tõstsin ringi keskkonsooli alumisse sektsiooni (Bluetooth handsfree jaoks)- aga sinna uut telefoni panna ei saa, kuna gps vastuvõtuks peab telefon olema tuuleklaasi juures olema. Soovitusi, kuhu oleks kõige mõistlikum panna? Ja kas iminapaga versioon hoiab ikka kindlalt paigal? Suvel päikese käes vist pole väga mõistlik hoida tuuleklaasil- auto jahutusvõime ei ole vist nii efektiivne et suudaks päikesekiirgusest tulevat soojust tuuleklaasilt maha jahutada? vent jahutab õhku salongis, aga tuuleklaas on päikese käes ikkagi kuum...mida nutitelefon ei talu, kui see liiga kõrge on.
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7609
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Liiwaannus » 14 Jaan 2017, 13:28

Ise olen hoidnud resti küljes magnethoidikuga ja iminapaga raamis nii keskel, kui vasakus nurgas. Kui midelipõhime raam taga, siis ma päikse p
rast ei muretseks, plastik pole teabmis termojuht. Parklasse päikse kätte muidugi vedelema ei jätaks, siis ka suurem tõenäosus saada ventilatsiooniüaranemime katkise küljeklaasi näol. Resti kinnituse osas soovitaks kasutatud resti vendi kinni keerata, leskel niikuinii paaris restid. Muidu talvel küttes kuum õhk peal, telefoni laadides ja nt gps+bt+data+ekraan sees korralik koormus akule ja prosele, võib seadme üsna soojaks ajada. Põhimõtte poolest magnetid lemmikud, kiireim ja mugavaim asetamoseks ja ära võtmiseks. Universaalne hoidja viimane asi, mida tahaks kasutada, üldjuhul kohmakad jurakad.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Oldschool79 » 14 Jaan 2017, 14:45

tänud, eks ma kaalun siis, ilmselt läheb keskele . põhimõtteliselt mul üks magnet olemas,sulatan liimist lahti ja kleebin uude kohta. pean vaatama magnetiga tagakaane, siis on kõige lihtsam.
loomulikult ei jäta telefoni autosse, kui auto ära pargin, juba sellepärast, et pean kättesaadav olema :-) Möödunud suvel sain ise tunda, mis tähendab, kui auto keskpäeval lõõskava päikese käes on. sellest tulenevalt on loogiline järeldada, et nutitelefon sellistes tingimustes vastu ei pea. pikemate sõitude ajal muidugi pole midagi teha, päike kütab klaasi ka siis, kui sõidad, ainult et mitte nii efektiivselt, kui seistes auto korral. ise tundnud, kuidas küljeaknast tulev päikesekiirgus pähe hakkab- siis suunan vasakpoolse külje vendi rohkem akna peale, mistõttu arvan, et päris tuuleklaasiga kohakuti pole mõistlik telefoni siiski pikka aega hoida.
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7609
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Liiwaannus » 14 Jaan 2017, 18:06

Ise tellisin hiinast lihtsalt resti külge surutava magneti ja vastusplaadi ühele eelmisele telefonile lisaks silikoonkestale. Magnetiasi koos plaadiga oli alla kümpsi.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas sanderk » 14 Jaan 2017, 18:21

Ma üritan sõidu ajal telefoni nii palju kui võimalik taskus hoida. Kui peaks midagi juhtuma siis vigastatuna kusagilt istme alt või jumal teab kust telefoni otsida on päris keeruline.

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Traktorist » 14 Jaan 2017, 18:38

Ma ka pidama jäänud resti külge kinnitavatele magnetitele , mugav ja lollikindel .kuna kasutan gps-i kogu aeg ja laadimine keskkonsoolist, siis hoian armatuuri keskmistel õhuavadel telefoni. 1gen v70 saab igatahes sinna suunata ka jaheda õhu, niiet ülekuumenemise ohtu pole. Vaatevälja ka ei sega, klaasi vasakus nurgas varjas päris palju ära. Mul on neid magneteid 2 tk, saab ka raskema tahvel arvuti kinnitada kui pikem sõit ja navi v muidu multimediat vaja. AUKEY on kvaliteetne aliexpressist. Mul on vastuplaat pandud telefoni kaitseümbrise taha
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Oldschool79 » 14 Jaan 2017, 19:18

sanderk kirjutas:Ma üritan sõidu ajal telefoni nii palju kui võimalik taskus hoida. Kui peaks midagi juhtuma siis vigastatuna kusagilt istme alt või jumal teab kust telefoni otsida on päris keeruline.

tundub mõistlik, aga iseasi, kui suured on vigastused ja kas telefon pärast õnnetust töökorras on, on teine asi. praegu hoian telefoni kahe istme vahelises laekas, aga autohoidikusse läheb telefon ilmselt vaid siis, kui vaja gps-ina kasutada. mul olemas äpp, mis ise kõnedele vastab ja valjuhääldi peale lülitab, nii et kõnedele vastamiseks pole vaja telefoni üldse näppida. videoregistraatorina kasutamist pole kaalunud, kuigi, suure tõenäosusega saaks telefon ka sellega hakkama kui vaja. taskus hoida telefoni sõidu ajal ei taha, et telefon ootamatult helisedes lärmama hakkab kõrva ääres, on minu jaoks ebamugav lihtsalt.
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM

Kasutaja avatar
Oldschool79
Kreisi postitaja
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Okt 2016, 23:52
Asukoht: Rakvere

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Oldschool79 » 14 Jaan 2017, 19:25

Traktorist kirjutas:Ma ka pidama jäänud resti külge kinnitavatele magnetitele , mugav ja lollikindel .kuna kasutan gps-i kogu aeg ja laadimine keskkonsoolist, siis hoian armatuuri keskmistel õhuavadel telefoni. 1gen v70 saab igatahes sinna suunata ka jaheda õhu, niiet ülekuumenemise ohtu pole. Vaatevälja ka ei sega, klaasi vasakus nurgas varjas päris palju ära. Mul on neid magneteid 2 tk, saab ka raskema tahvel arvuti kinnitada kui pikem sõit ja navi v muidu multimediat vaja. AUKEY on kvaliteetne aliexpressist. Mul on vastuplaat pandud telefoni kaitseümbrise taha

kas ma saan õigesti aru, et v70 laseb sul valida, millistest restides millise temperatuuriga õhku lased? Tundub vinge, sest mul ei ole, on tavaline konditsioneer- saan ainult vähendada õhuhulka, sulgedes mittevajalikud ventilaatorid, muidu oleks normaalne, et suvel lased telefoni hoidiku kohale jahedamat õhku kui teistest restidest ja talvel on see eriti oluline, kuna sisemine keskkond on jahe, siis kont. kütab juurde.
Esimene Volvo: S40 2002 1.8l ATM

Kasutaja avatar
stonestick
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 04 Okt 2014, 15:43

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas stonestick » 14 Jaan 2017, 22:07

See huvitab mind ka.. Mõni aeg tagasi -15ga Tallinnast Tartusse sõites, kui hoolega enda perset soojendada oli vaja, tõmbas telefoni ikka täiesti tuliseks (iPhone 5S, Waze ja Spotify offline playlist üle bluetoothi, laadija ka küljes), mis siis, et ventilatsiooniava kinni oli keeratud :D

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Totrad küsimused.

PostitusPostitas Traktorist » 14 Jaan 2017, 22:56

See on täiesti tõsi, esimese gen. V70 ja ka s70 ma arvan, on olemas keskkonsooli õhutusavasele oma jaheda õhu klapp. Kui auto juurde saan, võin pilti ka teha
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist