Odavad tanklad

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

Odavad tanklad

PostitusPostitas Hunt » 06 Juun 2014, 14:21

Lõustaraamatus levib mingi pool reklaami moodi jutt, et päälinna kõige odavam tankla on nüüd kusagil EKS kaubamaja parklas mustamäe teel?
On keegi seal käinud tankimas ja oskab kogemusi ning arvamusi jagada?

Siiani oli minu teada odavaim Linnu tee ja Sõpruse pst ristis 5+ tankla. Tolle kohta ei saanud küll viriseda.
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
Mati
Volvo Club liige
Postitusi: 274
Liitunud: 13 Jaan 2006, 18:02
Asukoht: Tallinn

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas Mati » 06 Juun 2014, 15:35

Hunt kirjutas:Lõustaraamatus levib mingi pool reklaami moodi jutt, et päälinna kõige odavam tankla on nüüd kusagil EKS kaubamaja parklas mustamäe teel?
On keegi seal käinud tankimas ja oskab kogemusi ning arvamusi jagada?

Siiani oli minu teada odavaim Linnu tee ja Sõpruse pst ristis 5+ tankla. Tolle kohta ei saanud küll viriseda.
Nüüd eksid Pärnu mnt Neste, Alexsela ja Olerex ja Statoil rebivad hindadega.

Kasutaja avatar
no1
Foorumi veteran
Postitusi: 2172
Liitunud: 19 Juun 2010, 22:01

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas no1 » 06 Juun 2014, 16:46

854 T5-R 1995
XC70 D5 2006

Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas Hunt » 06 Juun 2014, 16:56

no1 tegelikult sellele samale uudisele ma vihjasingi. Aga sooviks pigem teiste arvamust, kui autonet (mis oma adminnide poolest just väga ei hiilga).
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas evald112 » 06 Juun 2014, 18:12

Viin kah?

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7601
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas Liiwaannus » 06 Juun 2014, 18:41

Laki otsa juures Tammsaares olev Olerex on suht hea hinnatasemega, mu meelest üsna samal tasemel linnutee asjadega.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas JaanKaer » 06 Juun 2014, 18:54

Mustamäe tanklad Sõpruse pst ja Mustamäe tee omad on odavamad jah kui kesklinn. Olen täheldanud kopikatega odavamat hinda Peterburi tee tanklates.

Kasutaja avatar
Tuuletallaja
Foorumi veteran
Postitusi: 505
Liitunud: 25 Okt 2009, 21:53
Asukoht: Faeht/Reval

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas Tuuletallaja » 06 Juun 2014, 22:11

Kes teiselt poolt pealinna käivad, on ilmselt märganud ka Vesse kandi Alexela ja Neste hinnarallit.
Mulkku no. 5
Pilt '01 V70 S
Pilt '94 855 GL(E) "Konn"
Pilt '95 855 GLT "Ustav lahinguvant Gustav"
Pilt '91 744 GL "Sinine / Lendav Hollandlane"
ja paar riisiraketti

Kasutaja avatar
JaanKaer
Foorumi veteran
Postitusi: 1321
Liitunud: 21 Sept 2005, 14:17
Asukoht: Patika
Kontakt:

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas JaanKaer » 07 Juun 2014, 21:46

Tuuletallaja kirjutas:Kes teiselt poolt pealinna käivad, on ilmselt märganud ka Vesse kandi Alexela ja Neste hinnarallit.


Ehk loe mu ülalolevat postitust.

Kasutaja avatar
Tuuletallaja
Foorumi veteran
Postitusi: 505
Liitunud: 25 Okt 2009, 21:53
Asukoht: Faeht/Reval

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas Tuuletallaja » 07 Juun 2014, 22:50

JaanKaer kirjutas:
Tuuletallaja kirjutas:Kes teiselt poolt pealinna käivad, on ilmselt märganud ka Vesse kandi Alexela ja Neste hinnarallit.


Ehk loe mu ülalolevat postitust.

Jah, see viimane jupp teksti jäi kahe silma vahele :oops: .
Mulkku no. 5
Pilt '01 V70 S
Pilt '94 855 GL(E) "Konn"
Pilt '95 855 GLT "Ustav lahinguvant Gustav"
Pilt '91 744 GL "Sinine / Lendav Hollandlane"
ja paar riisiraketti

Kasutaja avatar
omv
Kõva postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:27

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas omv » 29 Juun 2014, 00:07

Minumeelest see tankimine on selline asi, et kui hakkab otsa saama, tuleb esimesse tanklasse keerata.
Selle mõne sendi pärast nüüd kuskil oma teekonda muutma hakata tuleb kulukam. :mrgreen:

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas KalleK » 29 Juun 2014, 14:39

omv kirjutas:Minumeelest see tankimine on selline asi, et kui hakkab otsa saama, tuleb esimesse tanklasse keerata.
Selle mõne sendi pärast nüüd kuskil oma teekonda muutma hakata tuleb kulukam. :mrgreen:

Minumeelest kütus on jälle selline asi, mis tuleb nagunii samast vaadist kõigil ja miks mitte siis osta sealt, kus ta kõige odavam on hetkel, eriti veel kui päevas 2 korda linna nagunii pikkupidi läbi sõidad ja mingit vahet pole, kus peatuse teed.

Ilmselt lõustakas käib jutt sellest: Eco Tankla – Mustamäe tee 12 C Tallinn - Jetoil AS Eco automaattankla. Ise pole kasutanud, aga mööda sõites olen tuvastanud, et hind on tõesti odavapoolne.

Üldine soovitus - kasutage Waze-i, saate alati viimase info, kus hetkel läheduses või piki planeeritavat marsruuti kõige soodsam. Enamasti Linnu tee ja Sõpaka nurk hinnaliidrid, Neste ja 5+ seal tavaliselt sama hinnaga. Samas tihti ka Tammsaare-Mustamäe tee nurga Statoilis täpselt sama hind, aga kuldkaardiga soodustus suurem ja nii tulebki linna odavaim kütus hoopis sealt. Näiteks hetkel seal Diisel 1,268, kuldkaardiga tuleb 2,3s alla, ehk siis 1,245 € / l. Keskmine Volvo paagitäis 70 l seega 87,15 €. Samas näiteks Laagri ja enamikes teistes Statoilides 1,310 ja soodustusega 1,287 € / l. Paagitäis 90,09 €. Targalt tanklat valides on võimalik seega säästa paagilt 2,94 €, kusjuures mõlemal juhul tegemist Statoili kütusega. Mul läheb ca paagitäis nädalas, seega näiteks aastane sääst 141,12 € antud arvutuste põhjal.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

Kasutaja avatar
omv
Kõva postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:27

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas omv » 29 Juun 2014, 15:40

No ma ei tule paagitäiega välja nädalas, kipub 1.5 - 2 paagitäit nädalas kuluma.
Eks see tankimine ole siiski selline harjumuse asi.
Sõidan ka linna ühest otsast teise läbi - Vääna jõesuu - Viimsi ja tagasi.
Vahetevahel satun sinna 5+ i kõrvale ka, kui tarvis.
Aga tangin ikka sedasi, et kui hakkab lähenema sinna punasele, siis keeran kuskile tanklasse sisse kus järjekorda ei ole.
Vot paari euri säästmiseks kuskil tankla rivis seista on juba tobe :D

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas supp » 29 Juun 2014, 18:19

KalleK kirjutas:
omv kirjutas:. Mul läheb ca paagitäis nädalas, seega näiteks aastane sääst 141,12 € antud arvutuste põhjal.


140.- sääst on muidugi ok, aga kas sa oled arvestanud, kui palju sa kulutad selle tankla juurde sõitmiseks, kui palju su telefoni aku kulutab voolu igasugu appidele ning kulutab sellega akut, ehk väheneb su telefoni eluiga - kui tihti pead tänu sellele on telefoni uuema vastu vahetada või miks sa üldse nutitelefoni ostsid, kui saaksid hoopis odavamalt hakkama suvaliset r-kioskist ostetud telefoniga jne, ma ise võtan ka kütet võimalikult odavamast teele jäävast tanklast, aga paraku ma pole antud vaidluse sihtgrupp, kuna sõidan aastas ca 20t km ja seda erinevate autodega, millest suuremjagu on nn hobiautod (ehk sõidan, et sõita autoga), loomulikult olen ka kütusehindu vaadanud, aga mingi hetk jõuan ma ikka selleni, et suht savi mis see makasb kuna ca 2-5 autoga korraga aastas sõidan, siis ei jõua järgida hindu
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Odavad tanklad

PostitusPostitas KalleK » 29 Juun 2014, 21:20

supp kirjutas:140.- sääst on muidugi ok, aga kas sa oled arvestanud, kui palju sa kulutad selle tankla juurde sõitmiseks

Ei ole põhjust mitte midagi arvestada, sest nagu juba mainitud, sõidan iga päev Mustamäelt läbi, seega pole absoluutselt vahet, kus teha paus tankimiseks. Loomulikult ma ei sõida spetsiaalselt kuhugi odava kütte järele.

supp kirjutas:kui palju su telefoni aku kulutab voolu igasugu appidele ning kulutab sellega akut, ehk väheneb su telefoni eluiga - kui tihti pead tänu sellele on telefoni uuema vastu vahetada

See on tobe ja idiootsetel alustel püstitatud võrdlus. Mul ongi nutitelefon selleks, et igasugu appe kasutada, waze jookseb nagunii ja seda mitte küttehindade jälgimiseks. Tänapäeva telefoni eluiga saab otsa siis, kui ta ajale jalgu jääb ja see juhtub oluliselt varem enamasti kui tehniline ressurss ammendub.

supp kirjutas: või miks sa üldse nutitelefoni ostsid, kui saaksid hoopis odavamalt hakkama suvaliset r-kioskist ostetud telefoniga jne

Ega ikka ei saa küll. Erinevates Statoili tanklates on samast vaadist valatud kütus, suvaline r-kioski telefon ja tänapäevane nutitelefon on erinevad tooted.

supp kirjutas:, ma ise võtan ka kütet võimalikult odavamast teele jäävast tanklast, aga paraku ma pole antud vaidluse sihtgrupp, kuna sõidan aastas ca 20t km ja seda erinevate autodega,

Ma ei vaidlegi, vaid tõin välja info, millest ehk mõnel kasu võib olla. Minu teekonnale jäävadki iga päev lihtsalt kõige odavamad tanklad Eestis. Teema pealkiri on "Odavad tanklad", mitte "Hr. Supi targutamisnurgake".
supp kirjutas:millest suuremjagu on nn hobiautod (ehk sõidan, et sõita autoga), loomulikult olen ka kütusehindu vaadanud, aga mingi hetk jõuan ma ikka selleni, et suht savi mis see makasb kuna ca 2-5 autoga korraga aastas sõidan, siis ei jõua järgida hindu

Mul on ka suht savi, mis maksab, aga kui on valida, võtan ikka odavamat.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist