INFO AUTO teeninduskultuur

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas vanapeer » 12 Jaan 2011, 23:26

Teemaks teeninduskultuur. Pole kuulnudki, et IA mõnda asja odavamalt müüks, kui B osade pakkuja.
:unibrow:

Kasutaja avatar
fic
Foorumi veteran
Postitusi: 1039
Liitunud: 04 Juul 2010, 23:47
Asukoht: Põltsamaa

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas fic » 12 Jaan 2011, 23:59

VVV, niipalju kui kuulnud olen, siis omal ajal jagati vaid politseilis- ja julgestusstruktuuridele. Ning saatkond sinna alla kuulus. Naljalt politsei seda kinni pidada ei tohtinud. Ning mingid privileegid olid neil veel. Selle peale hakkasid tahtjad YVY, YYY jms kombinatsioone pane. Ses suhtes, et lõi autonumbri sisse ja lõi ette, et auto uuest peast ostetud IAst diplomatic sales'ina, ning samal saatkonnal on veel Volvosid seal käimas. Aga minu jaoks on ta Väga Vägev/võimas/vinge Volvo/Volli/Välk.
Samas mis meie autod uute Volvode, nende rahale kallutatud vaatavinklist, väärt on? :lol:
855 T-5R x XC90 '12

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas Volvo Club » 04 Mär 2011, 22:58

Sain täna jälle hea teeninduse osaliseks Info Autos. Esmaspäeval sai suheldud maili teel varuosa tellimise asjus. Algul sooviti ka ettemaksu, kuid väikse veenmise järel tehti ilma ettemaksuta teisipäeval tellimus ära. Täna lõuna ajal tuli SMS teatega, et minu varuosad kohal. Kuna vanematele Volvodele ka sooduskampaaniad, siis sain ka veel allahindluse 30%. Teenindaja viisakas, teenindus kiire. Märts Hea Teeninduse kuu
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
samblik
Kõva postitaja
Postitusi: 281
Liitunud: 29 Sept 2009, 12:34
Asukoht: Lääne-Viru Tapa

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas samblik » 07 Mär 2011, 22:07

see küll ei puutu Info Autosse , aga siiski Volvosse. Käisn mõned kuud tagasi Auto Asi-s enda 850 käsipiduri rem. komplekti otsimas,igaks juhuks vanad junnid kaasas. Annan siis kliendi teenindajale auto andmed,leiab tema ilusti pildid ja hinnad üles.Küsin siis et:" kas sees pole,et sõber mul nägi neid siin letis" Ja siis kostab selle peale, et : "Su sõber võis siin paljutki näha. Me nii mõttetuid vidinaid nii väikse raha eest(110 eek) vanale autole ei hakka tellimagi,käige Volvo esinduses neid otsimas. ja üle-üldse on meil Rakveres teisigi auto kaupluseid"! Sügasin siis Piirale (Rakveres) õlisid edasi müüvale poodi ja tellivad vajadusel varuosigi. Rääkisin mure ära,otsis ja see peale:"Milles küsimus 65 eeki laul ja tule homme järgi". Sellised väikesed kauplused ja hea suhtumisega teenindajad teevad südame soojaks, muidugi olen sealt Piiralt varemgi manti tellinud.
Volvo FM7 2002, nagu ema süles.
Mitsubishi Canter 2007 Lebokaarik
Tapa-Rakvere-Tallinn (Vlndi. mnt 26)-Tapa iga õhtu.
Laadur Case 695SR 2005 kaeve-ja laadimistööd.
Audi 100 TD 1991 RämeRäim
56220838

antsa911
Foorumlane
Postitusi: 90
Liitunud: 26 Dets 2010, 09:08

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas antsa911 » 08 Mär 2011, 09:57

Mul on IA-ga suhteliselt vastakad kogemused - müügieelne kontroll Pärnus möödus ühegi veata, kui aga auto 200km hiljem Tallinna IA-sse jõudis korralisse 220 hooldusesse, siis oli auto juures tegemist rohkem ja veel e vanas vääringus ca 10 000 eek eest. Pärnu IA tegi küll oma kulude ja kirjadega auto korda, kuid ka selle otsustamine võttis neil aega näda ja tükki teistki. Tallinna IA juures jäi silma, et nende poolt auto hoolduseks tehtavad pakkumised kipuvad alati ühte auku olema, ehk siis suunitletud pigem juppide vahetamisele kui remontimisele. Lisaks on põhiline probleem Tallinna IA-ga selles, et neil tuleb kogu aeg seljas elada, et saada mõistlikult kiiret teenust näiteks auto esiklaasi vahetus 2 nädalat, mis juhtus ka sellepärast, et ma iga päev IA-sse ja kindlustusse helistasin ja tagumenti tagusin niiöelda jalaga.

Positiivne on aga see, et kui Tallinna IA-s õnnestus luua isiklik kontakt inimesega, siis peale seda olukord sootuks muutus - väike kindlustuse kõiks sai parima pakkumise kui mistahes värvitöökoda suudaks pakkuda ja ca 2 päevaga oli asi tehtud. Juppide vahetamise asemel anti hoopis head nõu, kuidas raha kokku hoida ja rahustati ka mind, kui Volvovõõrast inimest, paljude minule probleemidena tunduvate asjade osas jne. Tänagi viisin oma auto jälle IA-sse käigukasti (automaat) õlivahetusse, sest sain sealt 100 EUR (koos ca 30% alega) parema pakkumise kui mistahes töökoda seda hetkel pakkunud oli.

Kokkuvõttes olen hetkel pigem rahulolev ja soovitan IA-d, sest seal jääb ikkagi autole kena hooldusajalugu ja ka templi saab kenasti hooldusraamatusse, mis hiljem auto müümise juures on hindamatu väärtusega.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas Tanel » 08 Mär 2011, 17:56

Templi võid saada ka autovivas.
Minu kõrvu on viimaste nädalatega tulnud ikka kõvasti (tõlkimatu rõve sõim) IA arvel

Tekib küsimusi kas seal töötavad suuremalt osalt oinad või on liiga väike stiimul enda liigutamiseks.
On ka normaalseid tegelasi kellega saab asjad õigeaekselt ja korralikult aetud
Kui ei suudeta 2 päeva meilile vastata ja lõpuks pean ikka ise helistama sinna.
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas Liiwaannus » 08 Mär 2011, 20:26

Tanel kirjutas:Templi võid saada ka autovivas.
Minu kõrvu on viimaste nädalatega tulnud ikka kõvasti (tõlkimatu rõve sõim) IA arvel

Tekib küsimusi kas seal töötavad suuremalt osalt oinad või on liiga väike stiimul enda liigutamiseks.
On ka normaalseid tegelasi kellega saab asjad õigeaekselt ja korralikult aetud
Kui ei suudeta 2 päeva meilile vastata ja lõpuks pean ikka ise helistama sinna.

Krt vot meilidega oli mul ka, meilivestluse igat vastust pidin ootama üle päeva ...
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas Volvo Club » 08 Mär 2011, 22:41

Siis minuga juhtus ime, ühe päeva jooksul saatsin 4 maili ja kõigile ka vastati kohe. Varuosa kohale jõudes aga saadeti SMS. :D
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4311
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas Iceman » 09 Mär 2011, 07:22

Volvo Club kirjutas:Siis minuga juhtus ime, ühe päeva jooksul saatsin 4 maili ja kõigile ka vastati kohe. Varuosa kohale jõudes aga saadeti SMS. :D


Sama :D.

margusv70
Kõva postitaja
Postitusi: 250
Liitunud: 06 Mai 2008, 21:40
Asukoht: Tallinn/Puhja/Tartu/Kodavere
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas margusv70 » 09 Mär 2011, 07:32

Volvo Club kirjutas:Siis minuga juhtus ime, ühe päeva jooksul saatsin 4 maili ja kõigile ka vastati kohe. Varuosa kohale jõudes aga saadeti SMS. :D

:D Sellepärast postkast umbes oligi ja kõik vastused said sel päeval saadetud sinule. :lol:
V70-120KW-D5-autom.
940 SE 92-93a.
5146852

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas vanapeer » 09 Mär 2011, 17:02

Mina saatsin emaili, et teenindusaeg saada. Tuli paari tunni pärast vastus pakkumisega. Saatsin vastu et nõus. Õigel päeval ja ajal polnud märget tööde nimekirjas (ega seda venda ennast tööl).
Niiet alati tuleb ära oodata kinnitus ja natuke enne töö algust ka sms. Muidu oled lolli näoga leti taga.
:unibrow:

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas arny » 09 Mär 2011, 18:47

suurema osa teenindajate jaoks oleme lolli näoga lambad. :D

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas supp » 09 Mär 2011, 19:36

aga üdiselt service letis töötamine mingis margiesinduses on ka ilmselt discovery kanali "world dirtiest yob" saate teema, see on amet mida ei kadesta just
PS julma papi eest muidugi kadestaks
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

antsa911
Foorumlane
Postitusi: 90
Liitunud: 26 Dets 2010, 09:08

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas antsa911 » 10 Mär 2011, 08:48

supp kirjutas:aga üdiselt service letis töötamine mingis margiesinduses on ka ilmselt discovery kanali "world dirtiest yob" saate teema, see on amet mida ei kadesta just
PS julma papi eest muidugi kadestaks


Julm nali - margiesinduses on soe, puhas ja Volvo puhul vähemalt klient on ka,.... volvolik, mitte mingi oss. Proovi aga kuskil mujal töökojas letis olla või niisama töömees - vot see on juba omaette elamus.

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: INFO AUTO teeninduskultuur

PostitusPostitas supp » 10 Mär 2011, 09:45

ma pidasin silmas ikka psüholoogilist poolt
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist