Häbipost

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas Leho » 15 Okt 2010, 23:46

Mitte Swedbank vaid sviitbänk :D
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

zmart
Kreisi postitaja
Postitusi: 408
Liitunud: 07 Sept 2010, 09:16
Asukoht: Tallinn/Virumaa
Kontakt:

Re: Häbipost

PostitusPostitas zmart » 20 Okt 2010, 16:53

Palun kustutada minu eelmised ja praegused tekstid siit, ja kõik mis naxitralli kohta käivad tekstid!


--

Vabandan sügavalt kasutaja naxitrall ees, muidugi ennem kui konto nr saatsin, kontrollisin 3x telefoni salvestatud konto numbrit - nüüd tuli välja, et see on vale number, nimelt üks number oli vahelt ära jäänud!

SEB ütleb kohe, kui ülekandes ei klapi konto nr ja nimi, nordea pangas järelikult "jätab ootele"! Lõpuks naxitrall avastas nordeapangas et ootel on ülekanne tänu sellele et konto nr oli vale!


Siirad vabandused. Oleks me kõik tähelepanelikumad jääksid sellised mured ära!
www.autokile.eu - Eesti suurim vinüülkilede e-pood!

Kasutaja avatar
Raul
Kõva postitaja
Postitusi: 226
Liitunud: 06 Mai 2007, 08:05
Asukoht: Tartu

Re: Häbipost

PostitusPostitas Raul » 01 Nov 2010, 11:26

Kasutaja volvotar kahjuks ei pea oma sõna ja nagu eelnevalt juba juttu oli, ei saa seda inimest usaldada. Konkreetselt on kasutaja volvotar mulle juba üle aasta raha võlgu.
ps. Selles teemas on temast juba ennemgi juttu olnud. Väga kahju igal juhul.

volvotar
Foorumlane
Postitusi: 91
Liitunud: 22 Okt 2007, 19:32
Asukoht: Tartu

Re: Häbipost

PostitusPostitas volvotar » 11 Dets 2010, 18:03

Raul kirjutas:Kasutaja volvotar kahjuks ei pea oma sõna ja nagu eelnevalt juba juttu oli, ei saa seda inimest usaldada. Konkreetselt on kasutaja volvotar mulle juba üle aasta raha võlgu.
ps. Selles teemas on temast juba ennemgi juttu olnud. Väga kahju igal juhul.


Ma ei ole sinuga kohtunud ja pole sinu käest midagi ostnudki! Kui jutt käib siduripumbast, siis see on müüjale MAKSTUD.

Kasutaja avatar
Raul
Kõva postitaja
Postitusi: 226
Liitunud: 06 Mai 2007, 08:05
Asukoht: Tartu

Re: Häbipost

PostitusPostitas Raul » 11 Dets 2010, 18:33

volvotar kirjutas:
Raul kirjutas:Kasutaja volvotar kahjuks ei pea oma sõna ja nagu eelnevalt juba juttu oli, ei saa seda inimest usaldada. Konkreetselt on kasutaja volvotar mulle juba üle aasta raha võlgu.
ps. Selles teemas on temast juba ennemgi juttu olnud. Väga kahju igal juhul.


Ma ei ole sinuga kohtunud ja pole sinu käest midagi ostnudki! Kui jutt käib siduripumbast, siis see on müüjale MAKSTUD.


Sul katalüsaatori ja piduriketaste eest ka müüjale makstud?

edit: Mina pole raha näinud. Vahetasime Teiega sügisel pm'e ning paar päeva pidi asjale selguse tooma.

Ice755
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Okt 2010, 17:56

Re: Häbipost

PostitusPostitas Ice755 » 16 Dets 2010, 01:00

volvotar kirjutas:Ma ei ole sinuga kohtunud ja pole sinu käest midagi ostnudki! Kui jutt käib siduripumbast, siis see on müüjale MAKSTUD.

Juba oma lausega kinnitad, et oled suli. Algul väidad: pole midagi ostnud ja pärast jälle, et sai makstud.
Õigesti on keegi teinud, et andmed üles pannud. Nüüd ei saa nii kergelt enam tünga teha! Või kardad: keda oled petnud leiavad su nüüd kerge vaevaga üles :roll:.

toromen
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Sept 2013, 14:10

Re: Häbipost

PostitusPostitas toromen » 17 Sept 2013, 14:13

Demis kirjutas:
cemile kirjutas:
Demis kirjutas:Mari-Liis Tüvi aka mariliizu154
Ostis oma 850le 870 krooni eest kaupa.
Maksetähtajaks oli 14 päeva (13.03.2010)
Peale seda sain vabandusi a'la raha kanti tagasi jne.
Siis blokeeriti MSN ja telefonile enam ei vastata.



Teistele teadmiseks. Sama isik varastas läbi kelmuse minult sülearvuti. Tegemist on eelnevalt kriminaalselt karistatud kodanikuga, kelle hingel on kelmuseid, varguseid ja muid pättuseid. Ja läheb sama rada edasi. Seega palun kontrollige inimeste tausta enne, kui nendega tegemist teete. Antud isiku kohta leiab päris kirevat informatsiooni avalikust kohtulahendite registrist....


Selle inimese kohta tegin avalduse inkasso firmasse. Eks aeg näitab mis sellest asjast saab.



Heipa

Kas sa tolle inimese isikukoodi või sünniaega oskad öelda. Endal tekkis väike kahtlus

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4027
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: Häbipost

PostitusPostitas taavi » 05 Veebr 2021, 10:08

tõstame vana teema ja kahjuks alles praegu vaatan, et kasutaja volvotar (alfa foorumis alfatar), pärisnimega andres kostin, tel nr 53633698 pole 10 aasta jooksul üldse muutunud. Temaga äri teha ei maksa, vähemalt ettemaksu mõttes mitte kunagi. Joob ilmselt saadetud raha maha ei mõtlegi juppe saata.

Kui see nii pole ja raha tagasi kannab, kustutan postituse
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist