"Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
janareba
Kõva postitaja
Postitusi: 119
Liitunud: 31 Mär 2008, 19:48
Asukoht: Võru

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas janareba » 14 Juun 2011, 18:36

ess80 kirjutas:kurat loll on loll olla :evil:


Täitsa nõus. Sai siin mõni kuu tagasi Tallinn-Tartu maanteel ka pilti tehtud. 3 km/h üle ja 150 eeku trahvi. Viskasin selle kviitungi peale postkastist võtmist kusagile autosse, mõttega, et kui tuppa lähen, siis maksan ära. Sinna kuhugi see jäigi, nüüd tuli lugupeetult kohtutäiturilt arve 38 eurile :twisted: Kurat, ma kujutan ette seda vaese kohtutäituri higi ja vaeva, mida ta ca 28 euri teenimiseks pidi nägema. Oh neid pikki tunde, mis kulusid wordis dokumendi avamisele, dokumendis nime, aadressi ja summa vahetamisele ja margi ümbrikule kleepimisele. Saan aru, et oma viga, aga miilitsast oleks ju võinud mingigi meeldetuletus enne tulla, kui asja lahendamisse kolmandad isikud kaasatakse. Ma saan aru, kui mingi 10 euri oleks otsa pandud, arusaadav. Ja kurat, ma olen enam kui kindel, et ükski politseinik end alla 10 km/h kiiruseületamise pärast sirgel teel, kus pole ühtegi teist autot, trahvi kirjutama ei säti.
Nüüd siis 38 euri võrra vaesem. S..a kah, kui pea ei jaga, jagavad jalad.
V70 2.4T 147KW

v.kadastik
Kõva postitaja
Postitusi: 130
Liitunud: 09 Okt 2008, 20:54

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas v.kadastik » 14 Juun 2011, 21:55

Sellisel juhul tasuks kirja panna( paberivaba ARK-s ? ) enda E-maili aadress, siis saadetakse kõik trahvid ja hoiatused eelmainitud aadressile. Samuti saadetakse meeldetuletus, kui maksetähtaeg on lähenemas.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas volvofriik » 14 Juun 2011, 23:52

No kui nii juba sigatsetakse,siis katsetan selle vastassuunavööndi asja kah ära.Rootsis aitab kui kiirustades vastassuunda tõmbad.See lollitab sealsed kaamerad ära.Siin pole vist veel proovitud.
Igatahes tuleb -kui juba näkku pannakse-aktsioonile vastata vastuaktsiooniga.
PS! üldiselt olen seadusekuulekas aga kohati lööb ammune megamässumeel ikka välja. :twisted:

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas hypnotiza » 15 Juun 2011, 00:12

Alles siin oli kellelgi lausa pilt pandud momendist. Oli vastassuunavööndis.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 15 Juun 2011, 01:21

see teeb ka vastasvööndist pilti kohe kindlasti. Olen ise näinud. Need kaamerad suudaksid ka neljarealisel teel kõigist ridadest pilti teha. Teevad need ka kahest järjestikusest masinast eraldi pildid.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Enni
Kõva postitaja
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:06
Asukoht: Järvamaa & Tallinn & Tartu

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Enni » 15 Juun 2011, 07:36

Leho kirjutas:see teeb ka vastasvööndist pilti kohe kindlasti. Olen ise näinud. Need kaamerad suudaksid ka neljarealisel teel kõigist ridadest pilti teha. Teevad need ka kahest järjestikusest masinast eraldi pildid.


Tõesti need kaamerad teevad pilti ka kahest autost, ja it poisid hiljem korjavad numbrid ülesse ja kirjad lähevad lupsti teele. Ise katsetasin kaamerate oskusi ja kontrollisin kui kiiresti võib kaamerasse sõita ennem kui pildile saad test perioodi ajal. :D Milleks siis test periood ikka on kui testimiseks, vähemalt teavitus kirjad jõudsid kohale. Nüüd Tallinn-Tartu mnt kaamerate asukohad on peas ja probleeme pole veel olnud .. kuid never say never.
Müüdud: Volvo s60 2.4 103kw, 2002 .a.
Müüdud: Volvo XC70 2.4 136kw, 2009 .a.
Traktor: Volvo XC60 2.4 158kw, 2012(2013) .a.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Piku » 15 Juun 2011, 07:54

volvofriik kirjutas:No kui nii juba sigatsetakse,siis katsetan selle vastassuunavööndi asja kah ära.Rootsis aitab kui kiirustades vastassuunda tõmbad.See lollitab sealsed kaamerad ära.Siin pole vist veel proovitud.
Igatahes tuleb -kui juba näkku pannakse-aktsioonile vastata vastuaktsiooniga.
PS! üldiselt olen seadusekuulekas aga kohati lööb ammune megamässumeel ikka välja. :twisted:



Ma ütleks, et see pole eriti sigatsemine. Süüdlane ju ise tunnistas ka, et kviitungi unustamine oli puhtalt enda süü.

Mis vastassuunda puudutab, siis raudselt pildistab sealt ka... pildistab isegi möödasõidul olevat autot, mul isiklik kogemus. Minust mööduti ja saadi laks, ma esialgu kartsin, et mina, aga kuna ma teadsin, et mul oli kiirus täpselt õige, siis kontrollisin hiljem ARKist ja mina olingi puhas.
Ainus, mis kaitseb, on suur rekka, selle taga vastassuunavööndis saab karistamatult sõita, aga kaua sa selle taga ikka sõidad... ;)
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas hypnotiza » 15 Juun 2011, 10:22

No ja need on ju pandud enamasti ka kurvide juurde, niiet nii või naa jamps majas...

Kasutaja avatar
smurf
Foorumi veteran
Postitusi: 1261
Liitunud: 18 Aug 2010, 11:49
Asukoht: Tartu

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas smurf » 15 Juun 2011, 10:29

kuhu teil krt kiire on? kiirusepiirangud on suht OK arvestades teede seisukorda

cyber
Kõva postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 16 Juul 2009, 12:05

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas cyber » 15 Juun 2011, 10:40

Piku kirjutas:Ainus, mis kaitseb, on suur rekka, selle taga vastassuunavööndis saab karistamatult sõita, aga kaua sa selle taga ikka sõidad... ;)

Kui kaugelt ta pildistab üldse? Mul oli eile täpselt see rekkast möödasõidu juhtum..:) Jõudsin just vastassuuna vööndisse, olin umbes palgiveoki haagise tagarataste juures ja nägin eespoolt punast sähvakat (no ma tõesti ei teadnud neid kaameraid, ei sõida nii tihti sealkandis). Aga peale seda jõudsin ilma pidurdamata kiiruse normaalseks tagasi lasta (100km ala oli ja ma vast 115 jõudsin vajutada enne) ja sellega koos ka rekkast mööduda ja alles siis jõudsin kaamerani... kujutan ette, et mingi 200 meetri pealt või rohkem käis see välgatus... Enamus pilte mis ma näinud olen, on ikka suht lähedalt tehtud (kasvõi siin olevad näited). Siin on öeldud 10-75m. Krt, nii lähedal ma enda meelest küll ei olnud.

Mitte et ma nüüd põeks väga selle trahvi pärast. Ise tegin, eks peab tunnistama. Aga nii tehniliselt ikkagi huvitav..

hypnotiza kirjutas:No ja need on ju pandud enamasti ka kurvide juurde, niiet nii või naa jamps majas...

See ei olnud küll väga kurvi peal (Pikknurme, Põltsu ja Tartu vahel, suunaga Tartusse), pigem enne ja möödasõiduks oli mul piisav nähtavus.
smurf kirjutas:kuhu teil krt kiire on? kiirusepiirangud on suht OK arvestades teede seisukorda
ei olnudki... lihtsalt 100 km alas koperdas palgiveok ees ja no see kerge gaasivajutuse mõju turboautol on üsna tõhus..:P.
V70 2.5T MY04

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 15 Juun 2011, 10:46

Minu puhul on põhiline ületamine möödasõitudel. Kuna sõidan suht palju. (Kuus tuleb nii 4-5k tavaliselt) siis viskab ikka rihma üle küll kui koguaeg mingid töllid sul 80nega ees uimerdavad ja endale järjekorra taha korjavad. Siis ise pead vaatama, et kuidas nendest mööda saad.

Veokatest pole mõtet üldse rääkida. Muidugi viimasel ajal on see paremaks läinud (eranditega). Nende puhul ei aja mitte närv see, et nad aeglasemalt sõidavad (isegi veerand kohaga veokajuht ja tean miks nad seda teevad) vaid see, et nad kolme-neljakesi üksteisel perses lasevad nii, et möödumiseks pead kõigist korraga mööda saama.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Argo
Foorumi veteran
Postitusi: 506
Liitunud: 01 Aug 2010, 23:59

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Argo » 15 Juun 2011, 10:52

Leho kirjutas:Veokatest pole mõtet üldse rääkida. Muidugi viimasel ajal on see paremaks läinud (eranditega). Nende puhul ei aja mitte närv see, et nad aeglasemalt sõidavad (isegi veerand kohaga veokajuht ja tean miks nad seda teevad) vaid see, et nad kolme-neljakesi üksteisel perses lasevad nii, et möödumiseks pead kõigist korraga mööda saama.

Ökonoomitavad, et saaks osakese tööd koju kaasa võtta?
Kukkumine on hobi, mitte põhitöö.

Hõbedane 2002.a V70 D5 120kw - RõõmustaS
Sinine 1974.a Mazda 1300 1,3 ??kw- RõõmustaS
Sinine 1979.a 2door wagon Corolla - RõõmustaB

Kasutaja avatar
smurf
Foorumi veteran
Postitusi: 1261
Liitunud: 18 Aug 2010, 11:49
Asukoht: Tartu

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas smurf » 15 Juun 2011, 11:10

Eiei, ma saan aru, möödasõit on üks asi ja see on täiesti arusaadav.. aga enne siin käis mingi skeemitamine, kuidas saaks jumala eest ikka kasvõi vastassuunavööndis sõites kiirust ületada.. nagu streetrace.org foorumit loeks

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas volvofriik » 15 Juun 2011, 13:27

Leho kirjutas:see teeb ka vastasvööndist pilti kohe kindlasti. Olen ise näinud. Need kaamerad suudaksid ka neljarealisel teel kõigist ridadest pilti teha. Teevad need ka kahest järjestikusest masinast eraldi pildid.


No siis on meil ikka viimane välja pandud(rahva raha),et ikka veel ja veel taskust kätte saada.
Hiljuti Rootsis demoti,kuidas vastassuunas sai kaamerast 140-ga mööda tuisatud.Ise olin autos.Seekord väriseja koha peal.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas volvofriik » 15 Juun 2011, 13:29

Piku kirjutas:
volvofriik kirjutas:No kui nii juba sigatsetakse,siis katsetan selle vastassuunavööndi asja kah ära.Rootsis aitab kui kiirustades vastassuunda tõmbad.See lollitab sealsed kaamerad ära.Siin pole vist veel proovitud.
Igatahes tuleb -kui juba näkku pannakse-aktsioonile vastata vastuaktsiooniga.
PS! üldiselt olen seadusekuulekas aga kohati lööb ammune megamässumeel ikka välja. :twisted:



Ma ütleks, et see pole eriti sigatsemine. Süüdlane ju ise tunnistas ka, et kviitungi unustamine oli puhtalt enda süü.

Mis vastassuunda puudutab, siis raudselt pildistab sealt ka... pildistab isegi möödasõidul olevat autot, mul isiklik kogemus. Minust mööduti ja saadi laks, ma esialgu kartsin, et mina, aga kuna ma teadsin, et mul oli kiirus täpselt õige, siis kontrollisin hiljem ARKist ja mina olingi puhas.
Ainus, mis kaitseb, on suur rekka, selle taga vastassuunavööndis saab karistamatult sõita, aga kaua sa selle taga ikka sõidad... ;)


Sigatsemine on ilma teatamata asja kolmandale osapoolele üle andmine. Ja see kolmas osapool riisub siis koore ilma sisulist tööd tegemata.Hästi elavad raisad. :x :twisted:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: aLLaN86, ural ja 29 külalist