"Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

Kõik mis ei mahu teiste teemade alla

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Leho, bronec

Kasutaja avatar
SvenR
Foorumi veteran
Postitusi: 893
Liitunud: 19 Dets 2012, 09:50
Asukoht: Võrumaa, Rõuge vald, Pältre 53 812 626
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas SvenR » 13 Apr 2014, 09:33

hypnotiza kirjutas:Käsutamis keeld on teisisõnu võõrandamiskeeld. Et siis teisisõnu ei tohi autot müüa (ei saa ümber kirjutada). Kasutamiskeeldu pole vist olemas. Selle tarbeks on juhiload ja ülevaatus. On veel olemas staatus "võõrandatud" - ehk siis tehnilise passi järgse omaniku nimelt ära kirjutatud ostu-müügi lepingu aluselt uuele omanikule. Et siis masin "ripub õhus" uue omaniku andmetega.

Torms - Kõik need andmed on avalikud (lkf & mnt). Vaata rohkem streetrace'i orgiasse, seal vähem ehk seda va mendipoliitikat. Täiesti normaalne, et sellise auto puhul tekib küsimus, kas ÜV üldse olemas. Ehe näide oli see S80 "aiakäru", millel polnud viimased 3a juba ÜV'd olnud.


kusjuures kui seda käsutamiskeeldu uurisin netist siis mingi üsnagi ametlik leht väitis et selline asi isegi olemas, kipun arvama et see pannakse peale ÜV punktis kui sõiduk on liikluse jaoks ohtlik :roll:
Volvod Eesti kagunukas:2x P26 V70 D5244T M56+AW55-50 SN, V50 D5244T8 AW55-50 SN
FB Volvokodu Vida Dice ja KKL VOL-FCR abi Võrumaal

kenwuud
Kõva postitaja
Postitusi: 224
Liitunud: 16 Nov 2006, 13:14
Asukoht: väike-maarja

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas kenwuud » 13 Apr 2014, 11:19

Ülevaatuspunkt paneb siis sulle vara käsutamise keelu?
Ise ka ikka aru saad?
See ikka kohtutäiturite teema.
http://juura.ee/gw.php/board/topic/view/id/18906
Suvaline kuugel:
http://af.ee/vin/W0L000086G6029992/

http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/1826/mis-soiduki-kasutamiskeeld.html

http://www.dokumendipunkt.ee/truija/1_20.htm

Aga tegelikult on ikka eesti keel kuradima tore.Täpid ühe tähe peal määravad vaat kui palju.

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas hypnotiza » 13 Apr 2014, 14:54

Ülevaatus lihtsalt ei lase autot läbi ja kui on ikka liiga ohtlikud vead, siis ei lubata autot liiklusesse isegi mitte kojusõiduks või remonti. Ainult puksiir.

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas tnx » 14 Apr 2014, 10:09

Leho kirjutas:Lihtsalt käis aga sai korduva mingi piduritule mittetöötamise eest. Tegi korda aga unustas uuesti vormistama minna.


Sellest ma ei saa aru. Ma saan aru, et ununeb uuel autol, kui mitu aastat pole vaja teemaga üldse tegelda ja esimene ülevaatus tuleb teha võibolla alles vahetult enne liisinguperioodi lõppu.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 14 Apr 2014, 11:09

tnx kirjutas:
Leho kirjutas:Lihtsalt käis aga sai korduva mingi piduritule mittetöötamise eest. Tegi korda aga unustas uuesti vormistama minna.


Sellest ma ei saa aru. Ma saan aru, et ununeb uuel autol, kui mitu aastat pole vaja teemaga üldse tegelda ja esimene ülevaatus tuleb teha võibolla alles vahetult enne liisinguperioodi lõppu.


Vat sellel tegelasel tulid suured isiklikud dragöödiad selga ja kogu selle kammaijaa käigus läks niimõnigi asi meelest ära.
Mis täpsemalt ei hakka ma siin foorumis küll lahkama.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4030
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas taavi » 14 Apr 2014, 14:59

inimesi on erinevaid, avastasin emõni nädal tagasi, et olen oma haagise ülevaatluse pool aastat tagasi maha maganud :D sõidan sellega suht iganädalaselt. No ei tulnud meelde noh :D Ja haagis pole minu nimel ka, et sms teavitust tellida.
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

Kasutaja avatar
siimik
Kreisi postitaja
Postitusi: 331
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:02

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas siimik » 16 Apr 2014, 13:22

K*rat noh, ei saagi koju. :(
Tule veel inimestele vastu ja kohe saab karistada! Kolmas kuu euroopas veoautos, s*itt on juba ülekeenud.

On aeg alkoholismile rõhkupanna ja politsei abiga koju saada.

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas aibast » 19 Apr 2014, 21:57

KRT keskkõrva põletik ja lõhkenud trummikile. KRT kuidas võib ühe väikese gripi pärast kannatada.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
rotsa
Kreisi postitaja
Postitusi: 496
Liitunud: 06 Nov 2005, 12:58
Asukoht: Tallinn-Nõmme

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas rotsa » 20 Apr 2014, 20:56

Kurat.
Täna sõitsin töölt koju ja kuna päeval oli väga soe, keerasin soojenduse maha, nüüd tahtsin natuke soojamat õhku autosse ja . . . soojenduse kraani nupp oli peos.
Siit ka järgneb küsimus, kas kellegil on soojenduse kraani nuppu, täpsemalt seda "junni" mis soojenduse nupu taga on.
Auto on 940. Kui ma ei eksi, siis oli 740'l samasugune nupp ja oletan, et ka nupu tagune on sarnane.
per aspera ad astra

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas tnx » 21 Apr 2014, 17:35

Kurat. Sellise jama peale kulutatakse siis minu teenitud maksuraha.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politsei ... d=68477481
Peab vist hankima endale fiktiivse sissekirjutuse kuhugi riiki, kus inimesed elavad sõbralikult koos, saavad aru, mis tähendab kokkulepe ja kuidas toimub demokraatlik riigikord (st kust tulevad seadused, kuidas neid täidetakse ja täitmist kontrollitakse). Eestis on inimestel ilmselgelt liiga lihtne elada, asjalikud eesmärgid on otsa saanud ja siis mõtlevad enda olemasolu õigustamiseks tegevusi välja.

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas aibast » 22 Apr 2014, 15:25

tnx kirjutas:Kurat. Sellise jama peale kulutatakse siis minu teenitud maksuraha.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politsei ... d=68477481
Peab vist hankima endale fiktiivse sissekirjutuse kuhugi riiki, kus inimesed elavad sõbralikult koos, saavad aru, mis tähendab kokkulepe ja kuidas toimub demokraatlik riigikord (st kust tulevad seadused, kuidas neid täidetakse ja täitmist kontrollitakse). Eestis on inimestel ilmselgelt liiga lihtne elada, asjalikud eesmärgid on otsa saanud ja siis mõtlevad enda olemasolu õigustamiseks tegevusi välja.

Sa kah lähed närvi asja pärast mida ei jõua ükski politsei patrull teha - neil tööd nii palju ja inimesi nii vähe, et hea kui jõuavad väljakutse peale lähima 6 tunni jooksul kohale.
:D

Need samad patrullid ju teevad ka pommirühma tööd:
On pommi kahtlus - saadetakse kohale nüüd patrull kes kontrollib ohu reaalsust.
Täpsemalt - läheb annab pommile jalaga:
A. kui lendab õhu - selge, oli pomm aga nüüd kahjutu. Pommirühma välja ei saada.
B. kui ei lenda õhku - selge, pole pomm. Ese esimesse prügikasti. Pommirühma välja ei saada.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

v.kadastik
Kõva postitaja
Postitusi: 129
Liitunud: 09 Okt 2008, 20:54

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas v.kadastik » 22 Apr 2014, 23:12

Kurat, kirjuta veel osturubriiki, et soovin osta kärukonksu.
Jätsin täna auto 50 minutiks TTÜ esisesse parklasse. Hilisemal käru haakimisel avanes aga järgnev pilt:
Pilt
Hea, et raske käruga kohe liiklusesse ei tormanud ja seda ära ei kaotanud.

Loodetavasti kukuvad kaabakad enda kulmud katki vastu äärekivi.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas Leho » 23 Apr 2014, 00:42

v.kadastik kirjutas:Kurat, kirjuta veel osturubriiki, et soovin osta kärukonksu.
Jätsin täna auto 50 minutiks TTÜ esisesse parklasse. Hilisemal käru haakimisel avanes aga järgnev pilt:
Pilt
Hea, et raske käruga kohe liiklusesse ei tormanud ja seda ära ei kaotanud.

Loodetavasti kukuvad kaabakad enda kulmud katki vastu äärekivi.


Kindel, et see sul seal TTY ees ära taheti keerata?
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

v.kadastik
Kõva postitaja
Postitusi: 129
Liitunud: 09 Okt 2008, 20:54

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas v.kadastik » 24 Apr 2014, 00:19

Leho kirjutas:
v.kadastik kirjutas:Kurat, kirjuta veel osturubriiki, et soovin osta kärukonksu.
Jätsin täna auto 50 minutiks TTÜ esisesse parklasse. Hilisemal käru haakimisel avanes aga järgnev pilt:
Pilt
Hea, et raske käruga kohe liiklusesse ei tormanud ja seda ära ei kaotanud.

Loodetavasti kukuvad kaabakad enda kulmud katki vastu äärekivi.


Kindel, et see sul seal TTY ees ära taheti keerata?



Täna leidsin konkreetse parkimiskoha juurest ühe poldi ja kaks mutrit, mis kuuluvad minu auto külge, seega jah olen kindel.

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

Re: "Hingelt ära" või "Tahtsin ütelda "KURAT vol.2

PostitusPostitas tnx » 24 Apr 2014, 09:03

aibast kirjutas:Sa kah lähed närvi asja pärast mida ei jõua ükski politsei patrull teha - neil tööd nii palju ja inimesi nii vähe, et hea kui jõuavad väljakutse peale lähima 6 tunni jooksul kohale.


Tegeldt mulle tundus, et selles loos ei olegi ühtegi osapoolt, kes on mõistlikult käitunud ja see on nõme.
Mingi isehakanud Jupiter läheb kõigiga tühja koha pealt ärplema, politsei ajab oma õigust taga, kuigi nad isegi pole kindlad, kas neil ikka on õigus, kohus ei julge midagi otsustada ja siis imeb pastakast välja põhjuseid, miks asjaga lõputult edasi tegeleda, "sõltumatu" ekspert elab endiselt välja isiklikku viha oma endise tööandja suhtes, kellega ta kunagi 10 aastat tagasi tülli läks.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist