Volvo S80 Rootsis

Igasugune abi auto ostu korral

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer, Tanel

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo S80 Rootsis

PostitusPostitas Liiwaannus » 03 Juul 2019, 17:40

Ma vist ssan, pakuks, et viide suutmatusele taksondust reguleerida.

Isiklik arvamus, et asi ikkagi üldises elstustasemes, kuni raha vähe ja senti veeretatakse, seni proovitakse kahtlaseid variante. Kui piisav majanduslik vabadus olemas, et saab endale ka inimese moodi miskit lubada, siis valdav enamus käiks ostaks viisakast kohast nagu valge mees. Kui see ausa ja keritud masina hinnavahe ületab valuläve, siis seni ka huiaritel leiba. Kuniks turgu on ka pakkumist. Võtke salakütus või mõni muu äri, kuniks kinnikukkumine kindel pole ja turgu on, seni on ka pakkujaid.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

princeAndrew
Kõva postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 18 Jaan 2008, 10:59
Asukoht: Pärnu

Re: Volvo S80 Rootsis

PostitusPostitas princeAndrew » 04 Juul 2019, 10:18

j0hanne5 kirjutas:
princeAndrew kirjutas:
fic kirjutas: Aga kuna riiki juhitakse paljuski Exceli tabelite põhjal, siis raske näha, mis kasu sealt riigile tõusta võikski.

Ja siis endine taksojuht võtab Telliskivis püstoli ja tulistab taksojuhte kellega tal pole enne kokkupuudet olnud ????


Kas mina ainsana ei saanud sellele seosele pihta?


Minu arust ja AINUT MINU ARVATES on mõlemad näited kus riigil on töö tegemata ja teatud persoonide õiglutunne saab riivatud.Huiarilt auto ostnul tuleb teadmine ,et maksin € 1500-3000 rohkem ,aga saab ainult kurta ja sedagi kas elukaaslasele ,naabrimehele või kassile.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist