S40 / S/V70 / 850 ostuabi

Igasugune abi auto ostu korral

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer, Tanel

511tek
Uustulnukas
Postitusi: 5
Liitunud: 04 Nov 2018, 14:32

Re: S40 / S/V70 / 850 ostuabi

PostitusPostitas 511tek » 07 Dets 2018, 09:00

Ei hakka uut teemat tegema.
mis hinda küsida heas korras 99a v70 2.4t awd eest?
lisasid ka uhkesti.

Tags:

Kasutaja avatar
Mario_L
Foorumi veteran
Postitusi: 1398
Liitunud: 28 Okt 2013, 21:26
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva

Re: S40 / S/V70 / 850 ostuabi

PostitusPostitas Mario_L » 07 Dets 2018, 20:33

Kui tahta ökonoomset raketti, siis madalsurveturboga mootor oli päris hea. Miks ise omal ajal valisin selle, sest LPT mootor on vabalthingav, millele natuke tõuget juurde antud. Linnas on ta särtsakas ja maanteel ka just hätta ei jää, seevastu nende võimsamate variantidega oligi see häda, et jõud tuli labidaga, aga foori alt saab dislapassat ikka enne minema. Mina ei kahetse valikut ja tippkiiruse saavutamiseks ei olnud ka ülemäära palju vaja.. :D
Keskmine kütusekulu jäi mul 9 kanti, seevastu vana 10klapiline 850 ei saanud maanteel ka alla 10, oli seal midagi nahas või ei, heitgaas oli paigas ja ülevaatused läbis...
vanad mudelid on ruumikad, teise põlvkonna v70 siseruum on sama, mis esimesel, kuid kuna tagaiste on toodud ettepoole, on pagasiruum sama, aga mina enam oma 1.79m juures tagaistmel mugavalt ei tunne. Seevastu oma autos sai enda istme taha istuda nagu härra. Viimase otsa masinatel (kuni 2000), võib olla ka head nänni peal, kuid arvestama peab ülemineku elektroonikaga, ehk siis vana kere aga uuem elekter, seetõttu jäid omal paljud asjad külge pookimata, aga otseselt puudust ka ei tundnud.
Tagasilla puksid ei ole midagi kehv vahetada. Trapetsi puksid on eriti lihtsad, see oli vormistamise küsimus.. peavalu tegid need puksid, mis silda kere küljes hoiavad... Mina oma pea 4 aasta jooksul ei pdanud ka kordagi roolilati pärast muret tundma ning mugav ja vaikne sõit oli garanteeritud. Peale hammasrihma ja ühe rattalaagri, väga rohkem ei meenugi selle aja jooksul tehtud asjadest. Suht töökindel asi ja igal juhul bensukas, sest eelmine oli mul vana 2.5tdi ja see sõi talvel automaadi otsas ka ikka mehiselt, hoolimata sellest, et just mõni kuu varem oli remonditud kast alla pandud. :)
If you can't fix it with a hammer, then you've got an electrical problem!

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: S40 / S/V70 / 850 ostuabi

PostitusPostitas Liiwaannus » 08 Dets 2018, 20:54

511tek kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema.
mis hinda küsida heas korras 99a v70 2.4t awd eest?
lisasid ka uhkesti.

Küsi nii palju kui arvad auto väärt olema. Kui teised sind ei usu, siis ei osteta, kui kedagi veenda suudad, siis saad raha ka kätte. Korras masina eest võiks 1500 ikka saada, samas võib aega minna.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist