V70 AWD 166KW kadaka platsil

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
Hunt
Volvo Club liige
Postitusi: 1594
Liitunud: 07 Juul 2007, 07:57
Asukoht: Ainuke siiani okupatsiooni all kannatav Eesti linn
Kontakt:

V70 AWD 166KW kadaka platsil

PostitusPostitas Hunt » 10 Okt 2008, 22:22

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Käisin vaatamas ...
Kolm mõlki kerel , stangega eest paremalt poolt kedagi lükata üritatud, seega väv maas ja tundus natu mõrane.
Jutustasin platsi peal müügimehega, et palju hind jne.
M : Mis mootoriga ta on ?
T : Ma ei tea, ikka väga võimas ...
M : Ahsoh ... Ja sõidab korralikult ?
T : Ikka jah.
M : Mis hinnaga ta on ?
T : 45000.-
M : Mis tal viga, et nii odav ?
T : Oh ei midagi viga !
M : Lambda tuli ei põle ?
T : Mis sa nalja teed 75 % Volvodest kõigil põleb see tuli ! Aga ega see tähenda veel miskit...
M : Aaaaa...
T : No võta võti , mine vaata teda.
Läksin siis vaatasin... Kesklukk ei tööta ja võti võtmeaugus kah ei keeranud. Nii ma ta sinna konutama jätsingi.

Mina ei teadnudki , et kolmveerand volvodest lambda tuld niisama põletavad, kuna igav on ! :twisted:
Igatahes ei soovita ...
V70 ´04 b a - liikur
V70 ´03 d a - naise liikur - avarii RIP
940 b m - müüdud
940GL ´94 b a - RIP
V70 2,4 ´01 b a R.I.P.
S60 AWD 2,4 ´02 a (avarii)
850 T5 ´96 m - müüdud
460 b m - müüdud

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4028
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas taavi » 10 Okt 2008, 23:16

minuoma põletab juba aasta niisama seda tuld :twisted: ei ole põhjusele veel jälile jõudnud, aga perfoomansis ega kütusekulus kah midagi näha pole :P
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

Kasutaja avatar
Volli
Foorumi veteran
Postitusi: 1380
Liitunud: 01 Juun 2007, 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Volli » 11 Okt 2008, 00:48

Tegin ka posti siia ära juba ennem, kohal pole teist jällegi aga jutuks oli see tule teema,põleb mulgi ja põhjus on teada ,pisike ja tegeleb asjaga kunagi kui viitsib.Ise ei ostaks toda massinat juba ainult seetõttu ,et istmesoendus(ed) puudu,masin Itaaliast ja pildil ka vastavaid lülijaid pole,väike mölk või kriim kusagil on pohh tavaliselt autuostul ...
V70 97 , S60 01, S70 98

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3157
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas hypnotiza » 11 Okt 2008, 03:23

ma enda pilli ostsin siis räägiti mulle suht sarnast juttu, et enamustel volvodel lambda põleb (uskusin ja usun siiani kuna eelmistel volvodel ka olid ja lahti ei saanud kuidagi) ja et sellel mitte... mõned jamad vahepeal olid aga need ka nyydseks lahendatud. üritan veel vaid 940'nel pärast elu sisse puhumist jamadest lahti saada.

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

PostitusPostitas tnx » 13 Okt 2008, 08:48



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist