Kaskoaste OÜ / paideautoaed.ee (palus oma isikliku nime kustutada)

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
ÜlleR123
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Sept 2023, 11:41

Kaskoaste OÜ / paideautoaed.ee (palus oma isikliku nime kustutada)

PostitusPostitas ÜlleR123 » 07 Veebr 2024, 10:51

Hea Lugeja! Palun leia aega ja süvene minu loosse. See ei ole üksikjuhtum.Neid kannatada saanuid on veelgi. Sellissesse olukorda võid sattuda ka Sina kui sa minu vigadest ei õpi. Seda lugu ja arutelu on juba neli lehekülge siin selle teema all. Palun õpi minu vigadest, et sa sellesse ei satuks.

Tere,

Auto, Volvo V60, sai ostetud 10 juuni 2023 a. paari päevaga selgusid vead ja ma võtsin müüjaga ühendust ja lootsin, et ta võtab vastutust ja tasub remondikulud. Kahjuks neile paarile kirjale ma vastust ei saanud ja mingit lahendust ei pakutud. (palus oma isikliku nime kustutada) sõnul korras auto, millel on kontroll tehtud, on remonditöökojas leitud vähemalt 10 puudust, mille parandamine on maksma läinud 3000,- eurot Seal hulgas oli mooror rikkis ja vajas remonti. Küsisin infot nii kirjalikult ja suuliselt seega see on tõendatav et ta valetas.
30 aug 2023 a esitasin TTJA kaebuse ja see võeti menetlusse kuna see vastas kõigile nõuetele. Oleme tänase seisuga veel TTJA otsuse ootel.
Tänaseks on selgunud, et ilma TTJA (palus oma isikliku nime kustutada) omale vastutust ei võta, et on müünud kasutatud auto, millel on selgunud varjatud vead. Kahjuks tundub, et järgmine samm on kohtusse andmine.
TTJA on ka detsembris üks juhtum kus TTJA on otsutanud, et auto tuleb tagasi anda ja raha tagasi saada. v.t. TTJA otsustest pane ostingusse Kaskoaste OÜ. Minu kaebus on veel otsuse ootel kuid sarnaneb sellele. Selles foorumis on selle kohta teema juba aastaid tagasi. Seega sellisel viisil on ta aastaid tegutsenud. Jätsin Google mapsi oma kommentaari ja paari päevaga võeti kogu see firma google mapsist maha. See sisaldas ka mitu teist hoiatavat kommentaari petta saamise kohta ja hoiatusi edasistele ostjatele, et sealt korras auto ostes võib petta saada.
Hetkel kirjutan sellest olukorrast lühidalt kuna loodan, et järgmine ostja, kes tausta uurides satub selle teema peale, et temaga võib sama juhtuda.
Ostjal tuleb arvestada, et sealt ostes korras ja kontrollitud auto võib sisaldada suurt remondiarvet ja s.h. mootoriremonti. Või õigem oleks kui ostjal oleks raha juba järgmise auto ostuks ja mitte uuesti sealt autoplatsilt.
Hetkel lühidalt. Pikemalt kirjutan oma loost hiljem kui TTJA otsus tehtud ja asja arutame ajakirjanduse kaudu.
Palun ära sina, kes sa autoplatsilt ostes tead, et sul peab tagataskus olema veel 3000 eur või uue auto raha sest niikuinii saad müüjalt petta ja müüja sellel juhul omale vastutust ei võta, ära kommenteeri. Tark tagantjärgi on tore olla. Ise olen ka end süüdistanud, et nii heauskselt uskusin müüja valesid. Hoolimata sellest, et tegin oma arust põhjaliku uurimistöö ja ei leidnud ühtegi paha kommentaari siis tagantjärgi selguski, et Paide Autoaed pole mõtet googeldada. Seal müüakse Kaskoaste OÜ nimele registreeritud kasutatud autosi, mis ei ole mingit kontrolli läbinud või kui on siis müüja auto vigadest ostjat ei teavita. Hiljem kui googeldada siis leidub jah siin foorumis üks julge, kes sellest teemast rääkis ja Googel Mapsis oli mitu mitu hoiatavat kommentaari. kuna tänaseks on see firma Kaskoaste OÜ google mapsist maha võetud vist selle pärast, et muidu on raskusi selliseid autosid ostjale müüa siis tänaseks neid seal ei leidu. aga nad olid olemas. (Koopia olemas.)
Ma väga loodan, et on veel rohkem julgeid inimesi, kes temalt petta saades seda infot ka teistele jagavad ja TTJA kaebuse ametlikult esitavad.
Goohgle mapist maha võetud kommentaarid olid selliselt hoiatavad:
SOOVITAN SELLEST PLATSIST EEMALE HOIDA! Sõidukit kontrollimata, ei vasta müügikuulutusele ehk müüja pole ise ka päriselt teadlik sõiduki seisukorrast.
Kohapeal räägitakse ilustatud juttu.Usaldus puudub, valesi on palju ja vastuolus rääkimist.
Ostsin auto möödunud aasta okt. ei olnud seal konditsjoneeri mis pidi olema, ytleks nii.... tuhat viga aga nad ise ei tunne autosi, sellest on kahju.
Raha kysida oskavad.
Nad ei tea ise ka, mida seal müüvad. Kurb, et inimesi nii nahaalselt petetakse
Ostetud auto ei kõlbanud üldse sõitmiseks, läks kohe esimesel nädalal parandusse. Aga väideti müüja poolt, et läheb ülevaatuselt KINDLALT läbi.
Varjatud viga läks maksma 1200.-. Kahjuks loen alles hiljem arvustustest, et mitmetel sama mure. Ei soovita.
SOE SOOVITUS- ÄRA OSTA SELLELT PLATSILT!!!!
Nende kõigi kommentaaride taga on heausksed ostjad, kes on petta saanud ja mitte kuu vaid aastate lõikes.

Jällekirjutamiseni kui otsuse olen kätte saanud.
Viimati muutis ÜlleR123, 05 Apr 2024, 18:47, muudetud 4 korda kokku.

Kasutaja avatar
axo
Foorumlane
Postitusi: 33
Liitunud: 21 Jaan 2010, 23:15

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas axo » 07 Veebr 2024, 17:53

Ei õigusta seda ettevõtet kuidagi, aga kasutatud auto, eriti kuskilt müügiplatsilt tasuks ikka enne mitte peale ostmist üle vaadata. Mingit juttu, et auto üle vaadatud ja kontrollitud jne. ei tasu tänapäeval uskuda. Ilmselt ei tea ärikad neid vigu isegi.
S80 P3 D5

kaheksa
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 12 Jaan 2016, 06:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kaheksa » 07 Veebr 2024, 18:15

Vana hea hoidsin kontrolli pealt 100eur kokku ja maksin 10x rohkem remondi eest. Kui autosid ei tunne, siis tuleb viia kontrolli ja kui plats keeldub või tahab viia ainult kindlasse töökotta, siis minema jalutada.

ookeanivõidusõit
Foorumlane
Postitusi: 64
Liitunud: 24 Aug 2022, 20:43

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas ookeanivõidusõit » 07 Veebr 2024, 18:39

Ostsin oma Volvo ka sealt. Nagu ikka, tuli peale ostu välja mitmeid asju mis tegemist vajasid, aga kasutatud autoga see ju normaalne. Ja kui müüja kõiki vigu ette ei loe, siis ei maksa kohe arvata et neid vigu varjati - ostjal on ju enne ostu võimalik kõike kontrollida.

Iseasi jah kui kinnitatakse et auto läbib ülevaatuse aga reaalsus on teine, siis võib tõesti valetamises süüdistada. Imelik et sellist asja üldse lubati.

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1070
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kloox » 11 Veebr 2024, 19:55

Pole ka seotud kuidagi nende paide kandi müügimeestega,aga no krt terve eesti on ju selliseid nö autoärikaid täis.
No aga tegelikult on ju aastaid kui mitte aastakümneid sellest räägitud,et ära osta põrsast kotis.Kõigepealt kontrolli ja siis alles rahakoti lõugu laiutama.Viimasel ajal on näoraamatusse ka palju sarnaseid asju tekkinud.Et näed ostsime jutt oli ilus ja lasti üle,aga ennem ju olid kõik võimalused kontrolliks olemas.Aga laiskus või ihnus ei lubanud seda teha.
Automüüja eesmärk on müüa,mitte remontida autot.Autoaia müüja juttu pole mõtet kunagi kuulata,need ju müügimehed(mitte lukksepad) ja eesmärk on autot müüa sellisena nagu ta on.Tüüpilise eestlasena aastat,lisasid ja läbisõitu ostes on paljud pettuma pidanud ja pettuvad edaspidigi.
Kui sulle näiteks tuuakse treilaga masin,sa lööd ta läikima,pole meetritki sõitnud,mis juttu sa loodad selliselt inimeselt saada masina korrasoleku kohta ja siis lähed teda veel vigade varjamises süüdistama? Kui just kirjalikku kontroll-lehte masinaga kaasas polnud,siis pole nagu millegi üle vaielda.
No aga kui remont(kulutused) juba tehtud,siis pole nagu mõtet tagasi ka ju anda masinat.Minu arvamus.
Ja noh see on ka ammune tõde,et osta mis masin tahes,remontima pead seda niikuinii.Ja tavaliselt äsja ostatud masina hoolduse suurusjärk on ikka 500+ eur-i juurde jäänud.(teadmatata ajalooga masina puhul kõvasti enam) ja mida uuemaks,seda suuremad need summad on.
Mina ostsin oma volvo kunagi piltide järgi autoweltist ning sain autot alles elusuuruses näha,kui raha oli juba makstud ja ei pettunud,sain selle,mida ostsin ning võidab siiamaani perekonnas edasi ilma suuremate probleemidetta.Vigu oli muidugi huvitavaid- lasnamäe stiilis parandused ja muu selline.

See jutt ei ole parastamiseks vaid selleks ,et keegi äkki juhtub lugema seda ja mõtleb enne,kui lisasid,aastaarvu läbisõitu ostma läheb.Või müügimehe ilusaid sõnu kuulama. :D
Miks kirjutasin,kuna olen tuttavatel päris palju autosid vaatamas kaasas käinud ning neid eesti automüüjaid palju näinud ja mitmed on jäänud ostmata.Mõnedest vast siinsamas foorumis juttu.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

ÜlleR123
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Sept 2023, 11:41

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas ÜlleR123 » 13 Veebr 2024, 10:03

Tere,
Annan teada, et Tarbijavaidluste komisjon tegi otsuse nr 19-1/23-12144-001. Mida saate nende kodulehelt lugeda. Hoian teid kursis kuidas olukord laheneb. Juhul kui minu lugu päästab mõne ostja sellisest halvast kogemusest on juba hästi. Kuna mul endal kohtuga kogemus puudub siis tuleb ka see kogemus selle loo põhjal omandada. Kindalsti pikemalt asja arutades saavad ka need ostjad asjasse selgust, millisesse olukorda nad heauskselt sattuda võivad ja kas nad valiksid ikka selle tee.

Kasutaja avatar
marko1975
Kreisi postitaja
Postitusi: 409
Liitunud: 07 Mai 2022, 08:25
Asukoht: aespa

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas marko1975 » 13 Veebr 2024, 13:32

tundub et ma vist pääsesin hullemast: oli plaanis omajagu tagasi sealt enne praegust xc90 osta sealse xc90 masina aga ei saanud sinnapoole kuidagi liiklema ja nii see jäigi sinnapaika aga hea et ei saanud asja.
Volvo XC90 - 2004
Volvo XC60 - 2011

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 874
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Igor » 13 Veebr 2024, 13:51

Mis imehädad seda ostetud autot siis vaevasid?
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4028
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas taavi » 13 Veebr 2024, 14:00

väga hea, saab ehk selgust ka mida autokuulutusse kirja panna tasub ja mida mitte, et müüjana ei satuks sellisesse olukorda kogemata ja heauskselt. Palju jõudu et kohtuni viitsid asja välja ajada.
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

Kasutaja avatar
volvo240
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 20 Jaan 2009, 23:48
Asukoht: Turba-Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas volvo240 » 13 Veebr 2024, 20:29

Igor kirjutas:Mis imehädad seda ostetud autot siis vaevasid?

Oleks ka huvitav teada.
Ostsin enda auto ka aasta tagasi sealt.Pole ühtegi halba sõna nende kohta.Auto täpselt selline
nagu kuulutuses kirjas oli.Kontrollis ei käinud.Võib-olla lihtsalt vedas.
V70 2,5tid-98 Turquoise pearl metallic-Müüdud
S80 D5 2002-Müüdud
XC70 D5 2008-maha kantud
XC70 D4 Classic Sport 2015

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1070
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kloox » 14 Veebr 2024, 06:56

Pane see otsus siis siia avalikult välja,ttja lehelt sellise numbri komboga küll es leia või ei oska ma otsida.Kuna pole kirjas kuhu maarjamaa nurka masin sattus,siis vbla remondikalkull ja muud asjad korrutati lihtsalt 2-ga.
Võtad turbo ja egr-i ia-st siis peaks juba üle poole sellest 3 kilost kulunud olema ma pakun ning paar pihustit ja korralik hooldus ja kisubki selle summa kokku :D .
Aga huvitaks ennastki,mis varjatud vead sellised olla said.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
Paranormal
Kõva postitaja
Postitusi: 173
Liitunud: 13 Juun 2011, 15:31
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Paranormal » 14 Veebr 2024, 07:32

Ma sealt nimekirja ei leidnud kui .pdf kokkuvõttest jäid silma:
2. ja 3. silindri pihustid, aku, ketas, klots, pidurivedelik, soonrihm, õlid, filtrid.

LS on sisuliselt 300tkm ja hakata huiama elemantaarsete hooldustarvikute ja pihustitega? Kas tõesti saab eeldada, et mootoriõli ja filtrid on ''kontrollitud''? Sorri, see on ajuvaba. Sa ei nõua müüalt remondikulu hüvitamist vaid tahad, et sinu auto hoolduse arve saaks makstud..
Elementaarne hooldus jääb ikka uue omaniku kanda.

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 874
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Igor » 14 Veebr 2024, 08:20

Minu arust pihustiteema on jama teema, aga tuleb alla neelata ja edasi elada. Klotsid, aku ja muud pisividinad pole mainimist väärt, kasutatud autot ostes (ükskõik, platsilt või platsi tagant) peab selle esimese kulutusega nagunii arvestama. Mida vähemaga pääsed, seda parema auto said, aga kulutustest pääsu ei ole.
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
aLLaN86
Foorumi veteran
Postitusi: 571
Liitunud: 03 Veebr 2013, 22:31

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas aLLaN86 » 14 Veebr 2024, 08:22

Aga palun, kes linki soovisid... https://jvis.ttja.ee/modules/tarbijavai ... sed/avalik ja sisestad "19-1/23-12144-001"

(PS.Millegi pärast ei lase otse linkida, ei meeldi vist need kandilised sulud seal lingis vms)

Ma näiteks ei saa aru, mis siin valesti on? Kaupleja ütles selge sõnaga otsese küsimuse peale, et kõik on ok ja mingeid lisakulutusi kohe teha ei tule. Kui ikka "miljoni mängus" õige vastus ette öeldakse, siis peaks ikka loll olema, et seda võimalust ära ei kasutaks :D Sellega müüja kaevas endale ise augu ja antud juhul ma võiks ükskõik mis pisiasjad tema kaela veeretada (südamerahuga), polegi nagu midagi vaielda enam ja köhigu pappi ja neelaku see klimp alla. Ja mis point kohtusse minna, kui TTJA on otsuse teinud, et kõik vastavad kulud tuleb kauplejal kompenseerida ja kaupleja vastuväiteid ei esitanud, kõik ju selgelt kirjas, et tarbija võitis antud vaidluse.
'13 Volvo S80 T6 (MY14)
'98 Volvo S40 T4
'99 Mitsubishi Galant 2.0
'96 Mitsubishi Lancer 1.6
'82 Opel Ascona C 1.6

stihl
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas stihl » 14 Veebr 2024, 09:39

Paranormal kirjutas:Ma sealt nimekirja ei leidnud kui .pdf kokkuvõttest jäid silma:
2. ja 3. silindri pihustid, aku, ketas, klots, pidurivedelik, soonrihm, õlid, filtrid.



Need on KÕIK ju hooldusasjad.

Siit loost võiks lumehelbed õppida jalausa omale kirja panna, et kui sa ostad platsilt kasutatud auto, siis sellel reeglina ON HOOLDUSED tegemata.
Auto on kuskilt eurost kohale treilatud ja sealgi ei hakka mitte keegi oma autot müües seda enne kulukalt hooldama.

Samuti võib olla tühjaks olla jooksnud kliimasüsteem (see jookseb ca 5 aastaga kõigil tänapäeva autodel tühjaks, isegi kui nad heas korras on), ja 100% kindlasti on pekki läinud platsi peal seistes aku.
Isegi rehvid jooksevad ajaga tühjaks, aga need lastakse odavalt uuesti täis.

Palun ostke oma kasutatud autod autoesindustest, kellel on endal olemas töökojad, kontrollivõimalused, õppinud mehed, kliimagaasid, laos uued akud jne jne.
Kui sealt saate hooldusraamatuga ja äsja tehtud hooldusega masina, siis nii ka on.
Ja pole mõtet oma rahaga koonerdada, mööda platse hulkuda ja käituda sisuliselt nagu iseliikuvad vene/iraani droonid, mis konfliktiga kokku puutudes kohe plahvatavad.

Mingi mõte ka selline: osadele ongi ellu sellist action`it vaja.
Muidu nad ju ei hoiduks sellest.
Ja ma olen kindel, et seal TVK-s on teatud "tarbijate" nimed juba ammu korduma hakanud.

PS. Vaatasin huvi pärast selle Paide autoaia müügiautosid (neid täna 49) auto24-jas. - [url]https://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=3&a=100&ac[0]=2008&ae=2&af=50&ssid=128212368&ak=0[/url]
Neil on KÕIK masinad märgitud, et "hooldusraamatuga" - mis on tänapäeva kerimismaania ajal VÄGA haruldane ja näitab, et midagi nad autodest ikka peavad teadma.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist