Kaskoaste OÜ / paideautoaed.ee (palus oma isikliku nime kustutada)

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1070
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kloox » 14 Veebr 2024, 11:55

Täis tüüpiline eestlane,ostanvana panni ja lähen nõudma,miks tutikat autot ei saanud.Ja tundub,et ikka inimestel on mega igav,kui viitsitakse selliste asjadega tegeleda.Saaks aru,kui kompressiooni poleks või midagi,siis läheks jaurama,aga kuluosade üle lamenti lööma hakata-ema anna padruneid.
Ametlikku remondikalkulli tahaks ka näha,äkki on tegu ia pakkumisega :D
Mine osta esindusest garantiiga masin-on minu soe soovitus.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kaheksa
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 12 Jaan 2016, 06:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kaheksa » 14 Veebr 2024, 12:16

stihl kirjutas:Neil on KÕIK masinad märgitud, et "hooldusraamatuga" - mis on tänapäeva kerimismaania ajal VÄGA haruldane ja näitab, et midagi nad autodest ikka peavad teadma.


Sa ikka tead, et "hooldusraamat" on kõige lihtsam asi mida petta? Leedus saad platsi peal putkas valida millist tahad, onu lihtsalt kirjutab erinevate pastakatega info sisse ja lööb erinevaid templeid järgi :D

Tuleb osta reaalset autot mitte infot mida sulle näidatakse

stihl
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas stihl » 14 Veebr 2024, 14:23

kaheksa kirjutas:
stihl kirjutas:

Sa ikka tead, et "hooldusraamat" on kõige lihtsam asi mida petta? Leedus saad platsi peal putkas valida millist tahad, onu lihtsalt kirjutab erinevate pastakatega info sisse ja lööb erinevaid templeid järgi :D



Kle, ma endise esindus(t)e pikaajalise hooldusmeistrina tean VÄGA hästi, mis asi on hooldusraamat.
Ca 10a jooksul jõudis VW, Land Roveri ja Mazda esindusse vaid paar-kolm võltsitud hooldusraamatut.
Mis karjusid juba kaugelt, et "olen võltsitud". (esindus sai neid kontrollida ka, muidugi)

Aga üldiselt sellel "ostan reaalset autot" teemal ma ei viitsi enam jahuda; kõik võivad osta juustulaadset toodet, kui soovivad, mina kätt ette ei pane.
Ei pea päris juustu ostma, kui raha piisavalt pole.

kaheksa
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 12 Jaan 2016, 06:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kaheksa » 14 Veebr 2024, 15:04

stihl kirjutas:
kaheksa kirjutas:
stihl kirjutas:

Sa ikka tead, et "hooldusraamat" on kõige lihtsam asi mida petta? Leedus saad platsi peal putkas valida millist tahad, onu lihtsalt kirjutab erinevate pastakatega info sisse ja lööb erinevaid templeid järgi :D



Kle, ma endise esindus(t)e pikaajalise hooldusmeistrina tean VÄGA hästi, mis asi on hooldusraamat.
Ca 10a jooksul jõudis VW, Land Roveri ja Mazda esindusse vaid paar-kolm võltsitud hooldusraamatut.
Mis karjusid juba kaugelt, et "olen võltsitud". (esindus sai neid kontrollida ka, muidugi)

Aga üldiselt sellel "ostan reaalset autot" teemal ma ei viitsi enam jahuda; kõik võivad osta juustulaadset toodet, kui soovivad, mina kätt ette ei pane.
Ei pea päris juustu ostma, kui raha piisavalt pole.


Et siis ei tasu osta "reaalset autot"? Vaatad raamatust, et hooldused tehtud ja kannad raha üle ilma kontrollimata?

peeterk
Foorumlane
Postitusi: 52
Liitunud: 20 Juun 2007, 23:24
Asukoht: Läänemaa

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas peeterk » 14 Veebr 2024, 15:16

Hooldusraamatute võltsimine on tänapäeval äri, mitte ainult Volvodel, enamlevinud markidele saad täitmata raamatu lihtsalt hankida. Et selle foorumiga haakuks ja väiteid kinnitada panen paar pakkumist: Esimene Teine
Igaüks, kes oskab müüja teisi esemeid vaadata näeb sealt millistele markidele värskeid originaalidega äravahetamiseni sarnaseid hooldusraamatuid pakutakse.

Kiidan teemaalgatajat, et müüdud auto vigade osas TTJA`lt abi küsis.

stihl
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas stihl » 14 Veebr 2024, 16:28

peeterk kirjutas: väiteid kinnitada panen paar pakkumist:


Pane veel ka paar pakkumist, kust saada esilehele dealeri klepsu + templit + allkirja.
Kõike seda muidugi lihtsa vaevaga, et romude puhul ka ära tasuks.

Ja teine teema: tõesti arvad, et see paidekate kontor on viitsinud kõigile 49-le autole võltsitud raamatud tekitada?
Nad ei viistiks seda eluski teha.

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1070
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kloox » 14 Veebr 2024, 18:32

peeterk kirjutas:Kiidan teemaalgatajat, et müüdud auto vigade osas TTJA`lt abi küsis.


Ma nagu ei saa aru mille eest-laiskuse lohakuse koonerdamise? Et elementaarseid kuluosasid ise osta ei suudeta? Kui ei suudeta ostueelset kontrolli teha siis sa hakkad seda kiitma või???
Mulle meeldiks ka muidugi osta preemiumklassi auto ,mis ei maksaks eriti midagi ja seisukord oleks uueväärne.Äkki müüd mõne sellise mulle? 8)
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4028
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas taavi » 15 Veebr 2024, 09:46

see asi oligi nii, et kasutatud autot ostes ettevõttena ära kirjuta juurde et lisakulutusi ei vaja. vaid kirjuta juurde lisakulutusi ei vaja esimese 100km läbimiseks, peale seda võib vajada :d ja ongi jokk :D seuhtes hea, saab nüüd kellegi rahakoti abil kohtult seisukoha, milline peab olema JOKK autokuulutus, ootan põnevusega. On ka olnud juhuseid, kui "unustan" öelda et aku surnud, rehvid kandilised ja aastast eelmine sajand ja mõne kohapeal makro tugevdab kere jms :D No lihtsalt läks meelest ära :)
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

peeterk
Foorumlane
Postitusi: 52
Liitunud: 20 Juun 2007, 23:24
Asukoht: Läänemaa

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas peeterk » 15 Veebr 2024, 09:51

stihl kirjutas:Pane veel ka paar pakkumist, kust saada esilehele dealeri klepsu + templit + allkirja.
Kõike seda muidugi lihtsa vaevaga, et romude puhul ka ära tasuks.

Diileri kleepsu saab kujundada siit
Templi võib ka tellida.

Konkreetse auto ja müügiplatsi teemast kipub see jutt juba välja minema aga oluline on aru saada, et kasutatud autode äris on kõik eelpool viidatud võltsimismeetodid laialt levinud olnud juba aastaid. Mäng käib paidekate autoliivakastist "pisut" suuremal skaalal, sellest riigist, kus need autod meie riiki tuuakse...
Aga tagasi kohalikku kartulivabariiki. Stihl vana jaguarihundina peaks mäletama 20 aasta taguseid aegu, mil esinduste kasutatud autode müüjad hooldusraamatutesse templeid sisse tagusid. Ise olin tol ajal Kommestis ja pruugitud peukari müüjad olid juba oma olemuselt kõige libedamad sellid.

kaheksa
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 12 Jaan 2016, 06:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kaheksa » 15 Veebr 2024, 11:38

stihl kirjutas:Ja teine teema: tõesti arvad, et see paidekate kontor on viitsinud kõigile 49-le autole võltsitud raamatud tekitada?
Nad ei viistiks seda eluski teha.


Tihti ka "hooldusraamat" märge tähendab seda, et see on lihtsalt olemas. Teed lahti ja selgub, et on täidetud garantii lõpuni ning järgmised 100tuhat on puudu.

Olgerokas
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Veebr 2024, 11:48

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Olgerokas » 15 Veebr 2024, 12:02

Avastasin faktilise asjaolu mis paneb nende müügiplatsil müüdavate sõidukite ajaloos mind isiklikult küll kahtlema.

Nimelt antud sõiduk Volvo S60 reg nr: 475GTR, kuulutuse link siin: https://www.auto24.ee/soidukid/3998675
Kuulutuses on rõhutatud lausa mitmel korral, et sõiduk on toodud äsja hollandist ning seega päritolu riik just kui peaks olema holland.
Reaalsus on aga see, et selle sõiduki andmeid kontrollides järgnevast andmebaasist: https://eteenindus.mnt.ee/public/soiduk ... ntroll.jsf ilmneb, et sõiduk on toodud hoopistükkis saksamaalt.
Leian, et see on ebaaus tulevase ostja suhtes sellist väärinfot esitada müüja poolt.

kaheksa
Kõva postitaja
Postitusi: 293
Liitunud: 12 Jaan 2016, 06:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas kaheksa » 15 Veebr 2024, 12:42

Need arki andmed on ka vahest sellised nii ja naa, tasub carVerticalist alati läbi lasta enne

stihl
Foorumlane
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas stihl » 15 Veebr 2024, 12:44

Olgerokas kirjutas: sõiduk on toodud äsja hollandist


Mingi flaam pani sellega saksas ringi, käis seal tööl vms, milles kühvel? (kohalik Hollandi kalevipoeg)
Sellise "pettuse" peale ma küll ei erutuks.

Tähelepanu tasuks pöörata siis, kui viimane hooldus seal raamatus on tehtud 290 tuhande pealt ja aastal 2016.
Ehk siis on teist samapalju, ilma hooldusraamatusse märkimata, veel otsa sõitnud ja siin sujuvalt tagurpidi tagasi.

Olgerokas
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Veebr 2024, 11:48

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Olgerokas » 15 Veebr 2024, 13:37

stihl kirjutas:
Olgerokas kirjutas: sõiduk on toodud äsja hollandist


Mingi flaam pani sellega saksas ringi, käis seal tööl vms, milles kühvel? (kohalik Hollandi kalevipoeg)
Sellise "pettuse" peale ma küll ei erutuks.

Tähelepanu tasuks pöörata siis, kui viimane hooldus seal raamatus on tehtud 290 tuhande pealt ja aastal 2016.
Ehk siis on teist samapalju, ilma hooldusraamatusse märkimata, veel otsa sõitnud ja siin sujuvalt tagurpidi tagasi.


Fakt on fakt, auto on toodud saksamaalt mitte hollandist. Seega on esitatud valeinformatsiooni kuulutuses.

Olgerokas
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Veebr 2024, 11:48

Re: Kaskoaste OÜ / Paide Autoaed /

PostitusPostitas Olgerokas » 15 Veebr 2024, 13:48

Olgerokas kirjutas:Avastasin faktilise asjaolu mis paneb nende müügiplatsil müüdavate sõidukite ajaloos mind isiklikult küll kahtlema.

Nimelt antud sõiduk Volvo S60 reg nr: 475GTR, kuulutuse link siin: https://www.auto24.ee/soidukid/3998675
Kuulutuses on rõhutatud lausa mitmel korral, et sõiduk on toodud äsja hollandist ning seega päritolu riik just kui peaks olema holland.
Reaalsus on aga see, et selle sõiduki andmeid kontrollides järgnevast andmebaasist: https://eteenindus.mnt.ee/public/soiduk ... ntroll.jsf ilmneb, et sõiduk on toodud hoopistükkis saksamaalt.
Leian, et see on ebaaus tulevase ostja suhtes sellist väärinfot esitada müüja poolt.


Tundub, et müügiplatsi tegelased loevad aktiivselt meie foorumit siin. Kuulutuses olev tekst on nüüdseks siis ära muudetud ja lisatud selgitus kuulutusse. Kuid ei saa aru milleks sellist valet üldse esitleda ja siis hiljem hakkata asju siluma. Võiks kohe algselt olla aus ja läbipaistev mitte üritada valetada ja petta kliente.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist