Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 06 Dets 2016, 10:44

sanderk kirjutas:Ma väga ei kujutaks ette et ma kutsuksin kedagi rumalaks kui endal midagi asjakohast ütelda pole.
Ja Olegile ikka ei ütleks, et ma ei saa ta vigasest keelest aru. Müts maha et üritab. Kasvõi pusin ja küsin täpsustusi kui vaja.
Ma nüüd rohkem ei postita kui just midagi väga head ei tule.
Edu!


Teeme nii, et siin käivad inimesed loevad Sinu minu väiteid ja teevad selle otsuse ise. Sinu mõttemaailm on lihtsalt üks sirge ja Sa näed asju oma vaatevinklist sp ütlengi, et oled veidi kitsa/rumala mõttemaailmaga .. ei ole vaja meid siia pettusega sõimama tulla, mõtle veidi väljapoole oma piire. minu vastuväited Sinule on asjakohased. Ja Oleg ei saa just suurem autotundja olla, kui ta kohapeal masinat inspekteerides ei suuda selle küljest leida 3 erinevas kohas märgitud vin koodi. Ja suht tihti ma hoian sellistest klientidest eemale, vähem peavalu meile. Teadvustage endile, et te tulete ostma kasutatud autot, ma ei ole mingisugune röntgen, et näen autost läbi ja oskan sulle selle kohta kõike öelda! Kergem on tellida vastavas margiesinduses ostumüügieelne kontroll! ja edasi saate seal nuriseda, kui midagi neilgi kahe silma vahele jääb!

oleg
Kõva postitaja
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Aug 2015, 09:45
Asukoht: Tartu

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas oleg » 07 Dets 2016, 00:10

AutoGroupOÜ kirjutas:
sanderk kirjutas:Ma väga ei kujutaks ette et ma kutsuksin kedagi rumalaks kui endal midagi asjakohast ütelda pole.
Ja Olegile ikka ei ütleks, et ma ei saa ta vigasest keelest aru. Müts maha et üritab. Kasvõi pusin ja küsin täpsustusi kui vaja.
Ma nüüd rohkem ei postita kui just midagi väga head ei tule.
Edu!


Teeme nii, et siin käivad inimesed loevad Sinu minu väiteid ja teevad selle otsuse ise. Sinu mõttemaailm on lihtsalt üks sirge ja Sa näed asju oma vaatevinklist sp ütlengi, et oled veidi kitsa/rumala mõttemaailmaga .. ei ole vaja meid siia pettusega sõimama tulla, mõtle veidi väljapoole oma piire. minu vastuväited Sinule on asjakohased. Ja Oleg ei saa just suurem autotundja olla, kui ta kohapeal masinat inspekteerides ei suuda selle küljest leida 3 erinevas kohas märgitud vin koodi. Ja suht tihti ma hoian sellistest klientidest eemale, vähem peavalu meile. Teadvustage endile, et te tulete ostma kasutatud autot, ma ei ole mingisugune röntgen, et näen autost läbi ja oskan sulle selle kohta kõike öelda! Kergem on tellida vastavas margiesinduses ostumüügieelne kontroll! ja edasi saate seal nuriseda, kui midagi neilgi kahe silma vahele jääb!



Ma ei ole autoekspert ja ma ei ole võimeline näha VIN koodi olles 200+ km autost eemal :D ma esitasin teile küsimused mis ma nagunii küsiks kohapeal.. kuid mingit vastust ma teilt ei saanud ja kulutus oli nii huvitav otsustasin siiski sõita Pärnusse..

Kirjutasin AutoGroup OÜ-le sellist kirja :
Copy paste auto24.ee, lisan et kulutuses oli kirjutatud läbisõit kontrollitud ja teostatud müügieelne kontrol ja ettevalmistus !!

''Tere.
Tahaks rohkem teada selle auto kohta.
Kas teil on mingeid paberid läbisõidu kontrollist? kes teostas tehnilise kontrolli ja müügieelne ettevalmistus? kes ja kuna vahetas mootoririhma? kas selle kohta on mingi arve ? kas mootor, käigukast ja nelikvedu töötavad ilusti ? kas auto värvikihi olete kontrollinud ? mind huvitab kas auto osales suures avariis või ei. kas auto on eestis arvel ? kui mind rahuldab auto ajalugu siis sooviksin osta seb liisinguga. Ise elan tartus nii et enne kui lähen pärnusse autot vaatama tahaks rohkem infot selle kohta. Pildid hooldusraamatust võiksite saata ( kustutatud )@gmail.com
Lugupidamisega.''

muidugi ma saan aru et tegu on kasutatud autoga,kuid 14 000 eest tean et saab head kasutatud auto leida... kui müüa väidab et läbisõidu kontroll infoautos. siis kuidas ta seda seal kontrollis ? andku paber !! :)) värvikihimõõtja maksab alates 50 euri isegi mina saan seda endale lubada rääkimata autopoest...
XC90 D5 136kw

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 07 Dets 2016, 00:17

Müüdavate autode osas kommenteerida ei oska, siinse materjali baasil tundub, et teeninduskultuur on suhtkoht olematu. Üleolev suhtumine, mina pole midagi kunagi halba teinud ja kõik teised on pahatahtlikud, rumalad jne. Mulje järgi halvas mõttes tüüpiline autoaed, kus nahkvestides mehed pilluvad pärleid sigadest klientide ette.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 09 Dets 2016, 14:48

Liiwaannus kirjutas:Müüdavate autode osas kommenteerida ei oska, siinse materjali baasil tundub, et teeninduskultuur on suhtkoht olematu. Üleolev suhtumine, mina pole midagi kunagi halba teinud ja kõik teised on pahatahtlikud, rumalad jne. Mulje järgi halvas mõttes tüüpiline autoaed, kus nahkvestides mehed pilluvad pärleid sigadest klientide ette.


pigem tundud sina kana moodi, kes kaagutab kanalas, nii nagu teil siin kombeks on. Kui tulete meie autoaeda vingus näoga nina püsti, suhtumisega, et iga automüüja on petis siis parem jäta siia tulemata. Teed head nii endale, kui ka meile!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 09 Dets 2016, 14:53

oleg kirjutas:
AutoGroupOÜ kirjutas:
sanderk kirjutas:Ma väga ei kujutaks ette et ma kutsuksin kedagi rumalaks kui endal midagi asjakohast ütelda pole.
Ja Olegile ikka ei ütleks, et ma ei saa ta vigasest keelest aru. Müts maha et üritab. Kasvõi pusin ja küsin täpsustusi kui vaja.
Ma nüüd rohkem ei postita kui just midagi väga head ei tule.
Edu!


Teeme nii, et siin käivad inimesed loevad Sinu minu väiteid ja teevad selle otsuse ise. Sinu mõttemaailm on lihtsalt üks sirge ja Sa näed asju oma vaatevinklist sp ütlengi, et oled veidi kitsa/rumala mõttemaailmaga .. ei ole vaja meid siia pettusega sõimama tulla, mõtle veidi väljapoole oma piire. minu vastuväited Sinule on asjakohased. Ja Oleg ei saa just suurem autotundja olla, kui ta kohapeal masinat inspekteerides ei suuda selle küljest leida 3 erinevas kohas märgitud vin koodi. Ja suht tihti ma hoian sellistest klientidest eemale, vähem peavalu meile. Teadvustage endile, et te tulete ostma kasutatud autot, ma ei ole mingisugune röntgen, et näen autost läbi ja oskan sulle selle kohta kõike öelda! Kergem on tellida vastavas margiesinduses ostumüügieelne kontroll! ja edasi saate seal nuriseda, kui midagi neilgi kahe silma vahele jääb!



Ma ei ole autoekspert ja ma ei ole võimeline näha VIN koodi olles 200+ km autost eemal :D ma esitasin teile küsimused mis ma nagunii küsiks kohapeal.. kuid mingit vastust ma teilt ei saanud ja kulutus oli nii huvitav otsustasin siiski sõita Pärnusse..

Kirjutasin AutoGroup OÜ-le sellist kirja :
Copy paste auto24.ee, lisan et kulutuses oli kirjutatud läbisõit kontrollitud ja teostatud müügieelne kontrol ja ettevalmistus !!

''Tere.
Tahaks rohkem teada selle auto kohta.
Kas teil on mingeid paberid läbisõidu kontrollist? kes teostas tehnilise kontrolli ja müügieelne ettevalmistus? kes ja kuna vahetas mootoririhma? kas selle kohta on mingi arve ? kas mootor, käigukast ja nelikvedu töötavad ilusti ? kas auto värvikihi olete kontrollinud ? mind huvitab kas auto osales suures avariis või ei. kas auto on eestis arvel ? kui mind rahuldab auto ajalugu siis sooviksin osta seb liisinguga. Ise elan tartus nii et enne kui lähen pärnusse autot vaatama tahaks rohkem infot selle kohta. Pildid hooldusraamatust võiksite saata ( kustutatud )@gmail.com
Lugupidamisega.''

muidugi ma saan aru et tegu on kasutatud autoga,kuid 14 000 eest tean et saab head kasutatud auto leida... kui müüa väidab et läbisõidu kontroll infoautos. siis kuidas ta seda seal kontrollis ? andku paber !! :)) värvikihimõõtja maksab alates 50 euri isegi mina saan seda endale lubada rääkimata autopoest...


Oleg, mis jura sa nüüd ajad. Sa kirjutasid, et käisid koha peal ja ei saanud vin koodi! Sinu, kui suure autotundja käest küsisin vastu siin foorumis, et kas sa ise kohapeal ei saanud vin koodi võtta, kui see on autol 3 erinevas kohas näha. Sa ju katsusid ja vaatasid kõik kohapeal üle. Kas sa tuled väitma, et küsisid minu käest koha peal vin koodi ja ma ei andnud seda sulle? Mis juttu sa kirjutad! Iga vastusega su jutt muutub ja muutub. 50 euro eest saad sa hiina jama, mis näitab ei tea mida. Võtnud see aparaat kaasa. Mina ei tulle sulle rääkima, mis peab ja mis ei pea olema sinu töö juures saadaval ja olemas. Telli ostumüügi eelne kontroll järgmine kord, kui lähed autot ostma. Nii on kõige lihtsam nii müüjale kui ka sulle ostjale. Kasutatud autod maksavad ka 50000 euri. Küsimus ei ole auto väärtuses, vaid jutt käib sellest, et masin on sõitnud ja seda on varasemalt kasutatud! Oleg, laienda oma silmaringi :)

Kasutaja avatar
aLLaN86
Foorumi veteran
Postitusi: 571
Liitunud: 03 Veebr 2013, 22:31

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aLLaN86 » 09 Dets 2016, 17:17

Mulle jääb arusaamatuks, kus kohast on võimalik Olegi sellest konkreetsest jutust välja lugeda, et kohapeal käies ta ei saanud VIN-koodi? Ta kirjutas ju selge sõnaga, et ta ei saanud seda näha olles autost 200km eemal ning ta soovis oma küsimustele vastuseid enne kui sinna autot vaatama tuleb - ta küll otse ei küsinud VIN-koodi(vähemalt mitte selles konkreetses kirjas) aga lugedes neid küsimusi, ma eeldaks ise samuti, et saaks selle põhjal ka VIN-i. Mina ise ka ei viitisiks teise Eesti otsa minna autot vaatama puhtalt kuulutuse põhjal, ikka tekivad lisaküsimused milledele sooviks eelnevalt vastuseid saada. Teie aga ei vastanud Olegi kirjale vaid tagant järgi üritate end õigustada sellega et kritiseerisite siin tema kirjaoskust. Kui teie jaoks jäigi midagi arusaamatuks, oleksite võinud siis viisakusest vähemalt vastata ning uurida, ehk saab ta oma teksti ümber sõnastada arusaadavamaks kuigi mina ei leidnud selles tekstis midagi mille kohta taolist märkust teha. Oleg aga tuli ikkagi kohale ning ilmselgelt sai VIN-koodi teada kohal olles aga see on küll loll vabandus, et ei julgeta seda avaldada eelnevalt kuna ükskord käidi vargil(puhas ebaõnn äkki, et just teie autoaias?), tol hetkel tulevane klient pidi lõppkokkuvõttes autos siiski pettuma ning seda aja ning rahakulu oleks ta saanud vältida saades eelnevalt auto kohta lisainfot.
Teie olete ju hoopis see, kes keeras kogu loo Olegi vastu, parandage kui ma eksin.
'13 Volvo S80 T6 (MY14)
'98 Volvo S40 T4
'99 Mitsubishi Galant 2.0
'96 Mitsubishi Lancer 1.6
'82 Opel Ascona C 1.6

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 09 Dets 2016, 18:22

AutoGroupOÜ kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:Müüdavate autode osas kommenteerida ei oska, siinse materjali baasil tundub, et teeninduskultuur on suhtkoht olematu. Üleolev suhtumine, mina pole midagi kunagi halba teinud ja kõik teised on pahatahtlikud, rumalad jne. Mulje järgi halvas mõttes tüüpiline autoaed, kus nahkvestides mehed pilluvad pärleid sigadest klientide ette.


pigem tundud sina kana moodi, kes kaagutab kanalas, nii nagu teil siin kombeks on. Kui tulete meie autoaeda vingus näoga nina püsti, suhtumisega, et iga automüüja on petis siis parem jäta siia tulemata. Teed head nii endale, kui ka meile!

Tõeallikas on rääkinud. Saaksid oma elu lihtsamaks teha kui müügiplatsi värva külge kirja paneksid: Vabanda, et sündisid, seejärel libista raha värava alt sisse, panen võtmed posti.
Peaksid ninatarga, ennasttäis, ülbe, saamatu ja autodest mitte midagi teadva pööbliga vähem suhtlema.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
risto
Foorumi veteran
Postitusi: 785
Liitunud: 06 Okt 2005, 09:12
Asukoht: Keila/Tallinn

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas risto » 09 Dets 2016, 22:53

AutoGroupOÜ kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:Müüdavate autode osas kommenteerida ei oska, siinse materjali baasil tundub, et teeninduskultuur on suhtkoht olematu. Üleolev suhtumine, mina pole midagi kunagi halba teinud ja kõik teised on pahatahtlikud, rumalad jne. Mulje järgi halvas mõttes tüüpiline autoaed, kus nahkvestides mehed pilluvad pärleid sigadest klientide ette.


pigem tundud sina kana moodi, kes kaagutab kanalas, nii nagu teil siin kombeks on. Kui tulete meie autoaeda vingus näoga nina püsti, suhtumisega, et iga automüüja on petis siis parem jäta siia tulemata. Teed head nii endale, kui ka meile!


See konkreetne on ainult üks lõik kogu sellest pasast mida ma lugesin! Sm. Autogrupp, mul tekkisid mõned küsimused. Kas see ,et te siia omalt poolt vihatud ,rumalaid inimesi ühendavasse keskkond kasutaja tegite peaks ka mingit üllamat eesmärki teenima.
Oleg kasutas oma küsimuste esitamiseks eesti keelt ja kui teie ettevõttes sellisest kirjapildist aru ei saada siis tekib küsimus kas haridus ja haritus küünivad teil 4 klassi tasemele... (hoia nüüd mütsi, mitte ei tahtnud koolilapsi solvata...) Ma loen ja loen ja targemaks saan ainult nii palju, sa tuled meie õue peale kiunuma kuidas sulle liiga on tehtud. Krt inimesed küsivad küsimusi ja tundugu kui lollid need tahes oleks VIISAKAS neile ka vastata.. Sina kui suur ,viisaks ,autoeksperdist aus müügimees võiksid hoopis asjatundmatuid suunata... Või mis?!
Kas sa tõesti arvad, et need kommentaarid mis siin lahkesti jaganud oled kuidagi tõestavad teie ettevõtte kõrget teeninduskultuuri??? Ole hea ja loe see "asi" mis sa siia poetanud oled ka ise rahulikult uuesti läbi nagu teistel soojalt soovitad!!!!
Noh ,tuli on otsa pandud. Ootame pauku...

oleg
Kõva postitaja
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Aug 2015, 09:45
Asukoht: Tartu

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas oleg » 10 Dets 2016, 00:54

AutoGroupOÜ kirjutas:
Oleg, mis jura sa nüüd ajad. Sa kirjutasid, et käisid koha peal ja ei saanud vin koodi! Sinu, kui suure autotundja käest küsisin vastu siin foorumis, et kas sa ise kohapeal ei saanud vin koodi võtta, kui see on autol 3 erinevas kohas näha. Sa ju katsusid ja vaatasid kõik kohapeal üle. Kas sa tuled väitma, et küsisid minu käest koha peal vin koodi ja ma ei andnud seda sulle? Mis juttu sa kirjutad! Iga vastusega su jutt muutub ja muutub. 50 euro eest saad sa hiina jama, mis näitab ei tea mida. Võtnud see aparaat kaasa. Mina ei tulle sulle rääkima, mis peab ja mis ei pea olema sinu töö juures saadaval ja olemas. Telli ostumüügi eelne kontroll järgmine kord, kui lähed autot ostma. Nii on kõige lihtsam nii müüjale kui ka sulle ostjale. Kasutatud autod maksavad ka 50000 euri. Küsimus ei ole auto väärtuses, vaid jutt käib sellest, et masin on sõitnud ja seda on varasemalt kasutatud! Oleg, laienda oma silmaringi :)



))) miks sa jäid kinni selle VINkoodi juurde.. jah ta on autol 3 kohas.. veel kord aitäh sulle selle info eest jah saab tulla teie juurde ja vaadata seda auto peal see on loogiline.. me kõik saime juba sellest aru, aitab sellest =)

Kui sa isegi 5000 eest müüd siis kirjuta palun kulutuses nii nagu asjad on. ei ole vaja kirjutada oma standart teks Läbisõidukontroll Info-Autos. käi kas või 1 kord infoautos ja veendu et nad ei osuta sellist teenust!! nad näevad ainult tehtud garantiitööd, kas kõikidel autodel olid nad hiljuti tehtud ? oi kui kahtlen))) muidugi müügieelne kontroll märgiesinduses.. kuid selleni peab natukene autot uurida ja vaadada siis mõelda kas tasub üldse isegi see kontroll teha.
jah autod on kasutadud sellest me saame kõik aru.. jah nendega on sõitud jah neid tuleb remontida. kui sulle juba algusest peale valetatakse läbisõidu kohta ja sa saad sellest aru siis usaldus kaob. üks asi on midagi jätta mainimata teine asi on valetada )) jah on aru saadav et autol võiksid olla mõned kriimud ja 1-2 detaili olid värvitud... kui pool autod ja kattus on värvitud siis seda autod parem mitte osta ja selle hiina värvimõõtjatjaga saab seda ilusti teada. ta ei ole proffidele aga tavalisele autoostjale hea abiline..
Mine ka arene natukene )))
XC90 D5 136kw

nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 07 Aug 2018, 11:29

Tere,

Tahaks minna vaatama (Volvo S80 EXECUTIVE FACELIFT MY12 2.4 D5 158kW) http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2886228
Sain müüa käest ka selle auto VIN koodi, kuid sellest pole abi - sest antud VIN koodi andmebaasid ei tuvasta.

Palun abi. Kas keegi on juba seda autod näinud või on kohe selgelt aruseedav, et ei ole mõttet minna.
Tahaks ka kasutada maakleri teenust. Kas müüa lubab korralikult auto ülevaadata või kõik kontroll ongi platsi peal?

br,
andrei

Kasutaja avatar
aLLaN86
Foorumi veteran
Postitusi: 571
Liitunud: 03 Veebr 2013, 22:31

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aLLaN86 » 07 Aug 2018, 13:57

Kui VIN-kood siia panna siis ehk keegi leiab mingit infot.
'13 Volvo S80 T6 (MY14)
'98 Volvo S40 T4
'99 Mitsubishi Galant 2.0
'96 Mitsubishi Lancer 1.6
'82 Opel Ascona C 1.6

nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 07 Aug 2018, 14:02

Volvo S80 EXECUTIVE FACELIFT MY12 2.4 D5 158kW - Auto Group OÜ

YV1AR8250C1155985

Kasutaja avatar
aLLaN86
Foorumi veteran
Postitusi: 571
Liitunud: 03 Veebr 2013, 22:31

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aLLaN86 » 07 Aug 2018, 14:11

autoDNA-st ei ole selle koodi järgi võtnud tasulist otsingut? Seal võibolla on ühtteist kirjas
'13 Volvo S80 T6 (MY14)
'98 Volvo S40 T4
'99 Mitsubishi Galant 2.0
'96 Mitsubishi Lancer 1.6
'82 Opel Ascona C 1.6

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Tanel » 07 Aug 2018, 14:24

Kui andmebaas antud vin koodi ei tuvasta jaluta minema.
Põhjuseta ei anta valet koodi.
Isegi sa kunagi uuritud huvi pärast üht v60 ja samuti vale vin koodiga mida isegi vida ära ei tundnud.

Kui on endiselt soov antud autot osta siis kindlasti käia mitmes erinevas kohas autot ette näitamas.
Ega antud firma kohta niisama pole siin foorumis juba 6lk
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

nooblander
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Aug 2018, 11:19

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas nooblander » 07 Aug 2018, 14:51

Tasulises DNA-s ainult 1 LS kiri:
2018-06-08 210 000 km LÄBISÕIDUMÕÕDIKU NÄIT - Kuulutuses 158 200 km

Tegelikult 210000 minu jaoks on ka arvestatav LS aga vihkan petmist.


Ütlen ette Auto Group esindajale: Jah pole tõestatud, et see on just teie pahatahtlik tegevus.
Fakt on see, et just hiljuti autol oli teine LS ning loogika ütleb mulle, et olete sellest teadlikud.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist