Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas sanderk » 25 Mai 2016, 15:11

Ma teen täitsa vahepeatuse seal järgmine kord kui maale sõidan. Tahan veenduda, et selline plats tõesti eksisteerib. Äkki Volvo75, ott09, oleg ja paljud teised foorumlased on tegelt kurjad reptiilid kelle ülessandeks on uue kurja maailmakorra loomine autoturul.
:D

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 25 Mai 2016, 15:19

Ma nägin seda komöödiat 3 aastat tagasi ja ikka imestan kas see oli tõsi :-D
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
aspiriin
Kõva postitaja
Postitusi: 257
Liitunud: 01 Apr 2015, 21:27
Asukoht: Tallinn

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aspiriin » 25 Mai 2016, 18:39

Mul ka negatiivne kogemus sealt poolt. Kunagi kui plaanisin Volvo XC70 osta siis mõned asjad olid puudu.
Õhufilter koos karbi ja kõigega. Müstika. Väitsid et vahetasid uue vastu kuna vana oli katki ja uus ei ole veel jõudnud.
Sõites oli korralik vibra sees. " Rattad tasakaalust väljas ". Nii...
Ennem helistasin ette ka muidugi ja küsisin ,et hooldusraamat nagu kuulutuses oli...no esinduseauto ikkagi ja puha. Pidi OLEMA.
Kohapeal selgus et hetkel kohapeal ei ole...kuskil vadimi käes. Natuke pärimist siis öeldi ,et hoopis raamat välismaal tuleb postiga...
Muidugi sõber oli diagnosti masinaga ka kaasas, nägime kohe et oli kustatud veakoode hiljuti.
Mis seal ikka. Mõtlen natuke ja kui huvi tulen tagasi :) :D

Asso91
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Juun 2011, 13:56

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Asso91 » 25 Mai 2016, 23:23

Siis sa pidid küll millegiga positiivsega silma jääma, et suisa sõita lubati :D

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 25 Mai 2016, 23:41

Siin on niipalju laimu olnud, et vist on viimane aeg, kui see varikasutaja jälle kiidaks AGP müügiplatsi....:D
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
aspiriin
Kõva postitaja
Postitusi: 257
Liitunud: 01 Apr 2015, 21:27
Asukoht: Tallinn

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aspiriin » 26 Mai 2016, 09:02

Eks mõnel joppab ka...

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Piku » 21 Okt 2016, 20:11

See pood üllatab taas.
http://www.auto24.ee/used/2376158
Peaks ära ostma ja NASAle edasi müüma. Sellega käiks vabalt kuul ära (Y)
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Liiwaannus » 21 Okt 2016, 22:02

Miilile ei lubata, keerab raja tagurpidi.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

rastrophuck
Foorumlane
Postitusi: 25
Liitunud: 22 Mär 2016, 23:56

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas rastrophuck » 30 Nov 2016, 00:47

Sai kaks aastat tagasi toodud üks cabrio volvo, C70 2007a. Täiesti USKUMATULT ülbe müügimees. See kogemus jääb vist elu lõpuni meelde. Proovisõitu teha ei lastud, suvekad olid all sellel külmal ja lumisel ajal. Peale ostmist (arkis käiku) pandi müüja kulul mingid naelad alla ja siis sai nagu sõita.
Kui mul endal poleks meeles olnud tuulevõrku küsida, siis oleks see ilmselt meist sinna jäänud.

Siiani pole autoga suuri probleeme. Siit-sealt kuluosad nagu ikka. Ma usun, et läbisõit ON keritud, aga no.. kuidas sa vaatad seda siis. Kas volvol pole miskit süsteemi, et mootori ajus eraldi läbisõit kirjas ja saab mingi aparaadiga sellele ligi?
Näiteks: tuttav ostis BMW 3.5D bi-turbo mootori, mille enda ajust saadi läbisõit kätte. Oldi lubatud ca 200k, aga näitas veidi üle 500k.

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:31

Kallis tüdruk! Mäletan, et sellise sõiduki ostis tütarlaps. Kahjuks ei olnud jah masinal talverehve all ja kuidas sa siis lähed lumisel talvepäeval autoga sõitma! Siiski masin ju meeldis Sulle, kui Sa otsustasid selle ära osta! Ja auto sai Sulle üle antud enam vähem samal päeval, mil liisinguleping allkirjastati. Sul oli aega 14 päeva, et lepingust taganeda ja masin meile tagastada. Seda võimalust Sa ei kasutanud! Ei ole ilus tulla nüüd tagant järgi siia negatiivseid kommentaare lisama, uskudes, et läbisõitu ON keritud! Kui Sul on kindlad argumendid ja tõendid siis palun kuuluta seda. Kui oled arvamusel, et Sinuga oldi ülbe siis jää ise ikka viisakaks. Kaks aastat on siiski juba möödas ja masin ju elab :)

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:38

aspiriin kirjutas:Mul ka negatiivne kogemus sealt poolt. Kunagi kui plaanisin Volvo XC70 osta siis mõned asjad olid puudu.
Õhufilter koos karbi ja kõigega. Müstika. Väitsid et vahetasid uue vastu kuna vana oli katki ja uus ei ole veel jõudnud.
Sõites oli korralik vibra sees. " Rattad tasakaalust väljas ". Nii...
Ennem helistasin ette ka muidugi ja küsisin ,et hooldusraamat nagu kuulutuses oli...no esinduseauto ikkagi ja puha. Pidi OLEMA.
Kohapeal selgus et hetkel kohapeal ei ole...kuskil vadimi käes. Natuke pärimist siis öeldi ,et hoopis raamat välismaal tuleb postiga...
Muidugi sõber oli diagnosti masinaga ka kaasas, nägime kohe et oli kustatud veakoode hiljuti.
Mis seal ikka. Mõtlen natuke ja kui huvi tulen tagasi :) :D



Kallis inimene, Sa ajad meid mõne teise autopoega segamini või lisad kõvasti teksti juurde :) Ühtegi Vadimi meie autopoes ei ole olnud !!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:41

Volvo75 kirjutas:Oleksid need numbrid saanud siis poleks võtmeid olnud....nii meil juhtus kui üht sarnast kõrvalolevat autot tahtsime käima panna....võtmed on neil kodus....kui vaja siis läheb toob...kes see ikka müüdavate autode võtmeid platsil hoiab.


meenub mulle ka see seik.. Auto oli äsja maha laaditud meie auto aeda treila juhi poolt. Polnud mul kahjuks võimalik too vara hommik sinna kohe kohale tulla ja masin vastu võtta. Võtmed ei olnud kodus, vaid juhi käes, millele hiljem järgi läksin :) ei tasu fantaasiaga üle pingutada !!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:43

Ott09 kirjutas:Mina käisin seal täna xc70 vaatamas ja tahtsin sõita. Küsiti, mis see sulle annab. Mehaanik oled või? Mina ütlesin, et olen varem kaa autoga sõitnid ja autot ikka ilma osta ei saa ju. Siis öeldi, et meil ametlik värk ja probleemide lahendamiseks tarbijakaitse:D. Eks ma siis vastu, et noh selleks tahangi sõita, et ametit mitte tülitada, siis polnud kindlustust, ütlesin et näiteks ifist saab minutiga, siis polnud numbreid.

Seepeale ütlesin, et edu äris ja head müügiedu ja minema ma läksingi.
Vot milline teenindus inimesele, kes tahab 13k autole kulutada :D


Kui Sulle auto hind sobib ja visuaalselt masin meeldib, siis sõidame. Selliseid kliente, kes käib meil aias "jalutamas/vaba aega veetmas" on palju. Ja igaühega sõita, masinaid määrida, kulutada seda aega Sinu peale .. ole järgmine kord konkreetsem!!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:45

oleg kirjutas:Ei saanud neilt vin koodi et autot kontrollida. Hooldus raamatus olid kahtlased templid kus oli ainult kiri Volvo mingi belgia linn ja mingi 1 number.. reg number ja muu selline info mis peaks igal korralikul autoesinduses templis olema puudus. + templide värv ja toon oli mitme aasta jooksul sama)) kindel et neid pandi 1 päevaga sinna =) peale seda autoga sõita polnud isegi tahtmist.. raiskasin ainult aega sõidu peale Tartu-Pärnu-Tartu.


Oleg, järgmine kord ära kuluta tuleku peale aega! Küsi pilte hooldusraamatust, saadan need Sulle mailile meeleldi. Vin kood on samuti sõidukil mitme kere detaili peal olemas, vaadanud ja pannud kirja endale!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 02 Dets 2016, 16:50

Volvo75 kirjutas::D Ja noh mul on seal juba käidud ja nähtud, kuidas put*sis autot tuleb müüa!!!! :)


kui Sa järgmine kord tuled, siis palun tutvusta end ja vaatame koos üle, et mis auto sellise kommentaari jagu langes! Meie aias selliseid masinad müüa ei ole! Kuid tihti jätavad kunded oma vana masina siia seisma, et äkki keegi selle ära viib mingi raha eest .. Ja palun tehke vahet autopoe endi masinatel ning maaklerimüügi autodel!!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist