Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas sanderk » 02 Dets 2016, 18:11

Te võite naljapärast enda auto24 linkidele vin koodid juurde panna kui midagi varjata pole oma autodel. Või see vin koodi varjamine tekitab just kundedes usaldust?

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 02 Dets 2016, 18:24

Tere Kallis AutoGroup OÜ!

Esiteks on teie firma kohta sin foorumis enam-vähem ainult kaebusi 5 lehekülge...speaks volumes!!!!! Äkki alustaks sellest.
Võttes teemaks tookord mul sõbral ostusooviks olnud V70 siis SEE EI OLNUD JUST MAHA LAADITUD....sest tead mul käis sõber nädal tagasi seda seal üksi kaemas ja siis ta ei saanud Volvovõõra inimesena midagi aru, et mootor töötab kehvasti. Sa või su paarimees kinnitas telefonis hiljem, et tõesti on mootoril viga sees, aga mingit hinda sa alla ei tee kuigi Infos on tõukurite ja nookurite vahetus around 1k euri. Samuti ei olnud mitte mingit märget, et see oleks tagasi ostetud auto või komisjonimüügis...otse Saksast!!!!
Kuna mootor töötas kehvasti küsisin kõrval olnud D5 võtmeid neid sul polnud....küll tuli aga keegi juhuslikult teises reas seisnud D5 vaatama ja meie rõõmuks käis see palju paremini, mis kinnitas, et "meie" auto mootoril oli kindlasti midagi häda. Pole hullu keegi selle ostis hiljem ära ja elu läheb edasi.
Kui nüüd suureks selgituste jagamiseks läks ja justkui enamus kaebusi on arusaamatused siis mõned lehed tagasi on üks S60 müük ka kus kuulutuses oli 2 võtit aga hiljem andsite ostjale ühe ainult kaasa....nii huvi pärast tahaks teada teiepoolset selgitust....lihtsalt teadmiseks, et Volvo OEM seadistatud võti maksab al. 350 euri.
Ls üle ei ole tõesti mõtet siin kurta...selles suhtes olen AutoGroupiga nõus...kui pole mingit tõestust siis ple see nurisemise koht...Volvo on ideaalne auto müüa kuna pole ühist andmebaasi ja peale garantiitööde ei näe midagi.
Pole pikemat aega vaadanud teie lehekülge, aga muidu oli teie Volvode valik hea ja varustus veel parem...kui nüüd müügitöö saaks ka positiivsema ilme ei oleks siin seda teemat kunagi tehtudki.
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

Kasutaja avatar
aspiriin
Kõva postitaja
Postitusi: 257
Liitunud: 01 Apr 2015, 21:27
Asukoht: Tallinn

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas aspiriin » 02 Dets 2016, 20:13

AutoGroupOÜ kirjutas:
aspiriin kirjutas:Mul ka negatiivne kogemus sealt poolt. Kunagi kui plaanisin Volvo XC70 osta siis mõned asjad olid puudu.
Õhufilter koos karbi ja kõigega. Müstika. Väitsid et vahetasid uue vastu kuna vana oli katki ja uus ei ole veel jõudnud.
Sõites oli korralik vibra sees. " Rattad tasakaalust väljas ". Nii...
Ennem helistasin ette ka muidugi ja küsisin ,et hooldusraamat nagu kuulutuses oli...no esinduseauto ikkagi ja puha. Pidi OLEMA.
Kohapeal selgus et hetkel kohapeal ei ole...kuskil vadimi käes. Natuke pärimist siis öeldi ,et hoopis raamat 0välismaal tuleb postiga...
Muidugi sõber oli diagnosti masinaga ka kaasas, nägime kohe et oli kustatud veakoode hiljuti.
Mis seal ikka. Mõtlen natuke ja kui huvi tulen tagasi :) :D



Kallis inimene, Sa ajad meid mõne teise autopoega segamini või lisad kõvasti teksti juurde :) Ühtegi Vadimi meie autopoes ei ole olnud !!



Jah, vabandust vadimi nime ei olnud. Kellegi
kolmanda isiku käes. Ei mäleta tõesti enam nime.
Aga kogemus oli täitsa teie autoaiaga.

Ott09
Foorumi veteran
Postitusi: 654
Liitunud: 23 Aug 2012, 16:08

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Ott09 » 02 Dets 2016, 22:16

AutoGroupOÜ kirjutas:
Ott09 kirjutas:Mina käisin seal täna xc70 vaatamas ja tahtsin sõita. Küsiti, mis see sulle annab. Mehaanik oled või? Mina ütlesin, et olen varem kaa autoga sõitnid ja autot ikka ilma osta ei saa ju. Siis öeldi, et meil ametlik värk ja probleemide lahendamiseks tarbijakaitse:D. Eks ma siis vastu, et noh selleks tahangi sõita, et ametit mitte tülitada, siis polnud kindlustust, ütlesin et näiteks ifist saab minutiga, siis polnud numbreid.

Seepeale ütlesin, et edu äris ja head müügiedu ja minema ma läksingi.
Vot milline teenindus inimesele, kes tahab 13k autole kulutada :D


Kui Sulle auto hind sobib ja visuaalselt masin meeldib, siis sõidame. Selliseid kliente, kes käib meil aias "jalutamas/vaba aega veetmas" on palju. Ja igaühega sõita, masinaid määrida, kulutada seda aega Sinu peale .. ole järgmine kord konkreetsem!!



küsisin konkreetselt kahe auto kohta viidates ka kuulutusele, enam ebasõbralikumat kohtlemist pole autoaiast saanud, enamus läbikäidud kohti ütlesid:"muidu mine sõida." Mõned autoaia müüad tulid spetsiaalselt kohale suletud ajal, et autot tutvustada.
2012-2014 1997 v70 2,5 tdi müüdud
2014- 2016 2003 v70 d5 pestav edition :) müüdud
2016- 2024 2009 xc70 heico sportiv müüdud
2024 - ...... 2014 v60 4x4

oleg
Kõva postitaja
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Aug 2015, 09:45
Asukoht: Tartu

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas oleg » 03 Dets 2016, 15:46

AutoGroupOÜ kirjutas:
oleg kirjutas:Ei saanud neilt vin koodi et autot kontrollida. Hooldus raamatus olid kahtlased templid kus oli ainult kiri Volvo mingi belgia linn ja mingi 1 number.. reg number ja muu selline info mis peaks igal korralikul autoesinduses templis olema puudus. + templide värv ja toon oli mitme aasta jooksul sama)) kindel et neid pandi 1 päevaga sinna =) peale seda autoga sõita polnud isegi tahtmist.. raiskasin ainult aega sõidu peale Tartu-Pärnu-Tartu.


Oleg, järgmine kord ära kuluta tuleku peale aega! Küsi pilte hooldusraamatust, saadan need Sulle mailile meeleldi. Vin kood on samuti sõidukil mitme kere detaili peal olemas, vaadanud ja pannud kirja endale!



:D
20.02.2015 11:34:01 saatsin teile seda kirja kus ma küsisin auto kohta ja ka pildid hooldusraamatust... auto24.ee saidil on näha et te seda lugesite

Sellele teie pole siiamni meeleldi vastanud )))
varsti on juba 2 aastat möödas)))

EDU!
XC90 D5 136kw

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 05 Dets 2016, 14:24

sanderk kirjutas:Te võite naljapärast enda auto24 linkidele vin koodid juurde panna kui midagi varjata pole oma autodel. Või see vin koodi varjamine tekitab just kundedes usaldust?


seletan kohe sulle lahti, miks meil vin koode üleval ei ole ..

kui sa natuke ringi vaatad nt välismaa autoportaalides, siis seal neid samuti ei ole ..

Eelmine aasta novembris varastati meie aiast auto. varasteks olid valgevenelased, kes printisid endal kodus teh passid valmis just nende vinnide järgi, mis kuulutustes üleval. võtsid siis sama auto sama margi numbrid kaasa kodust ja panid siin külge, et rahulikult üle piiri sõita. politsei soovitusel ja enda huvides me neid vin nr üles ei pane. igaüks on saanud meilt vin koodi, kes selle vastu huvi tunneb emaili v telefoni teel!

väga lihtne ja loogiline seletus aga millegipärast mõtlevad kõik üle!

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 05 Dets 2016, 14:35

Volvo75 kirjutas:Tere Kallis AutoGroup OÜ!

Esiteks on teie firma kohta sin foorumis enam-vähem ainult kaebusi 5 lehekülge...speaks volumes!!!!! Äkki alustaks sellest.
Võttes teemaks tookord mul sõbral ostusooviks olnud V70 siis SEE EI OLNUD JUST MAHA LAADITUD....sest tead mul käis sõber nädal tagasi seda seal üksi kaemas ja siis ta ei saanud Volvovõõra inimesena midagi aru, et mootor töötab kehvasti. Sa või su paarimees kinnitas telefonis hiljem, et tõesti on mootoril viga sees, aga mingit hinda sa alla ei tee kuigi Infos on tõukurite ja nookurite vahetus around 1k euri. Samuti ei olnud mitte mingit märget, et see oleks tagasi ostetud auto või komisjonimüügis...otse Saksast!!!!
Kuna mootor töötas kehvasti küsisin kõrval olnud D5 võtmeid neid sul polnud....küll tuli aga keegi juhuslikult teises reas seisnud D5 vaatama ja meie rõõmuks käis see palju paremini, mis kinnitas, et "meie" auto mootoril oli kindlasti midagi häda. Pole hullu keegi selle ostis hiljem ära ja elu läheb edasi.
Kui nüüd suureks selgituste jagamiseks läks ja justkui enamus kaebusi on arusaamatused siis mõned lehed tagasi on üks S60 müük ka kus kuulutuses oli 2 võtit aga hiljem andsite ostjale ühe ainult kaasa....nii huvi pärast tahaks teada teiepoolset selgitust....lihtsalt teadmiseks, et Volvo OEM seadistatud võti maksab al. 350 euri.
Ls üle ei ole tõesti mõtet siin kurta...selles suhtes olen AutoGroupiga nõus...kui pole mingit tõestust siis ple see nurisemise koht...Volvo on ideaalne auto müüa kuna pole ühist andmebaasi ja peale garantiitööde ei näe midagi.
Pole pikemat aega vaadanud teie lehekülge, aga muidu oli teie Volvode valik hea ja varustus veel parem...kui nüüd müügitöö saaks ka positiivsema ilme ei oleks siin seda teemat kunagi tehtudki.


Ma proovin nüüd nii teha, et iga autoostja kohustuseks panen talle kohustuseks lisada kommentaar siia :) oleme siin müünud autosid juba 5 aastat! nädalas müün 1, 2 autot, teinekord rohkemgi. üldjuhul tuleb inimene siia nurisema aga mitte kiitma, eestlaste komme elada end välja netifoorumites kommenteerides :)

ei tule kahjuks ette mul sellist seika, kui sa nüüd täpsemini kirjeldasid siin .. kunagi me ei reklaami oma autot kui otse saksast, enamik 99% masinatest on meil Belgiast, vb ajate meid kellegagi segamini! Kahjuks on tegemist kasutatud autodega, tuleb endale teadvustada, et need ei ole uued ja alati ei ole ka 2 võtit kaasas! võin juurde anda rohkem selgitusi, kui kirjutate konkreetsemalt.

Üldjuhul meie suhtumine ei ole tõesti selline, et ma hoian klienti kahe käega kinni ja räägin taeva mustaks, et jumala eest meilt auto ostetaks. On ka tarbijakaitse meil kontrolloste teinud ja siiani on kõik väga hästi sujunud! Kui klient on ise ennasttäis ja suhtub igasse müüjasse kui petisesse siis minu vastus on olnud neile sama. Tule meile külla hea tujuga ja saad sama vastu. Igasuguseid nipsakaid ja tähtsaid kundesid, kes tulevad siia ``uusi`` masinaid ostma, need peavad kahjuks jah pettuma! Üldjuhul, kui on olnud probleeme oleme need ka kõik lahendanud, vastasel juhul oleks meie aed tarbijakaitse mustas nimekirjas juba olnud :)

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 05 Dets 2016, 14:36

oleg kirjutas:
AutoGroupOÜ kirjutas:
oleg kirjutas:Ei saanud neilt vin koodi et autot kontrollida. Hooldus raamatus olid kahtlased templid kus oli ainult kiri Volvo mingi belgia linn ja mingi 1 number.. reg number ja muu selline info mis peaks igal korralikul autoesinduses templis olema puudus. + templide värv ja toon oli mitme aasta jooksul sama)) kindel et neid pandi 1 päevaga sinna =) peale seda autoga sõita polnud isegi tahtmist.. raiskasin ainult aega sõidu peale Tartu-Pärnu-Tartu.


Oleg, järgmine kord ära kuluta tuleku peale aega! Küsi pilte hooldusraamatust, saadan need Sulle mailile meeleldi. Vin kood on samuti sõidukil mitme kere detaili peal olemas, vaadanud ja pannud kirja endale!



:D
20.02.2015 11:34:01 saatsin teile seda kirja kus ma küsisin auto kohta ja ka pildid hooldusraamatust... auto24.ee saidil on näha et te seda lugesite

Sellele teie pole siiamni meeleldi vastanud )))
varsti on juba 2 aastat möödas)))

EDU!


Oleg, vb Sa kirjutasid nii vigases eesti keeles, et ma ei saanud lihtsalt aru, mida Sa küsid, kena päeva :roll:

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas sanderk » 05 Dets 2016, 14:40

Eesti ei ole välismaa ja siin on teised tavad kujunenud. Välismaal ei ole sellepärast vin koode, sest seal pole vaja tõestada potensaalsetele klientidele auto minevikku. Kerimine ja avariide varjamine on ikka siinse turu probleem ja siin riigis vin koodi varjamine tekitab automaatselt inimestes ettevaatlikust ja külajutte.
See valgevenelane võib Teie autoaias läbi klaasi ka seda vin koodi vahtida kui tahab. Järgmiseks kleebite autodel vin koodidele isoleerpaela ka peale?

Edit: Tänapäeval saab ju kõike kindlustada. Mul isegi koer ja tema munad(aretuse koer) kindlustatud. Niiet kui auto minema lohistatakse siis Teil ju vähem "jubedate" klientidega suhelda. Midagi on ju negatiivses positiivset ka :)

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 05 Dets 2016, 15:19

sanderk kirjutas:Eesti ei ole välismaa ja siin on teised tavad kujunenud. Välismaal ei ole sellepärast vin koode, sest seal pole vaja tõestada potensaalsetele klientidele auto minevikku. Kerimine ja avariide varjamine on ikka siinse turu probleem ja siin riigis vin koodi varjamine tekitab automaatselt inimestes ettevaatlikust ja külajutte.
See valgevenelane võib Teie autoaias läbi klaasi ka seda vin koodi vahtida kui tahab. Järgmiseks kleebite autodel vin koodidele isoleerpaela ka peale?

Edit: Tänapäeval saab ju kõike kindlustada. Mul isegi koer ja tema munad(aretuse koer) kindlustatud. Niiet kui auto minema lohistatakse siis Teil ju vähem "jubedate" klientidega suhelda. Midagi on ju negatiivses positiivset ka :)



sinu kommentaar räägib vaid sinu rumalusest !!

kui see valgevenelane kohapeal vin koodi vaatab, mis ta siis sõidab koju tagasi, prindib passi välja, võtab teise auto sama mudeli nrid kaasa ja sõidab siia uuesti tagasi?! las see olla varga mõelda, sellekohane artikkel peaks veel kuskil alles olema kui otsida ..

Ega kindlustus sinu kasumit ja auto hinda 100% ulatuses tagasi maksa !!

Varjatakse ja keritakse ka välismaal!! mine vaata, kuidas kuulutuses on kirjas, et sõiduk ainult ekspordiks on! mis sa arvad milleks??

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas sanderk » 05 Dets 2016, 15:44

Eks Sa hari mind siis.
Minskist saab siia bussiga 30 euriga.
Isegi Norras on pätte aga seal pole pettused ja varjamine nii domineeriv. Otsin praegu XC-si auto24-st ja teen taustainfot autode kohta. Mis sa pakud mitu kindla ajalooga autot ma leidnud olen 22 seast? umbes täpselt 8.

Väga hästi olen kursis. Ja miskipärast arvan, et need sõnad panevad nii mõnegi seda teemat jälgiva ärika südame kiiremini põksuma.

Ma saan aru, et sa tulid siia foorumisse oma mainet parandama aga miks sa siis seda veel hullemaks teed?

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 05 Dets 2016, 15:51

sanderk kirjutas:Eks Sa hari mind siis.
Minskist saab siia bussiga 30 euriga.
Isegi Norras on pätte aga seal pole pettused ja varjamine nii domineeriv. Otsin praegu XC-si auto24-st ja teen taustainfot autode kohta. Mis sa pakud mitu kindla ajalooga autot ma leidnud olen 22 seast? umbes täpselt 8.

Väga hästi olen kursis. Ja miskipärast arvan, et need sõnad panevad nii mõnegi seda teemat jälgiva ärika südame kiiremini põksuma.

Ma saan aru, et sa tulid siia foorumisse oma mainet parandama aga miks sa siis seda veel hullemaks teed?


millega ma seda hullemaks tegin?

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran
Postitusi: 650
Liitunud: 19 Mär 2012, 09:53
Asukoht: Muraste

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas sanderk » 05 Dets 2016, 16:05

Ma väga ei kujutaks ette et ma kutsuksin kedagi rumalaks kui endal midagi asjakohast ütelda pole.
Ja Olegile ikka ei ütleks, et ma ei saa ta vigasest keelest aru. Müts maha et üritab. Kasvõi pusin ja küsin täpsustusi kui vaja.
Ma nüüd rohkem ei postita kui just midagi väga head ei tule.
Edu!

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 05 Dets 2016, 18:11

Im out!!!! Tunnistan, et olen eksinud kõigis oma väidetes...olime ise üleolevalt ülbed, Volvo töötas nagu kell...Saksamaalt ta kindlasti polnud etc.....Uus PR-strateegia ja strateegid on igatahes tasemel teil...Häid Jõule!!!
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

AutoGroupOÜ
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Dets 2016, 16:23

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas AutoGroupOÜ » 06 Dets 2016, 10:39

Volvo75 kirjutas:Im out!!!! Tunnistan, et olen eksinud kõigis oma väidetes...olime ise üleolevalt ülbed, Volvo töötas nagu kell...Saksamaalt ta kindlasti polnud etc.....Uus PR-strateegia ja strateegid on igatahes tasemel teil...Häid Jõule!!!


Rahulikke Jõule Teilegi :idea:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist