Auto Group Pärnus

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Asso91
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Juun 2011, 13:56

Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Asso91 » 17 Aug 2014, 00:28

Tervist,

Igaksjuhuks räägin oma kogemuse ka antud asutusega.

Plaan oli vaatama minna ühte 2009a Volvo S80-t -> täpsemalt siis seda aparaati http://www.auto24.ee/used/1775371" onclick="window.open(this.href);return false;
Läbisõiduks märgitud 145000km. Noh, natuke küll nö kahtlane, et Sakslane 30k aastas sõidab, aga võib ka niimoodi vahel juhtuda.Hinda ju ka tsipa, võiks ju arvata, et ehk seekord nii ongi ... Vaatasin auto üle - väljast viks ja viisakas, jõuan sisse, vaatan et ohoo, rool juba tsipa kulunud ja muidugi juhiiste ka. Ausaltöeldes mu praegusel autol - Passat B6-l, mis on 370k sõitnud on ka rool ja juhiiste palju korralikumad. Mõtlesin, et no okei, kui kui juba auto kõrval olen,mängin natuke kaasa ja vaatan, mis müügimees räägib(loe:valetab). Kui juba jutt sinnani läks, et võiks auto käima ka panna, tuli müügimehe suust selline huvitav lause "Ei käima ei saa panna, see on euro 5 mootoriga, teised käivad ka vaatamas ja kui koguaeg käivitada siis kubemefilter läheb umbe, niikuinii anname ju 3 kuud garantiid" Küsisin veel selli käest, et mis ma paistan tõesti nii rumal välja, et tulen vaid auto24 piltide järgi su käest autot ostma, millele muidugi mingit vastust ei tulnud. Ise veel hiljem mõtlesin, et seal peab kaks varianti olema - kas mootoril mingi ikaldus või tuli talle viimasel hetkel meelde, et kellale on 280t km ununenud 145t km asemel :D --> EDIT: See on kõigest minupoolne spekulatsioon :)
Ühesõnaga, mina sinna poodi rohkem ei läheks :)
Viimati muutis Asso91, 10 Juul 2015, 12:30, muudetud 2 korda kokku.

olku1968
Kõva postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Nov 2012, 23:16

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas olku1968 » 17 Aug 2014, 11:28

Pean mainima,et olen samal arvamusel antud platsi kohta.Tahtsin sealt kah mõni aeg tagasi üht volvot osta,mis väidetavalt oli sõitnud 132000,või midagi sellist.IA kontroll näitas,et3 aasta jooksul oli autoga sõidetud u110000,edasine info puudus,aga see eisaa ju olla tõsi,et järgmise kolme aastaga sõidetakse kõigest 22000.Masin osteti kellegi teiste poolt muidugi ära.Müügimees ise hea veenva jutuga,arvuti autodel reeglina vigu ei näita ja masinad näevad viisakad välja,kuid põhimõtteliselt ma ei osta sellise hinna eest keritud autot.Olude sunnil müün praegu oma V70t a24s juba 4kuud,mis on ka tegelikult sõitnud84000km,kuid arvatavasti inimesed arvavad,et müün keritud ronti.Kõigi tobedam on see,et IA ei taha siin mittearvelolevatele masinatele infot anda.Osta siis veel auto targalt.Aga jõudu otsingutel!

bravia
Foorumlane
Postitusi: 41
Liitunud: 07 Juul 2012, 17:57

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas bravia » 17 Aug 2014, 12:10

Asso91 kirjutas:Tervist,

Igaksjuhuks räägin oma kogemuse ka antud asutusega.

Plaan oli vaatama minna ühte 2009a Volvo S80-t -> täpsemalt siis seda aparaati http://www.auto24.ee/used/1775371
Läbisõiduks märgitud 145000km. Noh, natuke küll nö kahtlane, et Sakslane 30k aastas sõidab, aga võib ka niimoodi vahel juhtuda.Hinda ju ka tsipa, võiks ju arvata, et ehk seekord nii ongi ... Vaatasin auto üle - väljast viks ja viisakas, jõuan sisse, vaatan et ohoo, rool juba tsipa kulunud ja muidugi juhiiste ka. Ausaltöeldes mu praegusel autol - Passat B6-l, mis on 370k sõitnud on ka rool ja juhiiste palju korralikumad. Mõtlesin, et no okei, kui kui juba auto kõrval olen,mängin natuke kaasa ja vaatan, mis müügimees räägib(loe:valetab). Kui juba jutt sinnani läks, et võiks auto käima ka panna, tuli müügimehe suust selline huvitav lause "Ei käima ei saa panna, see on euro 5 mootoriga, teised käivad ka vaatamas ja kui koguaeg käivitada siis kubemefilter läheb umbe, niikuinii anname ju 3 kuud garantiid" Küsisin veel selli käest, et mis ma paistan tõesti nii rumal välja, et tulen vaid auto24 piltide järgi su käest autot ostma, millele muidugi mingit vastust ei tulnud. Ise veel hiljem mõtlesin, et seal peab kaks varianti olema - kas mootoril mingi ikaldus või tuli talle viimasel hetkel meelde, et kellale on 280t km ununenud 145t km asemel :D
Ühesõnaga, mina soovitaks sellest poest kaarega mööda minna ja täna mina sain veelkorra kinnitust - et ausaid automüüjaid on Pärnus ikka kuradi vähe :D


136 kw on euro 4

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 17 Aug 2014, 12:26

Kõik sakslased ei ole tsemendimüügimehed, et lasevad igapäev sadu kilomeetreid maha. Uskuge või mitte, aga ka seal maal on tavalisi inimesi, kes sõidavad 10-20km max tööle ja tagasi. Ma muidugi ei välista antud auto keritud läbisõitu, aga ei saa võtta nii, et kõik sakslased lasevad 100k aastas ja see on reegel, rohkem on "normaalselt" sõitvaid inimesi kui neid :)

Väike nipp läbisõidu õigsuse jaoks, pane Mobilesse samad kriteeriumid sisse ja vaata mis hinnaga sellised autod liiguvad ja siis vaata, mis hinnaga auto Eestis müügis on, kui asi klapib ja Mobiles samas hinnas, siis võiks ju kõik korras olla, muidugi tuleks üle kontrollida, aga esimese indikatsiooni saab.

Istmete ja rooli kulumine on väga suhteline. Näiteks Volvo sisu kulub kordades kiiremini kui Audi, VW, BMW vms oma, sama jama on näiteks ka Lexusel. Ei tea kas kasutavad odavamat nahka või milles on asi. Põhiline asi, mis näiteks juhiistet kulutab on sisse-välja käimine. Ehk 5a vana auto, mis on sõitnud 100k võib olla kulunuma istmega, kui 5a vana 300k sõitnud auto, kuna viimases on põhiliselt istutud, teises aga ilmselt pidevalt sisse-välja käidud. Rooli kulumine on, aga täiesti personaalne. Mõni sõidab 200-300k ära ja rool on nagu uus. Mõni on juba esimeseks hoolduseks rooli täiesti ära hooranud. Seega antud faktorite järgi läbisõidu määramine on väga subjektiivne.

Ei kiida muidugi kuidagi ülal kirjeldatud müügimehe käitumist õigeks. Alati tasub kontrollida esindusest ajalugu ja viia auto omalt poolt valitud esindusse kontrolli. Müüja poolt tehtud "kontrolle" koheselt usaldada ei tasu ja alati ise mujal üle kontrollida või kui see kontroll on esinduses tehtud, siis teha sinna kõne ja uurida neilt, et mis leiti.

Edu auto otsingutel ja kui Eestist leida ei õnnestu, siis võta ühendust. Toon Sulle välismaalt :)
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 17 Aug 2014, 12:31

olku1968 kirjutas:Pean mainima,et olen samal arvamusel antud platsi kohta.Tahtsin sealt kah mõni aeg tagasi üht volvot osta,mis väidetavalt oli sõitnud 132000,või midagi sellist.IA kontroll näitas,et3 aasta jooksul oli autoga sõidetud u110000,edasine info puudus,aga see eisaa ju olla tõsi,et järgmise kolme aastaga sõidetakse kõigest 22000.Masin osteti kellegi teiste poolt muidugi ära.Müügimees ise hea veenva jutuga,arvuti autodel reeglina vigu ei näita ja masinad näevad viisakad välja,kuid põhimõtteliselt ma ei osta sellise hinna eest keritud autot.Olude sunnil müün praegu oma V70t a24s juba 4kuud,mis on ka tegelikult sõitnud84000km,kuid arvatavasti inimesed arvavad,et müün keritud ronti.Kõigi tobedam on see,et IA ei taha siin mittearvelolevatele masinatele infot anda.Osta siis veel auto targalt.Aga jõudu otsingutel!




Sinul soovitan auto puhtaks pesta ja paremad pildid teha. Muus osas võib olla vähese huvi põhjuseks suhteliselt madal varustustase, kuna Volvolt oodatakse üldjuhul paremat varustust. Igatahes edu automüügiga.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Asso91
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Juun 2011, 13:56

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Asso91 » 18 Sept 2014, 11:17

Igaljuhul, omale 2 nädalat tagasi auto leidsin, kahjuks küll mitte Volvo. Tallinnas oli paar päris fancy't S80-t, kuid kuna ost käis ettevõttele, siis 0%-lise käibekaga müüdi neid ja põhimõtteliselt oleks sel juhul võinud ca 20-22k €-st pilli vaadata, kuid tsipa jäid kalliks, kuna liisingusse plaani polnud.
Uueks liikuriks sai 2012a Skoda Superb - hetkel ostuga rahul :)

Kuid naisele hakkan nüüd uuemat autot vaatama - tõenäoliselt D5 mootoriga Volvo S80-t :)

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 10 Jaan 2015, 17:13

Mine Mobile.de ehk siis ühte suurimasse Saksa ja kesk-Euroopa automügi portaali. Vali otsingu kriteeriumiteks: Volvo, aasta 2006-2008, kütus diisel ning seejärel vali alates 150000km ja saad tänase seisuga 652 tulemust ja siis vali kuni 150000km ja saad tänase seisuga 662 tulemust.

Ehk saame järeldada, et diisel ei tähenda automaatselt palju sõitnud autot ja inimeste harjumused on erinevad nagu ma juba eelnevalt mainisin.

Muidugi sellessuhtes on õigus, et hind teeb väiksema läbisõidu puhul omad korrektiivid ja alati(nagu ka eelpool mainitud) pane samade kriteeriumitega auto päritolu riigis otsingusse ja vaata, kas on reaalne sellise hinnaga sealt auto saada.

NB! Ei väida, et Auto Group midagi halba ei ole teinud, lihtsalt see üldistamine, et kui sakslasel on diisel, siis on ta automaatselt miljon km sõitnud on üks suuremaid müüte. Belgia ja Holland veel enam, pindalalt on tegu Eesti suuruste riikidega, miks siis seal diiselautodega inimesed palju rohkem sõidavad, kui siin?
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 11 Jaan 2015, 17:03

Ma ikka pole nõus selle väitega, et enamik autod, mis Euroopas müügis on suure läbisõiduga. Mobile test ju näitas, et pooleks oli see arv.

Oksjonitel on enamasti autod vanuses 3-5a ehk praegu 2010-2012, kuna see on kõige levinum liisinguperiood ja seal müüakse liisingfirmade autosid. Kui lasin kiirelt silmad üle oksjonisaidil pakutavate(seal põhiliselt Saksamaa, Belgia, Holland ja Itaalia), siis enamik jäävad vahemikku 100-200k. Jälgin neid eriala pärast igapäevaselt ja kui 200k+ läbisõite veel kohtab, siis 300k+ on haruldasemad, kui näiteks 100k sõitnud. Põhjus ka üsna loogiline, kuna enamik liisingud on vormistatud kasutusrendina, siis on sätestatud aastane läbisõidu piirang, mille ületades tuleb lõpus rohkem maksta.

Muidugi asi milles oleme ühel nõul, et läbisõit määrab hinna.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

olku1968
Kõva postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Nov 2012, 23:16

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas olku1968 » 11 Jaan 2015, 18:32

Jah,nägin oma silmaga,kuidas 240,vähesõitnud auto oli mobiles müügis 18000.Plaan oli Kuldaril lasta saksast Volli tuua,aga juhtus,et sõber tuleb saksast,ning oli nõus masina kohapeal üle vaatama ning selle eestisse tooma.Autoks S80 2007,vajab küll 1ukse ja pamperi värvimist,see eest aga summum ja 102000 läbisõit.Üks asi,mis häirib on see,et sõitnud itaalias,raamat igatahes itaaliakeelne,nüüd aga saksamaal müügis.Küll on peal istmesoojendus.Müügimehe sõnul ls originaal.Ei tea,õnneks sõber asjatundja ja lubas homme kohapealt helistada,kas läheb diiliks või ei.Hind oli küll soodne,kui vaadata,et teised 100000,või alla selle sõitnud autod maksavad sõltumata väljalaskeaastast alates 12,13st tuhandest.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas KuldarA » 11 Jaan 2015, 20:37

Sakslased oskavad ka oksjonisüsteeme kasutada sellepärast seal ilmselt Itaalia auto ongi. Olen isegi näiteks Belgiast Prantsuse auto ostnud jne.

Sellised autod müüakse enamasti ekspordiks, kuna kohalikud välismaa autosid pigem väldivad.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas kaak » 15 Jaan 2015, 22:28

Tere foorumlased.

Sain vahepeal ühe huvitava kirja selle teema kohta meilile (ähvardus kaevata kohtusse, kui kogu teemat ei kustutata), ei teagi kas see on vesi veskile või tuhk tules. Kord aastas ikka mõni autoplats solvub ja tuleb ähvarduste abil moderaatoriks. Igatahes kõik kes te võtate sõna erinevate ettevõtete hindamisel: olge vait või vähemalt informeerige kui teie spekulatsioonidel on taga tühjus ja puht emotsioonilised ideed (või tehke oma postitusele edit ja öelge et see on spekulatsioon ning ei pruugi vastata tõele). Kuid öelge alati ausalt välja kui te tõesti olete kindel nende petturluses, siis on ka minul huvi näiteks maksuametile saata vihjeid vms.


Edit:
Puhastasin teemat erinevatest kohtadest.
Jätan teema endiselt avatud aruteludeks- leian et sõnavabadus ja vaba arutelu on vägagi kohane.
1800s T5
e36 T5

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 17 Jaan 2015, 16:04

No mina võin kinnitada, et antud autoplats müüs nukkvõlliveaga V70 ja väitis, et kõik nii korras, et hakka või nutma rõõmust. Kõrval seisnud V70 ei saanud käima panna, kuna võtmeid polnud kaasas, aga hetked hiljem tulid sellele huvilised ja siis ikkagi võtmed "tulid" välja kuna müüma ju peab.
See plats pole kohe kindlasti esimest korda jutuks võetud...on küllalt põhjendatud fakte kehvast müügitööst ja kahtlastest autodest.....me ei räägi läbisõidu kerimisest(sest normaalne inimene ostab autot mitte odomeetrit), me ei räägi kriimust või värvitooni erinevusest. Me räägime kallitest autodest millel tehnilised rikked.
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center

olku1968
Kõva postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Nov 2012, 23:16

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas olku1968 » 18 Jaan 2015, 19:30

Ei saa aru,kes keda peaks kohtusse kaebama.Ajagu ausat äri ja kõik oleks ok.Võrreldes saksa või hollandi saitidega,peaks ju hinna ja kvaliteedi suhe olema parlanksis.Ei tohi vist arvamust avaldada,mõni kuu tagasi sain just selle eest PPA st koondamisteate.Mingu nad kõik... :D

muganbeat
Foorumlane
Postitusi: 32
Liitunud: 05 Veebr 2015, 12:17

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas muganbeat » 10 Apr 2015, 10:26

Sai ka sealt platsilt siis Volvo S60 2006 ostetud. Auto tundus korralik ja midagi kahtlast algul ei tundunud. Sai siis Info Autosse viidud ülevaatusele ja seal ka midagi suurt ei leitud. Selge läheb diiliks. Sai siis räägitud nii, et ostan auto ära, kui oma rahade eest arvele võtavad jne. Kuulutuses oli ka autol 2 võtit. Kuna ise olin tööl, siis lasin naisel paberimajandusega tegeleda. Käis kohal ja täitis seal avalduse lepingu ära ja õhtuks oligi siis auto registreeritud naise nimele. Algul kohe lepingu koopiat ei antud, millele naine oli alla kirjutanud ja selle saime hiljem meilile. Algul oli jutt sedasi, et autole on 3 kuud garantii jne, aga lepingus oli välja tootud, et garantii puudub. Kuna ise sai loll olla ja ei lugenud korralikult läbi, siis saimegi petta. Lisaks, kui auto kätte saime, siis selgus, et on ainult 1 võti ja kui küsisin, et mis teisest võtmest sai, siis vastati, et seda polegi olnud. Kuna mul oli aga auto24 kuulutus välja prinditud ennem, kui nad jõudsid selle maha võtta, siis ütlesin, et kuulutusel on pildil teine võti olemas, et kuidas see sai järsku ära kaduda? Selle peale saadeti mind otse perse ja öeldi, et said ju hinnast 200€ (registreerimine) alla mine osta endale 10 võtit ja ühesõnaga tõmba minema siit. Sai siis autol kõik filtrid õlid ja asjad ära vahetada ja sai 1 kuu sõita ja siis hakkasid ilmnema vead, et pihustid pekkis ja DPF pekkis jne. Ühesõnaga kui sealt autot ostate siis lugege kõik lepingud ja asjad ikka ennem korralikult läbi, kui alla kirjutate. Mina olin loll ja sain petta. Ei süüdista selles muidugi müügikohta, sest kui on võimalik sustriitada ja ise sellest aru ei saa, siis oma viga. Nagu öeldakse loll õpib oma vigadest ja tark teiste vigadest. Nii, et olge teie, siis targemad :D Kui oleksin saanud garantii, siis oleks see plats juba auto hinna sinna remonti maksnud, aga praegu teen seda mina.

Kasutaja avatar
Volvo75
Foorumi veteran
Postitusi: 3323
Liitunud: 02 Okt 2005, 14:29
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Auto Group Pärnus

PostitusPostitas Volvo75 » 10 Apr 2015, 13:17

Et siis siinsetele modedele on viimane postitus järjekordne tõestus, et need vennad seal on erilised petistest ahvid ja kogu kriitika on teenitult siia pandud. Meenutavad Võsapetsi Kääpa vendasid ka....vb ongi samad :D
Pilt
Twin Towers Of The World Trade Center


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist