Inchcape Motors

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Kasutaja avatar
allm
Foorumlane
Postitusi: 27
Liitunud: 28 Juul 2013, 19:18

Inchcape Motors

PostitusPostitas allm » 24 Sept 2013, 19:20

Tere, kas kellegil on kogemusi autode ostmise/müümise või hooldusega ?!? :mrgreen:
Volvo V70 D5 151kw 2010 Müüdud!

zayetz
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 22 Juul 2012, 21:19

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas zayetz » 24 Sept 2013, 19:54

Mina olen oma XC70-t ainult seal hooldanud.
Rihmavahetus, õli ja filtrite vahetus tunduvalt soodsam kui infoautos jms.
Avariijärgne remont sai ka seal teostatud, töö korralik ja kiire. Kusjuures kui hoolduse aeg läheb üle 2 tunni, siis saab asendusauto. Sama kehtib ka keretööde puhul, mis teeb asja väga mugavaks :)

Jogel-i poolt märrgitud pestud auto on õige! Selle unustasin mainida :) Iga kord, kui auto teeninduses käib, saab puhta auto tagasi.
Viimati muutis zayetz, 24 Sept 2013, 21:49, muudetud 1 kord kokku.
Volvo XC70 2.4D5 136kw 2008a.

Kasutaja avatar
Jogel
Foorumlane
Postitusi: 83
Liitunud: 02 Nov 2006, 00:49
Asukoht: TLN

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Jogel » 24 Sept 2013, 20:07

Ise olen 3 volvoga seal käinud. 5+ teenindus. Tasuta lisana on isegi auto puhtaks pestud ja tihti ka tolmuimejaga salong üle lastud.

Infoauto diagnoosis sidurianduri rikke + puhastas ära õhuanduri.
Vead tulid tagasi ja läksin inchi. Seal puhastati siduriandur + õhuandur uuesti. Peale seda vigu pole olnud. Niiet kiitus.

Infoauto on 2x tegemata tööde eest arve teinud.
XC90 / V70
Abix teistele: Loen ja kustutan koode; piirkond Kohila.

Yerba
Foorumlane
Postitusi: 23
Liitunud: 27 Aug 2010, 00:18

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Yerba » 27 Sept 2013, 15:23

Minu S80 ehitati ka seal peale avariid üles tagasi kenasti. Ning selle 3 nädala jooksul mis auto oli seal remondis, anti kenasti Mazda 6 2,0 AT asendusautoks. Viisakas värk igati. 8)

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KalleK » 27 Sept 2013, 23:10

Ma olen ka käinud mõned korrad V70ga. Varasemalt valmis ostetud parkimisandur tehti kenasti kerevärvi ja paigaldati näiteks, enne oli täitsa mure, keegi ei tahtnud värvida seda. Sillastendis ka käidud, igasse garaaži ei tahaks AWD-d sellega usaldada. Ühe korra sain samuti tasuta pesu osaliseks + avastasin hiljem, et mõlkis esimene number oli sirgeks kopsitud ja katkine numbrialus asendatud uuega (Volvoteeninduse reklaamiga :D). Lisaboonuseks helistati mõned päevad hiljem kusagilt ja tehti rahuloluküsitlus hiljutise teeninduskogemuse osas, millele vastata viitsimise eest saadeti koju Piletilevi 20 € kinkekaart. Nii, et meelitada nad oskavad, tundub, et Volvosid tunnevad ka. Igati meeldiv alternatiiv Info Autole.
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

Kasutaja avatar
Jogel
Foorumlane
Postitusi: 83
Liitunud: 02 Nov 2006, 00:49
Asukoht: TLN

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Jogel » 28 Sept 2013, 07:24

KalleK kirjutas:....tundub, et Volvosid tunnevad ka. Igati meeldiv alternatiiv Info Autole.

hm kui ma vaatan töötajaid siis on pool infoautot sinna üle läinud.
XC90 / V70
Abix teistele: Loen ja kustutan koode; piirkond Kohila.

Kasutaja avatar
KalleK
Kõva postitaja
Postitusi: 117
Liitunud: 23 Nov 2008, 07:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KalleK » 28 Sept 2013, 09:35

Jogel kirjutas:
KalleK kirjutas:....tundub, et Volvosid tunnevad ka. Igati meeldiv alternatiiv Info Autole.

hm kui ma vaatan töötajaid siis on pool infoautot sinna üle läinud.

Järelikult sobiv alternatiiv ka volvosfääri töötajate jaoks :D
Volvo V70 2,4 D5 AWD 2005
Nissan Patrol 2,8 TD Y60 1997

Kasutaja avatar
HendrikS
Kreisi postitaja
Postitusi: 433
Liitunud: 16 Mai 2010, 18:11

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas HendrikS » 28 Sept 2013, 19:23

Ei tahaks väga üldistavalt kõlada, aga seepärast võibolla on ka Info Auto teeninduskultuur sinna lepavõsa vahele jooksnud...?
Targad ning osavad käpad kõik üle tõmmatud.

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas noah » 30 Sept 2013, 11:49

Käin ka seal kahe autoga ja olen rahul; rehvihoiustamine ka praegu seal. Asju ajan põhiliselt Meelisega.
Sageli saab auto tagasi tõepoolest ka pestuna.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KuldarA » 30 Sept 2013, 12:09

noah kirjutas:Käin ka seal kahe autoga ja olen rahul; rehvihoiustamine ka praegu seal. Asju ajan põhiliselt Meelisega.
Sageli saab auto tagasi tõepoolest ka pestuna.



Meelis seal jah väga pädev hooldusnõunik, kes oskab alati nõu anda ja enamikele küsimustele vastata ning kui kohe ei oska, siis uurib välja ja helistab hiljem ja annab vastuse.

Ise olen ka seal käinud enda ja vanemate Volvosid hooldamas ning olen väga rahul. Teeninduskultuur oluliselt parem kui Infoautos ning hinnad kõikidel päringutel märgatavalt soodsamad olnud. Lisaks nagu mainitud, pestakse auto puhtaks ja pannakse kommid armatuurile :D Samuti leevndab asukohta tasuta asendusauto võimalus, mille olen saanud iga kord ning isegi kui peab ootama seal, siis uudistamist on piisavat ja mugav puhkenurk ka olemas.

Töökvaliteet on siiani olnud hea ning nuriseda ei ole millegi üle.


//edit: Ühe ostueelse ülevaatuse lasin ka seal teha ning sain pädeva info auto seisukorrast. Miinuseks oli ainult see, et ajaloo kohta ei oska nad midagi öelda, et peab selle jaoks eraldi Infoautos käima.

Mis puudutab nende enda poolt müüdavaid autosid, siis vähemalt kasutatud autod tunduvad kallimad kui mujal, kuigi ringlus tundub nendel masinatel kiire olevat sest käisin seal kuuajase vahega ja selle ajaga oli pilt saalis kõvasti muutunud
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Enni
Kõva postitaja
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:06
Asukoht: Järvamaa & Tallinn & Tartu

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Enni » 01 Okt 2013, 14:30

Tundub, et ma ainukene, kellel on negatiivseid kogemusi, ei saa öelda et ma nüüd rahule ei jäänud, kuid töökvaliteet oleks võinud olla parem. Leitud probleemidele leidsime lahendused ja lõpp hea kõik hea.
Toimus suvel avarii. Väike toyota otsustas Volvoga rammu katsuda. Toyota kahjustused tundusid isegi suuremad. Õnneks kokkupõrge polnud tugev, kuid siiski stange ja tagumine luuk said värvi kahjustusi, parkimisandurid tulid klambritest lahti jne.
Varuosade tellimine võttis üle 2 nädala ja remonttööd tehti 1 nädala jooksul ära. Auto ülevaatlusel tundus kõik ilus ja kena, ei märganud ühtegi probleemi. Pöördusime tagasi salongi ja uurisin tehtavate tööde nimekirja ja leidsin, et sillakontroll tööd puudusid. Uurisin, et kas tõesti peale tagant sissesõitmist nende poolt sildu üle ei kontrollita? Väitsid, et kokkupõrge ju polnud nii suur ja jäeti nende poolt tegemata. Ma polnud sellega rahul ja saime kokkuleppele, et järgmisel nädala alguses võttavad töö ette, kuid see on tasuline. Maksma läheb see ~60 euri.
Tööle sõites avastasin, et rool, uks, juhi iste on musti käejälgi täis. Helistasin ja uurisin, et kas tõesti neil remondimehed käsi ei pesegi. Lubati asja uurida ja helistati poole tunni pärast tagasi ja pakuti võimalust, et teevad tasuta auto ja salongi pesu. Vabandati ette ja taha. Järgmisel nädalal tehti lubatud tööd ilusti ära ja vabandati veelkord. Kahjuks sillatöödele soodustus ei tehtud, ometi viitasin nende puudustele. Vabandati ja kahjuks isegi kommi ei olnud salongis nagu eelnevalt mainiti.
Müüdud: Volvo s60 2.4 103kw, 2002 .a.
Müüdud: Volvo XC70 2.4 136kw, 2009 .a.
Traktor: Volvo XC60 2.4 158kw, 2012(2013) .a.

Kasutaja avatar
evald112
Foorumi veteran
Postitusi: 1370
Liitunud: 22 Aug 2013, 17:58

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas evald112 » 01 Okt 2013, 15:33

Kui telgedeni kahjustused ei ulata siis ei ole jah sillastendi ette nähtud...esiotsa pauguga tehakse vist kergemini sillastendi. Aga seda viimast ka ilmselt sellepärast, et rooliotsad võetakse lahti. Iseenesest midagi valesti ei tehtud.

Mis käejälgi puudutab. Juhtub ka paremates perekondades. Ei saa loota, et seda ei juhtu. Küll aga igati õige käitumine kliendi poolt, et nurises olukorra üle ja tundub, et viga parandati ka väga õiglaselt.

Nagu klient isegi ütles, lõpp hea kõik hea!

Harrikald
Kõva postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 22 Sept 2011, 12:15

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas Harrikald » 01 Okt 2013, 15:45

Heh, ma juba ootan millal kilometraaz täis saab,et saaks suurt hooldust tegema minna :D

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas KuldarA » 01 Okt 2013, 15:50

Väiksema paugu korral ei tee keegi niisama sillastendi jah, pigem tuleb ise kaval olla ja mainida, et tundub nagu kisuks pärast pauku, siis pannakse kalkualtsiooni sisse see juba varem.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

AimarP
Kõva postitaja
Postitusi: 243
Liitunud: 11 Sept 2013, 12:21
Asukoht: Harjumaa

Re: Inchcape Motors

PostitusPostitas AimarP » 01 Okt 2013, 22:07

Minu poolt ka kiidusõnad. Kui XC70 sai ostetud siis kohe sinna. Pole oma elujooksul veel InfoAutos käinud. Ja asendus auto antakse ka kohe. Ainuke miinus on see ,et nad võtavad varuosad saksa tehasest kust need tulevad 1 nädal. Info saab omad osad Rootsist 3 päevaga. Aga ideaalseid assju ei olegi olemas. Inchcapes vahetatud rihmad ja õlid ja filtrid.
Volvo XC70 D5 2010.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 2 külalist