info auto S80 2.8 T6

"Kahtlase minevikuga"või siis "kahtlase kvaliteediga" Volvodest; just info nende isendite kohta, mida püütakse müüa väga korras auto pähe. Ka ebaausad müüjad ja müügi kohad. Volvo Club annab oma tagasihoidliku panuse ausale müügitegevusele.
Volvo on ju seda väärt ...

Moderaatorid: JaanKaer, Igor, Leho, vanapeer

Foorumi reeglid
Hea Foorumlane ja Foorumi Lugeja,

Antud alafoorumisse postitamine on avatud kõigile registreeritud kasutajatele, kuid oma postitust tehes mõtle alati läbi järgnevad punktid:
1) Kas see postitus on lugejale vajalik?
2) Kas selles postituses on selgelt aru saada, milline osa sellest on fantaasia ning milline osa sellest on faktid?
3) Süüdistuste välja ütlemise asemel oleks ju kindlasti kohasem püstitada loogiline arutelu lahenduste leidmiseks, millest kõik võiksid midagi õppida!


Palun arvestage et foorum kui avalik tahvel ei saa vastutada selle peale kirjutatud sõnumite eest, kuid vajadusel olge valmis ise nende eest seisma!
Aular
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Mär 2012, 14:32

info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Aular » 16 Mär 2012, 00:03

http://www.auto24.ee/used/968690

On keegi käinud seda oma silmaga vaatamas ?
Pildipealt tundub üks uks kuidagi tesit tooni olevat ja ma ei usalda üldse poe autosid , peale oma viimast ostu .

Parimatega Aular!

Kasutaja avatar
Rene
Foorumi veteran
Postitusi: 1119
Liitunud: 29 Dets 2008, 16:06
Asukoht: Põlva

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Rene » 16 Mär 2012, 07:10

IA-d ma julgeks Volvode osas usaldada. Samas muidugi pead ikkagi küsima, et mis vigu nad masinal on täheldanud. Samuti kui sa küsid nende käest auto ajaloo kohta, siis ma eeldan, et nad annavad sulle piisavalt infot, kui neil on.
Pärnu IA suhtes mul siiani ainult positiivsed kogemused.
Samuti on sellel S80 hind päris soodne võrreldes muu pakutavaga.
Eks ta ilmselt komisjoni müüki tulnud auto on ( keegi on uuema ratsu võtnud ja vana neile jätnud ).

Parimat
http://www.kinnistuhaldus.ee Korteriühistute haldusteenuse terviklahendused (ka korteriühistute loomine) Põlvas ja Võrus.

Aare85
Kõva postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 27 Juul 2011, 15:19

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Aare85 » 25 Mär 2012, 19:22

Mul oli kolleeg, kes ostis IA-st mõned aastad tagasi kasutatud S40, oli IA töötaja auto ja "igati avariivaba". Kui esimest korda nägin, paistsid kilomeetri tagant vastu tutikad läikivad suunatuled ja tuhmunud romula esituled ning nähtavalt teist tooni esitiivad. Peale kahte talve olid esimesed koopaservad roostest täiesti punased. Autoga oli ilmselt tagant sisse sõidetud ja siis kuuri all odavalt korda tehtud, asus IA kasutatud autode platsil.

Niipalju siis usaldusest. :roll:

allar21
Foorumlane
Postitusi: 11
Liitunud: 22 Veebr 2012, 12:13

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas allar21 » 26 Mär 2012, 16:47

Mina käisin vaatamas ja tegin proovisõidu ka. Seest on korralik, makil vaid ekvalaiseri nupud pooleks. Välimuse poole pealt on tagumine bumper ühelt poolt seest ja teiselt poolt väljas. Parem tagumine tiivaäär on roostes ja sellelt koorub lakk. Vasak tagumine uks ka teist värvi nagu pildilt näha. Mootori poole pealt oli eelmine omanik teinud remondi. Vahetatud saaled ja turbod, kaane tihend ja vist ka tõukurid. Töötab küll ühtlaselt ja vaikselt kuid õlikorgi all oli majoneesi ja auto minek pole ka päris see mis peaks olema. Samuti süttis sõidu ajal lambda tuli ja kütust võttis palju. Selle peale kirjutati hiljem mulle ,et tagumine lambda tõesti vigane ja vahetavad oma kuludega ära.
Sild ei kolisenud ja mingeid lokse ei tundunud olevat.
Hooldusraamat puudub.

Aare85
Kõva postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 27 Juul 2011, 15:19

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Aare85 » 07 Sept 2012, 20:58

Tüüpiline automüüja hülge möla.
"Tagumine lambda vigane" tähendab enamasti ikka pekkis katalüsaatorit, millest siis tagumine lambda raporteerib. Tagumine lambda ongi kati kontrollimiseks.

Mul tekib küsimus, et vahetatud turbod, kõvasti mootorit remonditud, miks?
Mootor pekki sõidetud ja siis korda tehtud, võibolla ka korralike osadega ja remonti "ei jäänud pidama" (nt suur õlikulu).

Tavaline lugu nende autodega, mille omanikud räägivad pika jutu, mis neil 1000 km tagasi kõik tehtud on. Kui on, siis jääb küsimus, miks müüb siis...?

Elts
Foorumlane
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Aug 2012, 13:23
Asukoht: Harjumaa

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Elts » 07 Sept 2012, 21:45

Aare85 kirjutas:Tüüpiline automüüja hülge möla.
"Tagumine lambda vigane" tähendab enamasti ikka pekkis katalüsaatorit, millest siis tagumine lambda raporteerib. Tagumine lambda ongi kati kontrollimiseks.

Mul tekib küsimus, et vahetatud turbod, kõvasti mootorit remonditud, miks?
Mootor pekki sõidetud ja siis korda tehtud, võibolla ka korralike osadega ja remonti "ei jäänud pidama" (nt suur õlikulu).

Tavaline lugu nende autodega, mille omanikud räägivad pika jutu, mis neil 1000 km tagasi kõik tehtud on. Kui on, siis jääb küsimus, miks müüb siis...?


Kõike ei saa päris nii sõnasõnalt võtta. Et miks müüb? Põhjuseid võib igasuguseid olla.
Mina näiteks tegin ka autole täieliku mootori remondi ja aasta hiljem läks müüki. Põhjus polnud mitte auto seisukorras vaid soov leida ökonoomsem masin.
VOLVO V70 2,4 D5 2004a. automaat

Aare85
Kõva postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 27 Juul 2011, 15:19

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas Aare85 » 10 Sept 2012, 15:37

Aasta hiljem on ka natuke teine case kui müügikuulutustes üsna tihti leiduv (tehtud mootori kap remont 1000 km tagasi, kõik uued osad jne).
Sellistel juhtumitel peaks küsimusi esitama, iseasi, kui leidub mõni loogiline vastus (nt auto võeti liisinguvõla tõttu käest vms).
Üldiselt on ikka sedasi, kui mootor läheb ja inimene tahab autost lahti saada, ei tee ta mitte täiskapremonti IA osadega, vaid laseb peale panna lammutuse mootori ja müües vaikib targu sellest vahetusest (olles eelnevalt muud jäljed kaotanud).

Igal juhul see IA case väärinuks küsimuste esitamist ja neid mingiks ingliks pidada pole ametliku esinduse staatuse tõttu veel põhjust.

mgldisaine
Foorumlane
Postitusi: 91
Liitunud: 23 Dets 2011, 16:04

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas mgldisaine » 26 Dets 2012, 11:02

terv. mina olengi see oinas kes uskus IA müügimeeste juttu ja ostsingi selle auto. lambda ja turbo toru vahetati nende poolt ära. väitsid et auto nüüd igati korras ja kontrollitud. nii ka tundus mulle ,kuniks viisin auto reg.hooldusesse ja lasin igaks juhuks ka täieliku diagnosti autole teha. mis aga selgus------ 1600euri remondi kulu .mootoripadjad, praktiliselt kõik veermiku puksid. lekkiv turbo.mõned puuduvad mootori osad jne. ja seda kõik mõned kuud peale auto ostu.väideti et aku ka uus, aga kui süüde umbes 15min sisse jätta ilmub juba armatuuris kiri -aku pinge madal-.... pärast seda ma ei julge isegi kojamehi IA osta.

Kasutaja avatar
ess80
Foorumi veteran
Postitusi: 519
Liitunud: 28 Nov 2010, 22:16

Re: info auto S80 2.8 T6

PostitusPostitas ess80 » 12 Apr 2013, 14:09

Sellest, et veermik läbi on ei saanud proovisõidul aru?


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist