Koit S80D5 AWD

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 19 Mär 2021, 21:43

Es andnud hing ikka rahu ja panin ka al õõtsa puksid uued.Esmaspäeval sillastendi.Loodame,et ei juhtu nii nagu esimesel korral selle masinaga. :D
Ja uud rehvid peab ka pühap alla panema,nendeks seekord sailuni naelad mõõduga 215 60 r16.Vaatab kuidas jäävad kuna kalkulaatoris erilist kõrguse vahet es andnud ja 205 60 on võrreldes suvekatega ikka madalad.Odava karterikaitse sain Valga linna tänavatel alla pilbasteks juba.Ei maksa ta miskit,aga ega kesta ka emmigi. :D :D :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 23 Mär 2021, 09:17

Sillastend ka tehtud esimese korraga ja kui küsisin,e kas19 tollised rehvid jäävad ka ellu,selles seades,siis esialgu võttis kokutama tegija :D Aga päras arvas,et vast ikka jäävad.Loodame siis,et sai hea ja saavad need naelad siis ka sisse sõideud see hooaeg veel.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 07 Mai 2021, 20:46

Täna sai siis tehtud õlivahetus ls 230 th Pilt
Ja paar nädalat tagasi said külge uued esiamordid koos sinna juurde kuuluvaga Pilt
Vanad olid päris koledad juba Pilt
Nüüd peaks veeremikul tiir peal olema täielikult.Kuigi tagaosas oli imelik kobin ja alles täna vaatasin,et krt taga stabikal ju kummipuksid ja tõstuki peal nad ju pinges,et es pane tähelegi kui väsinud nad on.Kuna munakas loksu polnud,siis teist korda neid es vaadanud kah pikka aega.Kuni tänaseni,kui õli jooksma panin ja kummipuksid lahti keerasin ning panin mõlemale paar paksemat seibi alla.Peab mainima et tunduvalt vaiksem on sõita kohe. :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 04 Nov 2021, 07:02

Ja jätkame monoloogiga :D
Üks homik tööle sõites ilmus kiri et lisa jahutusvedelikku.Pidasin masina kinni ja uurisin,oli vähe jh.Krt ma ütlen,paisupaagi juurest oli märg.Vajutasin lõdvikut ja ennäe imet-termostaadi korpuse vahelt lurises.Keerasin korgi irvakile ja sõitsin paar km ära ning kakkusin lahti ja panin silikoniga kokku tundub,et sai hea.Plekist tihend oli musta kihi maha ajanud poole sendi ulatuses ja sealt ta välja ajas.
Talverattad sai ka alla ja 240 tuhat õlivahetus sai ka tehtud.
Tundub et diisel hall metalliku aeg hakkab otsa saama minu käes. :D Järgmiseks tuleb BMW ja Volvo jääks lihtsalt nukralt seisma.Nii et kellel huvi,siis võib 5 tuhande eest järgi hakata tulema :D :D :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 19 Mär 2022, 08:37

Mõni asi saab ka ise korda tuleb välja.Vahepeal jebis BT ajusid,aga mõni aeg tagasi juba tundub,et sai hea.Muidugi android on uuendusi mitmeid teinud vahepeal.Järelikult oligi androidi,mitte auto poolne viga. :D Aga muidu sõidab hästi,nii palju kui vajadust ta järele on.Varsti minema üv onusid külastama ja enne tuledepesuri kaitsme tagasi panema,siis saab vast puhta lehega läbi jälle.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 20 Mär 2022, 14:36

Aga krt mõni asi läheb ka ise katki,täna hammasrihma vahetama hakates vaatas vastu imelikus asendis kliimapumba sidur.
Pilt
Pilt
Aga õnneks vanadest varusedst sobis sinna mingi bemmi siduriplaat denso kirjadega ning tuleb tõdeda,et tööle hakkas ka korralikult.
Hammasrihm koos veepumbaga sai samuti vahetatud.Tootjaks gates.Kusjuures eelmisel pold ka viga miskit,veepumbal ainult oli juures teistmoodi kõla näpuvahel.90 tuh läbi ka aetud selle komplektiga.Nüüd peaks rahu olema pikalt.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 08 Juun 2022, 18:15

Vahepeal siis on ka see masin vähe remonti saanud,100 kg liiva vastu plekki, mõned kilod uut plekki ja traati ning peab maalri poole veel pöörduma.
Mõni pilt ka olukorrast ennePilt
Pilt
Vahepealne vaade enne maalritPilt
Põhja alt said ka enamus roostekohtasid liivapritsiga puhtaks,nüüd võiks tükk aega hea olla.
Äkki keski oskab miskit head liimi soovitada,millega karbikatted kinni liimida kere külge? Auke enam teha es tahtnud ja kui värvija juurest tagasi saabub,siis peaks mingi krown-i laadse tootega üle ujutama selle elu seal sees.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas Leho » 11 Juun 2022, 12:42

Lihtsalt üks soovitus.

Uksed saab ka hinge tapi pealt lahti võtta. Keerad kaks polti lahti ja tõstad maha nagu majaukse.

Nii lahti võttes ei ole pärast vaja midagi reguleerida.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 11 Juun 2022, 18:31

Ma ülemised niimoodi võtsingi ära,aga hetkel es mõista ,miks ma alumisi niimoodi ei viitsinud võtta :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 13 Sept 2022, 07:25

Lõpuks sai ka see masin kokku.Karbi külge katted said mingi würdi moosiga kinni,tundub,et jäi püsima ja uued said ka tagumised piduriklotsid(fordide tüüpviga,alumine liugtapp kinni ja klotsi ära söönud) :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 14 Dets 2022, 22:25

Täna sai üle pika aja käima aetud see masin jälle.Vähe tõrkus kuna sees suvine küte.Sai talverehvid alla ja paagi talvist kütet täis.Oma pool meetrit lund oli peal tal juba,Aga nelik toimetab korralikult,sai suvekatega ilusti garaasi ära sõidetud lumehangest :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 03 Mär 2023, 21:18

Sai üv puhta lehega tehtud ja võib vast lukku kah keerata teema.Auto jäi perekonda ja mõõdab kilomeetreid saare peal edaspidi.Ja eks remontima pean ma teda edasi :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 17 Nov 2023, 19:29

Kuna lukku pole pandud,siis räägime edasi,kuna masin saares,siis hoolduse asjad ja üks stabika kont ootavad mandril vahetamist.Muidu masin teenib uut omanikku korralikult.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 07 Mär 2024, 19:25

Jätkame siis monoloogiga,
Jõudis mandrile ja üv puhta lehega läbitud,saab aastakese kulgeda jälle muretult.Hooldus sai ka ära tehtud,odo näitas 252 kopikatega kilomeetrit.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist