Koit S80D5 AWD

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 25 Nov 2019, 14:52

Täna siis oli see päev,kus hakkasid need kellad minu masina peal ilusti tööle :D Üks kehva pilt kah
Pilt
Kuna teise töö kõrvalt sai tehtud,siis tekkis ka paar ärevat hetke,mis võttis vähe kukalt sügama,aga tööle ta sai ja toimib rahuldavalt :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas Tanel » 25 Nov 2019, 15:03

Kirjuta kogu protsess lahti siia
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 25 Nov 2019, 15:19

Mis seal ikka pikalt kirjeldada,siin kõik ilusti kirjas https://d5t5.com/wiki/tft-retrofit/article-tft-retrofit
Ja nii sai ka tehtud.Laadijaks oli vana vene laadija mis näitas 14 volti ja10-20 ampri vahel laadimist kogu selle aja jooksul.
CEM decodeerimine võttis vast 1-1,5 tundi.Ja krdi külm oli vahepeal kuna masin seisis õues mul kogu selle aja.Vahetuse aeg kokku koos juhtmete vedamisega läks mul suurusjärk 2 tundi(vahepeal tegin muid asju ja kui arvuti omadega valmis oli vajutasin next ja tegin oma asju edasi.Kindlasti oleks kiiremini saanud. Ja seda signaali kaitset ma ka es puutunud,mis seal soovitati.koodanik Porter pakkus tunduvalt soodsamalt kodeerimist,kui see leht küsis,aga kuna ma laisk ja pealinna poole ei viitsi end vedada,siis sai ära tehtud. 8)
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas Tanel » 25 Nov 2019, 15:39

Ilus vaadata aga suhteliselt poolikuks jätab asja.
Mis lõbu lõpuks maksma läheb?
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 25 Nov 2019, 17:48

Hetkel näeb täitsa ok välja :D Pilt
Eks ta jh selline ole ,aga nagu eelnevalt kirjutatud sai,siis pooljuhuslikult leedukate käest sai ning mis ta kapiotsas ikka seisab 8)
Panin külge ja suht palju saab seadistada läbi arvuti(muidugi raha eest).Ja maksis rohkem,kui oleksin tahtnud välja käija selle eest.Huvitaval kombel see leht es taha hindasid avalikustada,kõik saab teada alles töö käigus,mis on muidugi ebameeldiv.Või ma ei oska vaadata. :D
Ütleme nii ,et pool tonni läks peaaegu ära kõik kokku.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 29 Nov 2019, 08:47

Vahepeal midagi kasulikku ka tehtud :D
Kuna täitus 10000km ja spido näitab jälle 200000, siis õlivahetus Pilt
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 30 Jaan 2020, 08:44

Töökaaslase xc 70 juhtus nii,et pani auto käima ja minuti pärast kooles maha ning ketras tühja täis paagiga.Sai siis garaaži taritud ja lõpuks oli selline pilt Pilt
Sai siis pump paagist eraldatud ja takistust mõõdetud,mis oli 0,siis vastu lauda koputatud ning tuli takistus ja pump hakkas tööle jälle :D ,aga sellega es viitsinud kokku laduda ja sai uus jupp tellitud kuna ei olnud soovi suvalisel hetkel metsas istuda ja konstateerida fakti,et krdi pump jälle es tööta.Ning peale paari nädalat seismist ja jupi ootamist hakkas ta jälle liikuma.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 12 Apr 2020, 17:44

Otsime teema üles ja täiendame väheke :D
Said suverehvid alla krutitud,rool vähe raskem kohe.
Pilt
ja enne seda seoses uue tasakaalustuspingi rikkega ja adbalticu saamatusega tuli teha kiiresti selline asi,Steinhofi konks ja brinki elekter(hea paigaldada,paar pistikut ühendada ja korras ning parasjagu odavam ).
Pilt
Ja täna veel hakkas parkimisabi kurtma millegi üle,täpselt veel es tea kuna ei viitsinud arvutit käima ajada.Aga eks homme selgub,milles asi.Paari tuhende pärast peab jälle õli vahetama hakkama.Seoses koroonaga pole kilometraasi eriti tekkinud :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 14 Apr 2020, 18:14

Arvuti sai käima aetud ja andur ära tellitud,aga krt täna töötas tõrgeteta ja es viitsinud külge panema hakata.Jäi kaasreisijaks kuni järgmise korrani :D
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 19 Apr 2020, 17:45

Tuleb vist remontima hakata.
Sedapuhku siis turbo tundub veakoodide põhjal.Minek kadus ära,vahest on ja vahest pole,üle ja alarõhu vead sees.Esialgse visuaalse vaatluse teel kuskil leket es paista.Hinnad on muidugi ägedad,esialgu mõtlen,kas uus https://www.turbolader-24.de/en/turboch ... 5016s.html
või taastatud https://m.auto24.ee/products/turbod/volvo/1462139/
või kakun vana laiali ja vaatan,miks es toimi :D (poleks esimene,mis juppeks tuleb ja pärast edasi sõidab)
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
veekaheksa
Foorumlane
Postitusi: 76
Liitunud: 29 Sept 2006, 09:58
Kontakt:

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas veekaheksa » 20 Apr 2020, 21:18

Tervised!

Sul ka jaksu. Oled sa pehmema peal/talvel sõites ka neliveoga nii ära harjunud, et ühekraapijat enam ei taha osta? Nagu ma aru saan, siis Haldexiga see lisaveosild suht kütuselisa väga ei küsi(rakendub ainult siis kui pidamise lisa vaja on). Kütusekulu on 7 kandis?

Palju jõudu,
veekaheksa
Volvo V50 2.0D Summum '05 Pilt Folk borde inte sova när de kör, men de gör det hela tiden.

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 21 Apr 2020, 08:19

Jõudu on tarvis,
Ma muidu tagaveolisega(bmw) enamuse elust ringi sõitnud ja mõtlesin,et proovin neliku ka ära,aga audit ei tahtnud ja riisikad ka pole suurem asi,siis saigi see võetud.Ja vahet pole mida sa ostad,remontima pead niikuinii :D .Kulu on jh sinna 7 kanti olnud,aga peale suvekate alla panemist on poole liitri võrra tõusnud,ehk kompu väidab 7,6 hetkel.Pori sisse pole väga roninud,aga talvel on küll päris hea sõita.
Veakoodid siis järgnevad:
P023800 Turbocharger boost-press. sensor A signal too high
P023484 Turbocharger Bus fault
P023468 Turbocharger Algorithm error
Samad mis ühel valgel karutapjal olid :D Hetkel siis jõuab taastatud turbo reedeks mulle ja ees ootamas siis tegus nädalavahetus.Eile sai egr-i majandus maha kakutud ja tahmast puhtaks tehtud.Peab mainima,et suht kole vaatepilt oli ning mootori tööd vaadatud arvutiga.Kusjuures kõik liikus ja toimis korralikult,aga vist es suuda geomeetria oma asendit hoida või korrigeerida,sest sõites kui pedaali vajutada viskab rõhuanduri näidud tagurpidi ja edasi ei liigu enam.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas kloox » 02 Mai 2020, 08:03

Ja ta liigub jälle inimlikult :D
Turbo mis pidi jõudma eelmisel reedel,siis kirjaoskamatu seltsimees suutis ta saata tunne Eestimaad ringile,Tartust pandi teele,siis oli Tallinnas ja Tõrvas ja kindlasti kuskil veel(Tervitused ka DPD seltskonnale,kes sellele kaasa aitasid :D ).Kuigi sai kirjalikult aadress saata,siis üks suutis aadressi valeks tembeldada ja teine suutis seda veelkorra muuta,kui pakk kohale jõudis,siis oli seal vähemalt 3 erinevat aadressi.
Algus siis hommikul 10 paiku Pilt
Kuna tõstuk aastast minem...i ja tuli koos garaaziga,siis tuli seda käima õpetada ja määrida.et auto alla ka pääseks.Ja lõpuks pääseski.
Pilt
Igasugu kilakola tuli eest veel kakkuda,et turbo kätte saaks,selle käigus sai nurkreduktor uue õli ja tõdetud,et tarvis ka uut muhvi,et tuleb siis korra veel see töö ette võtta.Siis sai geneka rihm uue vastu vahetatud,kuna peale 50 tuh oli näha pragusid ja kliimapumba magnetsidurilt sai eemaldatud seib.Õhtul kell 7 ta liikus jälle ja ilma veakoodidetta.Oli sellest punasest pühast kasu vähemalt :D
Ja muidugi sai mootor uued filtrid ja õli (pilti võib ülevaltpoolt teemast vaadata) ja odo võitis läbisõiduks 209 tuhat midagi.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

j0hanne5
Foorumi veteran
Postitusi: 607
Liitunud: 18 Veebr 2016, 19:57
Asukoht: Tartu

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas j0hanne5 » 02 Mai 2020, 10:43

kloox kirjutas:Veakoodid siis järgnevad:
P023800 Turbocharger boost-press. sensor A signal too high
P023484 Turbocharger Bus fault
P023468 Turbocharger Algorithm error
Samad mis ühel valgel karutapjal olid :D Hetkel siis jõuab taastatud turbo reedeks mulle ja ees ootamas siis tegus nädalavahetus.Eile sai egr-i majandus maha kakutud..


Karutapja jah! :evil: Ma lasin esialgu egr pimedaks panna, aga too tulemust ei andnud ja siis jõudsingi turboni või täpsemini selle juhtelektroonikani - turbo ise seisab mul siiamaani riiulis, igati lõtkuvaba ja puha.
6h läks kogenud mehhaanikul ja õpipoiss Kiirel (ehk siis mul) aega selle tööga, mul muidugi monomâhkur 8)

Kasutaja avatar
veekaheksa
Foorumlane
Postitusi: 76
Liitunud: 29 Sept 2006, 09:58
Kontakt:

Re: Koit S80D5 AWD

PostitusPostitas veekaheksa » 03 Mai 2020, 12:56

Punasel pühal auto algosadeks võtta - julgustükk! Enamasti on nii, et avastad, et oi üks krdi jupp on veel vaja, mismomendil selgub, et isegi hommikul polnud pood lahti :P Ja nii need remondid venivad! Saalekolksu sulle,

veekaheksa
Volvo V50 2.0D Summum '05 Pilt Folk borde inte sova när de kör, men de gör det hela tiden.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist